Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň

Píšete nám: Vážení duchovní, priatelia, známi, rodina. Posielam správu, ktorú by Ste mali poznať, aby Vaše informovanie a spravodajstvo bolo vyvážené. Vdp. Martin Kramara, ako hovorca KBS je povinný objektívne hovoriť, povedať veriacim, kde je príčina, kto to všetko pácha a nie len polovičato, akoby slúžil pôvodcom tohto zla. Prajem požehnaný deň. M.

—————————————————

Je pomerne ešte dosť mladý a už mu mäkne mozog. Ak už neviem čosi rozumné povedať, tak aspoň držím hubu a krok. Pravdepodobne nečítal toto, čo napísal súdruh Ľ. Blaha vo svojej úvahe: “Keď o utečencoch hovoria západní pokrytci…(ale len tí západní?)” kde je skoro tých 50% pravdy, a aj tá postačí, aby sa jeden pastier takto nevyjadroval, keď už aj obyvatelia Slovenska so základným vzdelaním vedia, že kto “rozvalil”, čiže zbombardoval konsolidované štáty na severe Afriky a na Strednom východe? Opäť sa bude Katolícka Cirkev blamovať, cez tohto intuíciou neobdareného človeka, keď všetko dopadne presne opačne ako to povedal. Až začnú strety a násilie, tak neviem, čo potom bude hovoriť? Som stále presvedčený o tom, že prevencia, že vždy lepšia – a aj lacnejšia – ako následne riešenie problémov. Len slepý, ba až naivný človek, nemôže nevidieť, čo už priniesol tzv. multikulturalizmus; do ďaleko bohatších a väčších krajín Západnej Európy ako je malé Slovensko. Asi chce napomôcť zničeniu ešte i tohto málo skonsolidovaného náboženského prostredia, po vyše 40 ročnej “víťaznej februárovej vlne” pracujúceho človeka “nad tmárstvom” a kapitalizmom. Na buzeranské pochody tzv. Pride pochody cez Bratislavu nepovie ani slovo. No, je to jednoducho katastrofa, čo náš vrchný hierarcha stvára. Neverím, že by fakt bol až taký naivný a nepochopil o čo sa tu hra. Skôr by som uveril tomu, že tak ako sa vyjadril, tak sa asi vyjadril na objednávku “kohosi”! Pekný večer, lebo ide ma rozdrapiť, ak také niečo zaznie v takejto situácii na Slovensku a v Európe, do éteru z úst strážcu viery a mravov v tejto našej miestnej Cirkvi. I.

—————————————————————

Utečenci nie sú teroristi, tvrdí KBS. Cirkev spúšťa informačnú kampaň

Katolícka cirkev na Slovensku spustila informačnú kampaň o utečencoch, v ktorej odmieta obavy z príchodu migrantov do krajiny. Slovenská katolícka charita v spolupráci s Konferenciou biskupov Slovenska (KBS) rozposlala do svojich farností letáky s informáciami o utečencoch.

Letak utecenci KBS
„Keď chýbajú informácie, vytvára sa priestor na šírenie jednostranných pohľadov a nevyvážených postojov. K otázke utečencov je potrebné pristúpiť v duchu kresťanskej lásky, ktorá si nezatvára oči pred pravdou, vidí problémy, ale zároveň hľadá rozumné, ľudské spôsoby riešenia,“ povedal v kampani hovorca KBS Martin Kramara. Leták by mali dostať všetky farnosti a ich prostredníctvom by sa mali dostať k veriacim.

Leták okrem informácií o probléme ohľadom utečencov vo svete vyvracia obavy, že utečenci sú teroristi, prenášajú choroby, stoja štát peniaze a že berú prácu. „Faktom je, že práve aktivity teroristických skupín nútia tisícky ľudí opustiť svoje domovy a svoje krajiny, aby si zachránili to najcennejšie – život. Vo väčšine prípadov sa utečenci zamestnajú v pracovných pozíciách, o ktoré Slováci nemajú veľký záujem, pretože sú pre nich slabo platené,“ píše sa v letáku.


Slováci majú podľa prieskumu negatívnejší postoj voči imigrantom ako zvyšok obyvateľov Európskej únie. Naposledy sa proti dočasnému prijatiu 500 utečencov, ktorých už nedokázal prijať tábor v Rakúsku, vyslovili v referende obyvatelia Gabčíkova. Minister vnútra Robert Kaliňák však vyhlásil, že výsledky hlasovania nie sú pre vládu záväzné.

Médiá zase vládu Roberta Fica dlhodobejšie kritizujú, že príspevok Bratislavy k riešeniu migračnej krízy v EÚ je nedostatočný.

http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/364153-utecenci-nie-su-teroristi-tvrdi-kbs-katolicka-cirkev-spusta-informacnu-kampan/

„Videl som aj duše tých, čo boli sťatí pre Ježišovo svedectvo a pre Božie slovo, aj tých, čo sa neklaňali šelme ani jej obrazu a neprijali jej znak na čelo a na ruky“. (Zjv 20; 4)

SmilnicaSúd nad neviestkou
1 Tu prišiel ku mne jeden zo siedmich anjelov, čo mali sedem čiaš, a povedal mi: Poď so mnou, ukážem ti súd nad veľkou neviestkou, ktorá vládne nad vodami

2 a s ktorou smilnili králi zeme a obyvatelia sa opíjali vínom jej nemravnosti.“

3 Anjel ma preniesol v duchu na púšť. Tu som videl ženu sedieť na šarlátovej šelme so siedmimi hlavami a s desiatimi rohmi, plnej rúhavých mien.

4 Tá žena bola oblečená do purpuru a šarlátu, ozdobená zlatom, drahokamami a perlami. V ruke držala zlatý pohár, plný ohavností a nečistoty svojho smilstva.

5 Na čele mala napísané meno tajomného významu: Veľký Babylon, matka všetkého smilstva a všetkých ohavností na zemi.“

6 Zhrozený som uvidel, že je opitá krvou veriacich a krvou Ježišových svedkov.

7 Prečo si taký zhrozený?“ spýtal sa ma anjel. Prezradím ti tajomstvo tej ženy aj tej sedemhlavej a desaťrohej šelmy, na ktorej sa nesie.

8 Šelma, ktorú si videl, už tu raz bola, ale bola premožená. Ešte raz vystúpi z priepasti, ale pôjde do záhuby. A obyvatelia zeme, ktorých mená nie sú už od ustanovenia sveta zapísané v knihe života, budú sa čudovať, keď uvidia šelmu, ktorá bola, nie je a zasa nakrátko bude.

9 Aby sme to pochopili, potrebujeme Božiu múdrosť: Sedem hláv je sedem vrchov, na ktorých žena tróni. Znamenajú aj sedem kráľov:

10 päť z nich už padlo, šiesty práve kraľuje, siedmy ešte nenastúpil, ale jeho vláda potrvá len krátko.

11 Šelma, ktorá tu predtým bola a teraz nie je, je ôsmy kráľ.

12 Desať rohov, ktoré si videl, je desať kráľov, ktorí sa ešte neujali vlády. Prevezmú moc spolu so šelmou, ale iba na krátku chvíľu.

13 Budú mať rovnaké zámery a ciele a svoju moc aj silu odovzdajú šelme.

14 Budú spolu bojovať proti Baránkovi, ale Baránok nad nimi zvíťazí, lebo je Pán pánov a Kráľ kráľov. A spolu s ním zvíťazia všetci, ktorých si povolal, vyvolil a ktorí mu zostali verní.“

15 A anjel mi ešte povedal: Vody, ktoré si videl a na ktorých neviestka sedí, sú obrazom národov, davov, rás a jazykov.

16 Šelma aj desať rohov, ktoré si videl, napokon však neviestku znenávidia, postrhávajú z nej šaty až do naha, budú jesť jej mäso a spália ju.

17 To Boh im vnukol, aby vykonali jeho zámer a svorne odovzdali svoju kráľovskú moc šelme, až sa splní Božie slovo.

18 A žena, ktorú si videl, je veľké mesto, ktoré vládne nad všetkými kráľmi zeme.“

(Zjv 17; 1 – 18)

UPOZORNENIE: Foto len pre silné žalúdky. Zamlčaná pravda o ISLAMskej ideológii

„Uvážte predsa: Keby hospodár vedel, v ktorú hodinu príde zlodej, nedovolil by mu vniknúť do svojho domu. Aj vy buďte pripravení, lebo Syn človeka príde v hodinu, o ktorej sa nenazdáte.“ (Lk 12, 39- 40)

25AE1D5300000578-2953742-image-a-2_1423937561553

isis muslims beheading syrian soldiers(3)
images (17)Deti Jezidou v Syrii

14077776461961_700images (12)Syria krestanska rodina

14065692051961_700
children-killed-in-Iraq
wlokareh1-mp4-2014-11-16-16-10-53
stiahnuť

Killing of Christians in Iraq by Islamic Terrorists ISIS

Branili sme Europu pred Islamom

Miesto vojny Europa

Moslim: Zem sa neotáča

Kotleba o imigrantoch

Svedsko a imigranti – varovanie pre ostatnych

Ako premysla muslim zijuci vo Svedsku o Islame

Alah nariadil moslimom vyhladit zidov, hovori umierneny moslimsky duchovny

Moslimská hrozba v Europe a vo svete

Egyptsky biskup varuje pred Islamom

Zastavme islamizaciu Katalanie

ISLAM – Velka Britanie – Muslimove honi policajty v Londyne

Masarykova debata – Islám je hrozbou pro Českou republiku

Znasilovanie deti moslimskymi imigrantmi v Britanii

Žirinovský v Štátnej dume o vraždení kresťanov: Každý rok zahynie vo svete 100 000 kresťanov, za mnohé roky už zahynulo 10% z celkového počtu

Islamisti nicia kostoly

V Mosule islamisti znicili vsetky kostoly

Imigranti nicia majetok v Taliansku

Islam nie je len naboženstvo, ale aj ideológia

images (16)images (14)

LiveLeak-dot-com-4eb_1407196993-3_1407197187.jpg.resized
images (2)images (31)
1104
images (1)images (20)

isis-beheading-syria-e1407950085839
images (21)
ISIS-crucifixion
stiahnuť (1)images (29)

images (11)Kristus dnes
siria Deti ktore odmietli konvertovat na Islam

1700-jencow-irackich-tikrit-egzekucje

 

 

dzieci-mordujace

homs-syria-4

Islamský fašizmus:  Motorkári z IS ťahali zajatcov ulicami, najprv ich dali roztrhať rozbesnenému davu!Motorkari z IS

Poprava krestanov

Moslimska demostracia v Londyne 7Europa, budeš platit

Moslimska demostracia v Londyne 5Moslimska demostracia v Londyne 4

 

 

Moslimska demostracia v Londyne 3Moslimska demostracia v Londyne 2

Moslimska demostracia v Londyne 1Moslimska demostracia v Londyne

JUST CAME OUT Muslims Conduct Mass Beheading Session, And Create A Huge Puddle Of Blood

ISIS poprava ukrizovanim

ISIS kamenovanie

ISIS poprava gayov

Isil popravilo osem zajatcovIsil popravilo osem zajatcov  2

Ukrizovanie krestanov

Islamsky stat

Na-snímke-dieťa-s-bábikou

Povrazdenie brancov v Mosule

Zdroj Google

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.