Kotleba poctivou prácou znižuje zadlženosť Banskobystrického samosprávneho kraja. Vadí to niekomu? + Antisemitizmus alebo odvádzanie pozornosti od podstaty verejného dlhu?

Župan Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba (ĽSNS) znížil zadlženosť kraja o 5 739 061 eur pri čerpaní 0 eur úverov. Celková zadlženosť kraja bola 45 300 000 eur. Túto sekeru mu nechal predchádzajúci župan Vladimír Maňka (SMER), ktorého si voliči po neúspešnej kandidatúre na župana BBSK zvolili za europoslanca. Ide o najväčšiu sumu istiny úverov, ktorú za jeden rok BBSK v celej histórii dokázal splatiť. No žiaľ tieto fakty sa na verejnosť z médií hlavného prúdu nedostanú.

graf

Graf 1

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/poctivou-pracou-znizujeme-zadlzenost-banskobystrickeho-samospravneho-kraja/

Antisemitizmus alebo odvádzanie pozornosti od podstaty verejného dlhu?

Masmédiá hlavného prúdu sú už tradične známe tým, že s objektivitou, neutralitou či novinárskou profesionalitou majú toho len veľmi málo spoločného. Najnovšie už ale trpia aj kolektívnou paranojou. Lepšie povedané panickým strachom z antisemitizmu, ktorý už vidia skutočne všade. Najnovšie na stránkach občasníka Banskobystrický kraj, ktorý vydáva volebný líder ĽS Naše Slovensko a predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba. Mediálna hystéria okolo karikatúry bankového úžerníka, na ktorej má byť údajne „žid“, ale nie je len dôkazom trápnej paranoje, ale aj vítaným spôsobom, ako odviesť pozornosť od obsahu a posolstva článku, v ktorom sa karikatúra objavila. Čo sa ale píše v samotnom článku?

Článok s názvom „Oslobodzujeme kraj z dlhového otroctva“ predovšetkým poukazuje na obrovské negatíva zadlženia štátu a samospráv pre celú spoločnosť, pre všetkých obyvateľov, nielen z ekonomického hľadiska, ale aj z hľadiska osobnej slobody národa a jednotlivca. Zároveň otvorene menuje vinníkov tohto stavu – vládu a medzinárodnú bankovú mafiu, ktorej vláda poslušne slúži. Vymenúva tiež všetky fakty o tom, ako práve Banskobystrický samosprávny kraj pod vedením Mariana Kotlebu úspešne znižuje verejný dlh, čím oslobodzuje aj Slovensko spod nadvlády bankovej mafie. A práve tieto fakty majú zostať pred Slovákmi navždy skryté. Preto sa médiá chopia čohokoľvek, čo môže odviesť pozornosť od podstaty tohto problému. Napokon posúďte sami, čo pred vami skrývajú pod smiešnou hystériou okolo obyčajnej karikatúry. Celé noviny Bystrický kraj si môžete stiahnuť TU:

Uzera

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/antisemitizmus-alebo-odvadzanie-pozornosti-od-podstaty-verejneho-dlhu/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.