Šokujúce odhalenie o najväčšej potratárskej sieti: Telá detí po interrupcii rozoberajú a predávajú ako na súčiastky!

(Nie je vhodné pre slabšie povahy)
“Vieme získať srdce, pľúca, pečeň. Jednoducho mliaždime pod alebo nad.” Praktiky ako z hororu odhalila skupina novinárov, ktorí monitorujú medicínsku etiku lekárov

Len včera, 14. júla, zverejnilo Centrum pre medicínsky pokrok video, v ktorom sa riaditeľka celosvetovej potratárskej organizácie Spoločnosť pre plánované rodičovstvo priznáva, že táto spoločnosť okrem profitu z potratov ako takých profituje tiež z predaja neporušených orgánov detí po potrate. Cena jedného orgánu sa pohybuje od 30 do 100 dolárov. Riaditeľka, Dr. Deborah Nucatolová, je v tejto pozícii od roka 2009 a pre Spoločnosť pracuje už viac než desaťročie. Ona sama vykonáva potraty v Los Angeles, a to až do 24.týždňa tehotenstva.


Deborah Nucatolová si dohodla stretnutie v reštaurácii s investigatívnymi novinármi z Centra pre medicínsky pokrok, ktorí v utajení monitorujú medicínsku etiku lekárov. Novinári hrali rolu zamestnancov istej spoločnosti a predstierali záujem o kúpu orgánov. Na videu Nucatolová odpíja z vína a pojedá šalát a pomedzi to detailne vysvetľuje metódy, akými lekári počas vykonávania potratu získavajú orgány z telíčok nenarodených detí tak, aby boli schopné predaja. Počas procedúry si “pomáhajú ultrazvukom, aby vedeli, kde presne majú zasiahnuť svojimi nástrojmi”.

Ako pokračuje ďalej, “obmedzení sme, čo sa týka hlavy, lebo tá je najväčšou časťou tela. Väčšina ďalších častí sa vie dostať von aj neporušene. Len veľmi zriedka je dilatácia (rozšírenie, pozn. red.) kŕčka maternice nedostatočná natoľko, že by nebolo možné dostať aj ostatné časti. Preto, ak dávate pozor pri narábaní s nástrojmi, tak viete ísť nad, alebo pod hrudník; a nám sa veľmi dobre darí získať srdce, pľúca, pečeň. Jednoducho vieme, že v tej časti nebudeme mliaždiť, ale budeme mliaždiť pod alebo nad, a tak vidím, či viem všetko dostať neporušené.

Čo sa týka hlavy, niektorí lekári sa snažia zmeniť pozíciu dieťaťa tak, aby nebolo otočené hlavou dole, lebo nikdy na začiatku nemáte dostatočne rozšírený kŕčok maternice. Preto ak začnete nohami, tak sa postupne kŕčok rozšíri viac a neskôr viete dostať von aj neporušenú hlavu.” V rozhovore priznala, že na najväčší odbyt ide pečeň…

Spoločnosť pre plánované rodičovstvo prehlasuje, že jej aktivity sú zamerané predovšetkým na osvetu. Jej najväčší výnos však tvoria potraty, ktorých zamestnanci tejto spoločnosti vykonajú viac než 300 tisíc ročne, čím sa spoločnosť stala ich najväčším poskytovateľom. Okrem výnosu zo samotnej procedúry získava na daniach ľudí ročne takmer pol miliardy dolárov.

Na nasledujúcom obrázku sú zdokumentované niektoré objednávky jednotlivých častí tiel nenarodených detí.
Obchod s organmi deti
Zdokumentované potvrdenia o objednávkach orgánov nenarodených detí
Zdokumentované 4 potvrdenia o objednávkach orgánov nenarodených detí. Prvá, vľavo hore, je objednávka chrupavky nohy a bedra dieťaťa v 22-24. týždni vývojového štádia. Druhá, vpravo hore, potvrdzuje objednanie placenty, pečene, srdca a pľúc dieťaťa v 24.týždni. Tretia dokumentuje objednávku “prenatálnych očí” dieťaťa v 15-24. týždni, zákazník však preferuje vyššie štádium – 18-24. týždeň. Štvrtá (vpravo dole) je objednávkou celého mozgu dieťaťa v 16-22. týždni.

Po tejto kauze bude pro-choice spektrum už len ťažko tvrdiť, že sa pri potrate vyoperúva zhluk buniek a nezabíja ľudský život.

http://www.hlavnespravy.sk/sokujuce-odhalenie-o-najvacsej-potratarskej-sieti-tela-deti-po-interrupcii-rozoberaju-a-predavaju-ako-na-suciastky-nie-je-vhodne-pre-slabsie-povahy/645661

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.