Asociácia Slovenských vojakov volá po obnovení pohraničnej stráže a ďalších opatreniach. + Islamský štát zverejnil zoznam svojich nepriateľov: Je medzi nimi aj Slovensko, máme sa báť!

Prinášame vám stanovisko predsedu Asociácie Slovenských vojakov Jozefa Žarnovičana k otázke migrantov:

Zástupcovia štátov EÚ sa dohodli, že kvóty pre migrantov budú zrušené a prijímanie bude na dobrovoľnej báze. Celé to je zahalené akýmsi obláčikom transparentnosti, avšak v pozadí sa pripravuje legislatíva, ktorá z dobrovoľnosti spraví akúsi potrebu prijímať emigrantov, aby sa odľahčilo stále horšej situácií v pobrežných štátoch. Dá sa však zabrániť prieniku skupín týchto ľudí na územie Slovenskej republiky? Je prideľovanie kvót aj keď na dobrovoľnej báze riešením tohto problému?

Islam fasizmus
Je potrebné si uvedomiť veľmi podstatnú vec, že kvóty sú len marketingovým nástrojom Bruselu. Je to praktika, ktorou EÚ dáva pocit, že demokracia stále existuje. Kvóty či už konkrétne, alebo na dobrovoľnej báze budú schválené a nikto s tým nič neurobí, teda až do ďalších volieb v SR. Avšak pre štáty ako je Slovenská republika bude maškaráda ohľadom kvót, úplne nepodstatná. Je to len odvedenie pozornosti od faktu, že utečenec, je človek ktorého nezaujímajú naše kvóty.

Do Európy uteká preto, lebo vidí raj, ktorý doma nemal, vidí záchranu svojej biednej situácie z krajiny z ktorej uteká. Preto EÚ nemá problém kvóty zrušiť, ako sa práve udialo. Nikto nemôže donútiť utečenca z Eritrei alebo Líbye, aby ostal v Maďarsku, len preto, že si úradník EÚ zmyslel, že daná krajina by ho mala prijať. Keď si utečenec zaumieni, že Orbán je pre jeho pohodlný život bez práce a na sociálnych dávkach málo príťažlivý, kto mu zakáže prejsť cez voľné hranice na Slovensko.

Čím viac sa budú brániť občania štátov ako Francúzsko, Taliansko, Maďarsko, Rakúsko a občania týchto štátov budú vytvárať väčší tlak na utečencov, tí sa radi zdvihnú zo svojich ulíc a presunú do ulíc Slovenských, kde im nikto žiadne problémy nebude robiť, aspoň istý čas nie. Má niekto pocit , že Taliansko prijalo akési kvóty? Stačí sa pozrieť čo sa tam práve deje a dialo aj pred poradou EÚ o schválení kvót emigrantov.

Problémom Európy nie sú utečenci, problémom Európy je demokratický systém, ktorý bol zdeformovaný EÚ a ktorý prinútil štáty v EÚ, aby sa vzdali vlastnej suverenity a ochrany národných hraníc. Hranice Slovenskej republiky si momentálne môže po celej ich dĺžke ktokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek prekročiť, preto celý systém kvót je komický a zbytočný.

Európska únia nemá žiadny nástroj pre ochranu spoločenstva štátov pred vlnou utečencov, ktorí svojou kultúrou deformujú kultúru krajiny, kde prichádzajú.

Každý štát by mal preto zobrať zodpovednosť do vlastných rúk.

Slovenská republika a MVSR musí opäť obnoviť vojsko pohraničnej stráže. Musí spolupracovať s MOSR , ktoré vyčlení vojenskú jednotku rýchlej reakcie, plne vyzbrojenú a maximálne mobilnú v súčinnosti s vojenským letectvom, pre potreby súčinnosti s pohraničnou strážou. Musí zaviesť kontroly na svojich hraniciach a urýchlene začať s edukáciou obyvateľov pohraničných oblastí, ako sa správať pri kontakte s väčšou skupinou utečencov.

MVSR musí zabezpečiť nariadenie na zvýšenie počtov hotovostí policajných dôstojníkov v týchto oblastiach. Zaviesť tvrdé pravidlá ohľadom porušenia poriadku pre tých, ktorí nie sú občanmi Slovenskej republiky, dostatočne tvrdé, aby odradili budúce pokusy porušovať zákony SR. Obnoviť súčinnosť armády s políciou pri hliadkovaní v dotknutých oblastiach. Takáto súčinnosť už v minulosti bola realizovaná pri pouličných protestoch Rómov v r.2004.

Asociácia slovenských vojakov vyzýva zvolených politikov, aby nebrali na ľahkú váhu to čo sa k nám chystá a to čomu nezabránia žiadne kvóty. Bezpečnosť našej krajiny dostáva nový rozmer, všetky ozbrojené zložky sa musia prebudiť zo statusu mieru a plážovej doktríny. Európu čakajú nové bezpečnostné výzvy.

Slovensko musí okamžite reagovať, pretože ekonomický dopad riešenia následkov týchto situácií, podobne ako v Taliansku, alebo Francúzku , bude pre Slovenskú ekonomiku likvidačný. Je potrebné vytvoriť silnú národnú stratégiu obrany a ochrany a pripraviť doktrínu bezpečnosti štátu, jeho občanov a majetku na základe príčinných súvislostí.

Redakciu informovala asistentka Asociácia Slovenských vojakov Petra Furmanská.

http://www.hlavnespravy.sk/asociacia-slovenskych-vojakov-europu-cakaju-nove-bezpecnostne-vyzvy/640801

Islamský štát zverejnil zoznam svojich nepriateľov: Je medzi nimi aj Slovensko, máme sa báť!

Slovensko je nepriateľom Islamského štátu

MOSUL – Propaganda Islamského štátu nepozná hraníc. V jednom z videí zverejnili džihádisti vlajky svojich úhlavných nepriateľov a na veľké prekvapenie sa tam nachádza aj Slovensko!

Je jasné, že propaganda IS má namierené hlavne proti tzv. kapitalisticko-židovským nepriateľom – USA a Izraelu. Túto trápnu a dookola obohranú pesničku sa snaží využiť a podsunúť publiku, aby tieto dve krajiny boli zobrazované ako jediné zlo sveta. Tento raz však Islamisti ukázali prstom aj na ďalšie krajiny a medzi nimi sme aj my, Slováci.

Slovensko nepriatel IS

Okrem nás sa tam nachádzajú aj iné krajiny ako Singapur, Sýria (stará vlajka, ktorú teraz používa povstalecká Sýrska slobodná armáda), Jordánsko, Azerbajdžan, Bahrajn, Austrália, India, Slovensko, Nigéria, Egypt, Irán, Maroko, Saudská Arábia, Belgicko, Rumunsko, Dánsko, Nórsko, Veľká Británia, Jemen, Irak, Francúzsko, Turecko, Švédsko.a NATO.

Islamský štát zverejnil zoznam
Slovensko je aj v koalícii, ktorá bojuje proti Islamistom. Síce len materiálne poskytujeme pomoc, ale džihádisti dobre vedia, ako sa propaganda robí a chcú takto zastrašiť všetkých, ktorí sa proti nim postavia. Útoky osamelých vlkov medzitým v Európe pokračujú. Iba pred týždňom sa odohrali tri atentáty, ktoré vystrašili svet.

V stredu sme tiež upozornili na to, že IS tajne pašuje svojich „spáčov“ do Európy, aby mohli v tú správnu chvíľu udrieť. Terorizmus v podaní džihádistov patrí k najväčším výzvam medzinárodného spoločenstva, pretože už si takmer nikto nemôže byť istý, že je v bezpečí. Presvedčili sa o tom nevinní turisti v Tunisku, ktorí odpočívali na pláži a už sa domov nevrátili.

http://www.topky.sk/cl/1000791/1484703/Islamsky-stat-zverejnil-zoznam-svojich-nepriatelov–Je-medzi-nimi-aj-Slovensko–mame-sa-bat-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.