Voľby 2016: Koho voliť, prehľad, informačník

Voľby 2016. Koho volím.
Stručný prehľad o práci politikov. Stručný ako sa len dá, pre pochopenie, ako to v politike na Slovensku chodí. Určený ľuďom, ktorým záleží na budúcnosti.
slovensky_znak
SMER-SD: dá na jedného imigranta 4 x viac ako na slovenského dôchodcu! 3x viac ako je plat pracujúceho človeka – 1500€ mesačne! Za to, že nebudú robiť nič! Peniaze sú z našich odvodov, z našej práce. Prečo? Už im nestačia domovy dôchodcov, nemocnice, ktoré vlastnia. Teraz osoby prepojené na politikov, budú sprostredkovávať a zarábať na imigrantoch, vďaka našim peniazom z odvodov. Fico tvrdí, že je proti imigračným kvótam EU. Pritom prijímanie imigrantov prebieha. Jedno hovorí, druhé koná.

Pred rokom Fico otváral nový závod v Prakovciach s investičnou pomocou takmer desať miliónov eur, aby vytvorili 50 nových pracovných miest v obci Prakovce. Vláda z daní nás všetkých, odobrila neuveriteľných 46-tisíc eur na jedno pracovné miesto, čo je 3 800 eur na mesiac za jeden rok. Ľudia v závode pritom zarábajú 380 eur. Navyše firma podľa internetovej stránky dlhuje Sociálnej poisťovni na odvodoch aktuálne 121-tisíc EÚR.

Fabriku zatvárajú!!!
Fico daroval svojmu susedovi bezmála 700 000m2 štátnej ucelenej pôdy v Bratislave s výjazdom na diaľnicu, z ornej pôdy sa za jedno doobedie stala pôda stavebná!!! Shatilal Thacker Amit obyvateľ Malty, kúpil pre schránkovú firmu od Ficovho ministra Počiatka tisíce štátnych železničných vagónov, ktoré bude naspäť prenajímať štátu za milióny eur ročne! Smer sa hrá na Mikuláša, štedro rozdáva, kupuje si voličov. Len zabudol ľuďom povedať, že darčeky platíme z daní, tak ako aj samotného Smer-SD-Mikuláša.
Robí Kaliňák predvolebnú kampaň za štátne? Podozrivé rozdeľovanie hasičskej techniky

Penta: „je smiešne myslieť si, že Fico vyšetrí kauzu gorila, dlhé roky ho financujeme.“
Svoju dvojtvárnosť ukázal pri sankciách voči Rusku, ktoré veľmi poškodzujú ekonomiku Slovenska. Pred kamerami bol kategoricky proti, v tichosti ich podpísal! Káuz Smeru je obrovské množstvo. Jedno sa mu však musí uznať, Fico vie využiť situáciu vo svoj prospech, zavádzaním, klamaním, polopravdami dokáže zvýšiť preferencie Smeru. Ale! Každá lož má krátke nohy, časom ju pravda doženie. V médiách sa prezentuje, ako národne založený, mimo kamier robí všetko pre to aby národ zničili!

Nepôjdete voliť? Volíte Smer! Smer-SD má agentov na internete, v médiách. Platení diskutéri odrádzajú od volieb, nemajú žiadnu argumentáciu. Nevolím, načo aj tak nič nezmením. Smer-SD počíta s hlasmi dôchodcov, ktorých klame a zavádza, (raz mu to spočítajú) a vajdov, s ktorými majú politici dohodu: vy nám nebudete siahať na sociálne dávky a my sa postaráme o to aby cigáni volili koho treba. Väčšina cigánov odmieta prácu na zmluvu, pri žiadaní invalidného dôchodku by sa im vyrátaval z odpracovaných rokov, takto sa im vyrátava z priemernej mesačnej mzdy. Politici to vedia, mlčia, vedia prečo.
Čim menej ľudí bude vo voľbách, tým väčšie percento hlasov má SMER, lebo jeho voliči prídu vždy!

SNS: Kariéra JUDr. Andreja Danka – začala v roku 1996 počas vlády Vladimíra Mečiara. Ján Slota vybavil Ondrejovi Dankovi, otcovi predsedu SNS, privatizáciu Lesného závodu v Revúcej– Lesostav Danker a.s. , ktorý skončil rozkradnutím, neplatením odvodov a daní, doposiaľ nevyplatenými mzdami a konkurzom, samozrejme všetko v rámci „zákona“
Návod pre občana na rýchle zbohatnutie. Model vlastenecký podľa vzoru Andrej Danko, predseda SNS.

Danko pôsobí v desiatkach spoločnosti. Ako to len zvláda?
Ako spolufinancujeme kampaň SNS: TASR dotujeme z našich daní cca dvoma miliónmi EUR ročne, TASR robí reklamu SNS z našich daní. Kmotríková TA3 spriaznená so Smerom, dáva veľký priestor SNS. Každý jeden billboard, motorizované hliadky SNS, ktoré majú presviedčať ľudí aby volili SNS, zaplatíme z našich odvodov. Smer-SD a SNS sa dohodli na povolebnej spolupráci. Fakty svedčia o tom, že SNS je kúpená.
Koalícia s akoukoľvek tzv. štandardnou stranou usvedčuje ostatných partnerov zo zrady národa.
Udupať vlastenectvo nemôžu, tak kúpia národnú stranu! Volíte SNS? Volíte Smer-SD

Opozíciu i vládu spája jeden pán. Opozícia i vláda má Strach! Strach s prebúdzajúceho sa vlastenectva. Sme múdry národ, svetu sme dali veľa významných osobností, preto ste si určite všimli opozíciu i vládu, ako svorne útočia na jednu stranu, na lídra tejto strany. Chcú sa udržať pri korýtku čo najdlhšie, už plánujú hlbšiu integráciu do EÚ na úkor suverenity!!! Potom sa nás už nikto nebude pýtať na imigračné kvóty, na legalizáciu incestu (viď Nórsko), po ktorej nás nemusí prekvapiť legalizácia pedofílie. Bude tak ako komisári z Bruselu rozhodnú.
Strašenie? Nie. Realita.

Čím viac billboardov, čím viac priestoru v súkromných médiách tým zapredanejší politik!

ĽS-Naše Slovensko, líder: Ing. Mgr. Marián Kotleba

Politická strana proti imigračným kvótam, ktorá koná, nie len sľubuje. Politická strana, ktorá má v programovom vyhlásení: trestný postih politikov a vysokých štátnych úradníkov za zneužitie právomoci, a to aj z nedbanlivosti. Pozor! Hmotná zodpovednosť (viď Procházka) a trestný postih sú dve diametrálne rozdielné veci!

Politická strana, ktorá chce prešetriť privatizácie, zlodejov potrestať.
O tom, že to myslí vážne sa už presvedčili poslanci BBSK. V BBSK skončilo obohacovanie sa na eurofondoch, skončilo rozkrádanie. Na začiatku funkcie Župana BBSK si chceli Ing. Mgr. Mariána Kotlebu kúpiť za 200 000€, tento trestný čin nahlásil! To nečakali a boli zaskočení. Aj napriek hádzaniu polien pod nohy poslancami Banskobystrického kraja, prevažne Smeru, KDH, dosiahol BBSK pod vedením Ing. Mgr. Mariána Kotlebu úžasné výsledky. Z korporatívnych médií sa to nedozviete. Ľahko mediálne niekoho osočovať, keď viem, že protistrana priestor v médiách na adekvátnu odpoveď nemá.

Je len na nás, či budeme veriť politikom, ktorí nás doviedli do biedy, v akej sa nachádzame. Či budeme veriť médiám, ktoré vlastnia korporácie a tie vytvárajú politikov k svojim potrebám. Alebo svojmu zdravému úsudku. Nie je to náhoda, že stále volíte a nič sa nemení? Volíte tých, ktorých Vám podsúvajú média a ktorí sa dajú ľahko kúpiť. Preto sa doteraz nič nezmenilo.

Chcete objektívne spravodajstvo?: http://www.hlavnespravy.sk/, http://www.medzicas.sk
Počúvajte: http://www.slobodnyvysielac.sk
Kauzy: http://www.idemvolit.sk

Je nutné pozorne počúvať nie len slová, ale pozorne sledovať skutky.
Príklad jeden, ktorý je opravdivý, platí viac než tisíc rýchle zapadajúcich slov. ( Ľudovít Velislav Štúr)
Mečiar sa obklopil ľuďmi, ktorým veril, Dzurinda sa obklopil ľuďmi, ktorým veril, Fico je obklopený ľuďmi ktorým verí. Dopracovali sme to k tomu, že národný majetok je v rukách monopolov, oligarchov, dlh Slovenska narástol na 80 miliárd €. To je na každého občana SR, i teraz narodeného 14 500 € , máte ich?

Veď aj Kotleba sa obklopuje ľuďmi, ktorým verí! Rozdiel? Pod vedením Župana BBSK Ing. Mgr. Mariána Kotlebu, počas jedného roka, druhý najchudobnejší kraj ušetril 24 miliónov EUR a to pri zrealizovaní mnohých transparentných projektov.
Ako je to možné?

Výrok Župana Banskobystrického kraja: Peňazí je dosť, stačí prestať kradnúť!!!
V marci 2016 volím ĽS-Naše Slovensko

Trestnoprávna zodpovednosť politikov, štátnych úradníkov, prešetrenie privatizácii, podpora regionálnych firiem, bezúročné mladomanželské pôžičky, dôchodkový vek ústavným zákonom stanovený na 60 rokov, dôchodok určený v závislosti od odpracovaných rokoch a náročnosti práce, platy politikov stanovené v závislosti od minimálnej mzdy, obnovenie potravinárskej a energetickej sebestačnosti, zvýšenie dotácií pre poľnohospodárov,…… viac na

http://www.naseslovensko.net/program/
Je pravda čo je tu napísané? Je! Preverte si to!
Skúste si zistiť, komu slúžia štandardný politici, kto ovláda Slovensko. Slováci, Slovania to nie sú.

Tri veci sa nedajú skryť, SLNKO, MESIAC, PRAVDA.

http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=7&t=1471

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.