Do piatich rokov bude na Slovensku vládnuť islam – tvrdí Islamský štát. + Neľudské utrpenie neviest v Islamskom štáte: TRI otrasné spovede dievčat o mučení a sexzverstvách!

Do roku 2020 sa radikálny islam rozšíri do južnej a východnej Európy a Slovensko – ako ho poznáme – zanikne. Také sú sny radikálnych moslimov

Ak by sa tento desivý sen stal skutočnosťou, Slovensko by neexistovalo – kostoly by nahradili mešity s vlajkou Islamského štátu a na celom území by vládlo tradičné moslimské krvavé právo Šaría.

Mapa IS Slovensko

Vyplýva to z mapy, ktorú uverejnili rôzne svetové médiá. Príslušníci Islamského štátu plánujú ovládnuť severnú polovicu Afriky až k rovníku, štáty juhovýchodnej Európy, Arabský polostrov, Indiu a veľký kus strednej Ázie. Do kalifátu by bolo okrem Slovenska začlenené aj Maďarsko, Rakúsko, či Španielsko.

Podľa amerického webového portálu Long War Journal sa v Iraku a Sýrii nachádza najmenej 46 vojenských táborov a väčšina z nich patrí organizácii Islamský štát – 25 z nich riadi IS, 9 patrí skupine An-Nusra, ktorá sa hlási k teroristickej skupine Al-Káida a zvyšok riadia menšie skupiny.

Západné tajné služby sa obávajú, že v týchto táboroch sa vojaci pripravujú nielen na boje v Iraku a Sýrii, ale aj na útoky v USA a Európe. Podľa denníka The Telegraph americká vláda v minulosti podcenila výcvikové vojenské tábory v Afganistane, v ktorých šéf Al-Káidy pripravoval svojich ľudí a riadil úroky po celom svete. Vtedajší minister obrany William Cohen označil tieto tábory za primitívne.

Podľa odborníkov z OSN získala organizácia Islamský štát v roku 2013 na výkupnom 35 – 45 miliónov dolárov. Zo správy predloženej protiteroristickému výboru OSN vyplýva, že všetky radikálne teroristické skupiny sa v rokoch 2004 až 2012 na výkupnom obohatili až o 120 miliónov dolárov. Tieto únosy prebiehajú najmä na Arabskom polostrove a v severnej Afrike.

http://www.hlavnespravy.sk/do-piatich-rokov-bude-na-slovensku-vladnut-islam-tvrdi-islamsky-stat/646524

Neľudské utrpenie neviest v Islamskom štáte: TRI otrasné spovede dievčat o mučení a sexzverstvách!

LONDÝN – Tri mladé statočné kurdské ženy rozpovedali svoje príbehy v nádeji, že odradia moslimské dievčatá od sna pripojiť sa k teroristickej skupine v Sýrii a Iraku. Bývalé nevesty vojakov Islamského štátu opísali dennodenné hrôzy, ktoré museli znášať predtým, než sa im podarilo utiecť – vrátane znásilnení a predaja za sexuálne otrokyne.

Islamský štát stavia pevnosť v srdci Európy: Teroristi tajne kupujú pozemky v tejto strategickej oblasti!

Yazid Bushra (21), Munira (17) a Noor (22) boli zneužívané v pravidelných intervaloch. Bili ich, zväzovali, znásilňovali a pálili cigaretami. Po úteku z Iraku ich medzinárodná charitatívna organizácia letecky previezla do Veľkej Británie. Zachránené ženy sa teraz rozhodli prehovoriť o svojej strastiplnej minulosti, aby už žiadne pobláznené dievča nemuselo prežiť to, čo ony.

Bushra, ktorá sa pokúsila zabiť po tom, čo bola predaná do tzv. Islamského štátu, hovorí: „Muž, ktorý ma kúpil, ma vzal do nemocnice. Povedal mi, že ma chce v ten deň znásilniť. Vzal ma domov, zviazal mi ruky a nohy, a znásilnil ma. Znásilňoval ma asi päťkrát denne. Moja sestra mala sotva 14, keď ju znásilnil. Počula som, ako kričí, ale nemohla som nič robiť, bola som zviazaná.“

Tiež rozpráva o tom, ako si jedno dievča rozrezalo zápästia v snahe uniknúť utrpeniu. Jeho telo zabalili do deky a vyhodili von s odpadkami.

Munira mala podobný osud. Prvýkrát ju znásilnil ako 15-ročnú muž štyrikrát starší ako ona sama. „Držali nás v maličkej miestnosti s malým oknom. Povedali nám, že sme ich sexuálne otrokyne. Znásilňovali rovnako šesťročné dievčatká, ako dospelé ženy. Bola som v hroznom duševnom stave. Zničená, sama. Znásilnili ma každý deň. Kvôli neustálemu znásilňovaniu som krvácala a celé telo ma bolelo. Plakala som každý deň. Chýbala mi moja rodina a moje malé sestry,“ uviedla najmladšia z troch neviest pre britský The Mirror.

Noor (22) zase brutálne zbili a pálili cigaretami po tom, čo sa pokúsila o útek. Chytili ju v auguste minulého roka. „Začali si vyberať dievčatá. Dievčatá kričali, plakali a vracali. Cigaretami mi pálil ramená, brucho, nohy. Nemala som potom ani silu rozprávať. Nemohla som prestať myslieť na mamu. Toľko som trpela. Cítila som sa otupená. Snažila som sa utiecť. Keby ma chytili a zabili, nech. Len som chcela ukončiť toto mučenie,“ vraví dievčina.

„Otvoril dvere a dnu vošlo šesť stráží. Potom zavrel dvere. Predstavte si malé dievčatko medzi šiestimi starými mužmi… monštrá“

http://www.topky.sk/cl/1000791/1487829/Neludske-utrpenie-neviest-v-Islamskom-state–TRI-otrasne-spovede-dievcat-o-muceni-a-sexzverstvach-

V Sydney sa uskutočnila demonštrácia proti islamizácii austrálskej spoločnosti

Organizácia Reclaim Australia vystupuje podľa svojich slov proti “islamizácii” austrálskej spoločnosti

Piatich ľudí zatkli dnes v centre austrálskeho mesta Sydney, kde sa zrazili skupiny protiislamských a protirasistických demonštrantov, informuje agentúra DPA.

Približne 200 členov protiislamsky a protiimigračne zameranej organizácie Reclaim Australia a extrémistického Jednotného vlasteneckého frontu (UPF) sa dostalo do potýčky s niekoľkými stovkami stúpencov multikulturalizmu.

Niekoľko priaznivcov skupiny Reclaim Australia sa oblieklo za sparťanských bojovníkov a mávalo austrálskymi vlajkami, zatiaľ čo ich protivníci na nich kričali: “Nacistická špina, preč z našich ulíc!”

Účastníkov oboch rivalských demonštrácií oddeľovali od seba stovky policajtov – vrátane jazdeckej polície – a snažili sa zabrániť opakovaniu väčších incidentov, akých boli v sobotu svedkami ulice mesta Melbourne.

Organizácia Reclaim Australia vystupuje podľa svojich slov proti “islamizácii” austrálskej spoločnosti, islamskému zvykovému právu šaría, moslimskému ženskému odevu burka a certifikáte o moslimskom rituálnom predpise halál. To sa v Austrálii už od roku 1974 vzťahuje na väčšinu predávaného mäsa.

Podobné protesty ako dnes v Sydney a v sobotu v Melbourne zorganizovala Reclaim Australia vo väčších i menších mestách Austrálie už aj v apríli tohto roka; z nich najväčší bol práve v Melbourne, druhom najväčšom meste krajiny. Pri týchto akciách došlo takisto k zrážkam s protirasisticky zameranými skupinami.

http://www.hlavnespravy.sk/v-sydney-sa-uskutocnila-demonstracii-proti-islamizacii-australskej-spolocnosti/647181

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.