Foto: Hackerov pri krádeži z pobočky UniCredit banky. Reakcia Miroslava Šuňala na email UniCredit banky

From: Miroslav Šuňal [mailto:miroslav.sunal@chello.sk]
Sent: Wednesday, July 29, 2015 12:26 PM
To: ‘jana.voberova@unicreditgroup.sk’
Subject: ucb

Vážená pani Jana Voberová.

Dovoľte mi zaželať Vám pekný deň a osloviť Vás týmto spôsobom.

FOTO vydávania mojich finančných prostriedkov páchateľovi v pob

Fotografia, zachytená priemyselnou kamerou v pobočke Unicredit Bank. V bledej košeli je páchateľ spolu so šoférom. Tento čin urobili následne na viacerých pobočkách Unicredit Bank, kde musel páchateľ vždy predložiť svoje doklady. Pracovník banky s ochotou vydáva odcudzené peniaze páchateľovi. Hrozná realita v bezprávnom štáte.

Dostal sa mi ako členovi AZEN do pošty mail, ktorý ste poslali predsedovi AZEN, pánovi Antonovi Čulenovi. Píšete v danej správe, citujem: „Dobrý deň, týmto Vás žiadame o okamžité stiahnutie tohto videa http://alianciazanedelu.sk/?p=6379 a článku z Vášho webu, inak UniCredit Bank podnikne právne kroky voči prevádzkovateľovi.“

Poškodený klient UniCredit banky pán Anton Mihálik je môj dobrý priateľ a viem o tomto prípade všetko. Preto sa Vás týmto pýtam, kedy podnikne UniCredit banka právne kroky aby odškodnila klienta, ktorý zveril svojich takmer 90 000 eur vašej banke do ochrany. Vašej banke totiž hackeri prešli cez zabezpečovací systém a vybrali na pobočke v Nitre všetky peniaze! Vaša banka mala chrániť vklad klienta, to, že nedostatočne predsa nie je jeho osobná zodpovednosť. Hacker vykradol bankový dom UniCredit banky a nie osobný dom pána Mihálika! A toto je potvrdené vyšetrovateľmi Policajného zboru Slovenskej republiky.
Teraz sa vrátim k videu, ktoré požadujete stiahnuť. Zábery ktoré vidíte, vyrobila TV JOJ vo svojom spravodajstve. Podniknete právne kroky proti televízii? Na videu je aj interpelácia poslankyne Národnej rady Slovenskej republiky Heleny Mezenskej. Tá otvorene hovorí o tomto prípade, spomína vašu banku. Opäť sa pýtam, podniknete právne kroky proti poslankyni NRSR? Zmeníme Zákon a zrušíme poslaneckú imunitu? Alebo rovno slobodu slova a názoru? Myslím, že by bolo vhodnejšie pristupovať k poškodenému klientovi vašej banky citlivejšie a hlavne – komunikovať s klientom.

Prosím pani Voberová, neberte moje slová ako namierené proti Vašej osobe. Vy si iba vykonávate svoju prácu v tomto systéme.

Ostávam s pozdravom Boh ochraňuj Slovensko!

Mgr. Miroslav Šuňal
Bratislava

P.S.- tento môj mail bude v plnom znení bez cenzúry zverejnený na stránke našej organizácie QAliancia za nedeľu.

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.