Sulík zostal prekvapený v nemeckej televízii. Dlhy sa škrtnú v dôsledku vojny, alebo revolúcie a pohoda

Potvrdzuje historička pravdivosť údajnej konšpiračnej teórie o likvidácia národov Európy?: „V priebehu 20 rokov už nebudeme viac hovoriť o Slovákoch, Talianoch Grékoch, ale iba o občanoch jednej krajiny- eurozóny a táto krajina má svoju menu euro“.
Europoslanec Richard Sulík vystúpil v nemeckej televízii v programe Maybrit Illner, kde diskutoval okrem iných aj s predsedom európskej komisie Martinom Schulzom

Témou bol odchod Grécka s eurozóny, ktorý je podľa Sulíka nevyhnutný, lebo Grécko nemá šancu prežiť v menovej únii s krajinami ako je Nemecko či Rakúsko bez toho, aby bolo neustále dotované. Za päť rokov bolo do Grécka natlačených 240 mld eur a v priebehu ďalších päť rokov tam bude musieť ísť ďalších 100 mld. Napriek tomu sa nezamestnanosť v Grécku zdvojnásobila, priemyselná produkcia sa prepadla na úroveň 70-tych rokov, ekonomika klesla o štvrtinu, štátny dlh vzrástol zo 120 na 175%. Sulík vníma Grécko ako obeť, zachraňujú sa miesto neho totiž nemecké a francúzske banky.

Politicky korektná historička pani Guerot upozornila Sulíka na pojem “krajiny”. Keďže žijeme v spoločnej ekonomike, musíme pochopiť , že v priebehu 20 rokov už nebudeme viac hovoriť o Slovákoch, Talianoch Grékoch, ale iba o občanoch jednej krajiny- eurozóny a táto krajina má svoju menu euro.

Sulík pokračoval v tom, že za posledných 5 rokov dlhy výrazne rastú, lebo si každý myslí, že ich zaplatí niekto druhý. “Je pekné mať ideu veľkej Európy, ale zlyháva to na peniazoch. Taliansko vyhlásilo, že sa rýchlo zotavuje a dlhy mu rastú, kto to zaplatí, vy pani?” opýtal sa Sulík a dostal prekvapivú odpoveď: “Už 5000 rokov bývajú dlhy pravidelne škrtnuté v dôsledku vojen a revolúcii, jedná sa o empirický dôkaz. Ak dlhy prudko stúpnu vždy bude možnosť ich poškrtať,” skonštatovala s ľahkosťou, ako keby sa nechumelilo, pani Guerot.

My ostatní sa môžeme iba modliť, aby k takémuto škrtaniu dlhov nedošlo. Nikto si dnes nepraje zomrieť kvôli tomu, že nenažratosť nadnárodnej finančnej elity nemá medze, vyciciava štáty a ide do krajnosti.

Boris Garman

http://www.hlavnespravy.sk/sulik-zostal-prekvapeny-v-nemeckej-televizii-dlhy-sa-skrtnu-v-dosledku-vojny-alebo-revolucie-a-pohoda/637149

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.