Ďalšia demonštrácia. V Žiline sa uskutoční protest proti prijímaniu migrantov na Slovensko

Protesty v réžii Ľudovej strany Naše Slovensko

Slovensko čaká ďalšia demonštrácia proti utečencom. Po protestoch, ktoré sa uskutočnili 20. júna v Bratislava, sú nasledujúce naplánované už na túto sobotu 11. júla, avšak tentokrát v Žiline.

Protest imigranti Zilina

Protest so začiatkom o 15.00 hodine ohlásila Ľudová strana Naše Slovensko. Do Žiliny by mal pricestovať aj predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marián Kotleba, ktorý k účasti na demonštrácií vyzýva na svojom profile na sociálnej sieti Facebook.

„Pozývame Vás 11. júla 2015 na Námestie A. Hlinku v Žiline, kde pokračujeme ďalším protestom proti prijímaniu imigrantov v SR! Nenecháme sa oklamať dobrovoľným prijímaním, ktoré sa od povinných kvót ničím nelíši. Hrozby súvisiace s príchodom imigrantom na naše územie sú čoraz aktuálnejšie,“ píše Kotleba.

Výzva, ktorú zverejnil Marián Kotleba na svojom profile sociálnej siete

Petícia proti príchodu imigrantov na Slovensko

Banskobystrický župan zároveň vyzýva k ďalšiemu podpisovaniu petície proti príchodu imigrantov na Slovensko (viac si môžete prečítať TU).

Portál strany Ľudová strana Naše Slovensko sa uvádza, že hoci boli kvóty zrušené, Slovensko príjme na báze dobrovoľnosti nie 785 migrantov, ale „len“ 500.

Podarí sa zničiť štáty a národy? Vznikne skrze vojnu európsky ľud?

Strana Ficovej vláde vyčíta, že sa „nezmohla na úplné odmietnutie tejto chorej a samovražednej politiky. Naopak podľahla tlaku Bruselu a tak, ako už veľakrát predtým, zradila slovenských občanov a rozhodla sa uprednostniť záujmy cudzincov pred našimi vlastnými záujmami.“

Strana tiež tvrdí, že na základe prijatej rezolúcie Európskeho parlamentu č. RC-B8-0367/2015 došlo k zrušeniu len povinných kvót, čo je však len jedným bodom celej 19 bodovej rezolúcie! „V platnosti zostali naďalej body, podľa ktorých máme poskytovať viac peňazí na presídľovanie imigrantov do Európy a ďalšie, ktoré umožňujú ich nekontrolovaný príliv na naše územie. Rezolúcia navyše volá potom, aby sa v Európskej únii zaviedla jednotná imigračná politika, ktorá bude záväzná pre všetky člensky krajiny.

Zavedenie tohto bodu v praxi by pritom znamenalo, že do prijímania imigrantov, by už v budúcnosti členské krajiny a ani ich občania, nemohli nijako zasahovať, pretože o všetkom by rozhodoval direktívne Brusel, ktorému by sme sa museli pod hrozbou sankcií podriadiť.“

http://www.hlavnespravy.sk/dalsia-demonstracia-v-ziline-sa-uskutocni-protest-proti-prijimaniu-migrantov-na-slovensko/642549

Konecne_mi_doslo

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.