Záhadno-raketové preferencie darmožráckej SNS. + Predseda BBSK o financovaní divadla Štúdio tanca

Ak by sa parlamentné voľby konali v polovici mája, SNS by získala 8,2 % voličských hlasov, čo je úctyhodné číslo.

SNS

Vyplýva to z výsledkov agentúry AKO s.r.o. Agentúra robila prieskum v dňoch 13. až 18. mája formou telefonického rozhovoru na vzorke tisíc respondentov.

Na druhom mieste by skončilo KDH so ziskom 9,8 % hlasov respondentov. Tretie skončilo OĽaNO s 9,6 % hlasov, nasleduje Most-Híd (8,8 %), SNS (8,7 %) a Sieť (8,5 %). Do parlamentu by sa podľa prieskumu dostala aj SaS so ziskom 5,2 % hlasov. Kvórum by neprekonali strany SMK (3,7 %), SDKÚ-DS (3,5 %), SKOK! (1,9 %) a NOVA (1,7 %). Menej ako jedno percento voličských hlasov získali strany ĽS-NS, Šanca, TIP, KSS a Zmena zdola. Iným politickým stranám alebo hnutiam by svoj hlas dalo 0,6 % respondentov. Tieto údaje odrážajú odpovede 56,4 % respondentov, 14,6 % respondentov by nešlo voliť, ďalších 29 % nevedelo povedať, koho by volilo. Dôležitá je však Slovenská ľudová strana.

Január 2014, preferencie 3,8 %.
Február 2014, preferencie 5,3 %.
December 2014, preferencie 5,2 %.
Január 2015, preferencie 5,7 %. Práve v Januári začal raketový rast preferencií SNS, s mesačným ziskom 0,5 %.
Február 2015, 7,2 % – zisk 1,5 %.
Marec 2015, 6,2 % – strata 1,0 %.
Apríl 2015, 6,8 % – zisk 0,6 %.
Máj 2015, preferencie 8,7 % – zisk neuveriteľných 1,9 %! (Polis: 8 %, AKO: 8,7 %, v strede mesiaca)

Slovenská národná strana sa – napriek nevydarenému aprílu – vyšvihla za necelý rok z malej, neaktívnej, zapadnutej straničky, ktorá ani volebné kvórum neprekoná, na relevantnú stranu. Nechýba jej veľa k dosiahnutiu desiatich percent. Ak budú preferencie SNS rásť ako doteraz, môže sa to podariť. Spoločensky cítiť, že začala účinne agitovať. Asi pred mesiacom, keď som sedel s priateľmi v kaviarni, prišla reč na SNS a pochválili ju, že sa im páčia jej aktivity a že môžno ju budú voliť.

SNS má obrovskú marketingovú kampaň. Rastú každý mesiac závratým tempom. Majú bilboardy po celom Slovensku a neustále sú v televízii. Dosiahli uspokojivý výsledok takmer dve percentá za tridsať dní. Mať marketing tak dobrý, že za mesiac strana získa 2 % preferencií nie je len tak. Jedna minúta televízneho vysielania stojí celý majland, celé bohatstvo. Z niekadiaľ musia čerpať peniaze. Jednoducho musia byť financovaní nejakou záujmovou skupinou. Inú možnosť nevidím. Veď sa stačí pozrieť, koľko miesta všade majú.

Áno. Myslím si teda, že SNS je obyčajná naničhodná darmožrácka oligarchická strana, ktorá sa na tento národ prisaje ako kliešť a bude nás vyciciavať. Hovadské imelo, nič viac.

Voliči reagujú na marketing. Keď je lepší, strana ich má viac. Prvý dôkaz teda je množstvo mediálneho priestoru SNS, ktoré si museli zaplatiť.

Druhý dôkaz sú veľké počty pronárodných voličov. Bol to šok: ak by boli voľby v januári 2015, Kotlebova ĽSNS by získala 7,6 %. Režim tomuto chce zabrániť. Vôbec nejde o Kotlebu. Nacionalistických strán dnes pribúda a pribúda a ich podpora stúpa, pretože mnohí prekonali lásku k našej Amerike a neboja sa vyjadriť názor. Čitateľ môže ľahko dôjsť k logickému záveru, že riešenie ako von z tejto prekérnej situácie, je vybudovať kontrolovanú stranu, ktorá s ľahkosťou nasaje týchto voličov.

Režimové krysy so všetkou pravdepodobnosťou zmenili marketingovú stratégiu: pronárodných voličov médiá neodradia bľabotaním o fašizme a nacizme a Adolf Hitler a holokaust a 6 miliónov mŕtvych židov a vojna a nacistické Nemecko a untermensch a masové vraždenie. Svedčí o tom zvolenie Kotlebu za primátora v BBSK. Včera večer som videl Adolfa Hitlera prechádzať sa po meste, mal oblečenú vojenskú uniformu. Pronárodní voliči vedia, že nie sú žiadni fašisti či čo. Môžu Kotlebu hoci aj tisíckrát označiť za fašistu, voliči túto smiešnu, bezcennú nálepku neberú vážne.

Démonizovanie nefunguje. Treba to urobiť ináč. Pronárodný volič bude za každú cenu voliť národnú stranu. Prvá, ktorá mu v momente zíde na um, je ĽSNS. Tááákže! Krysy odrádzať voličov imidžom Satana v ľudskej koži nebudú, nebudú útočiť, nie, nie, lebo to nefunguje. Nie. Títo špekulanti radšej vytvoria lákavú pronárodnú stranu, ktorá je ale kúpená, aby nasali pronárodných voličov. Lákavú, atraktívnu stranu, aktívnu a nádejnú. A teraz bude v hlavách národovcov svietiť SNS spolu s osobou Andreja Danka.

 

Geniálne: Ubiť nacionalizmus nemôžu, tak kúpia národnú stranu!

Štatistiky to nepotvrdzujú priamo, len nepriamo.

Preferencie ĽSNS v januári boli brutálne vysoké, SNS ich mala znateľne menšie. O dva mesiace preferencie ĽSNS boli mizerné, úbohé. SNS vyrástla o 2 percentá. Hnusný prepad ĽSNS musel byť sposobený inými vplyvmi a udalosťami, než miernym nárastom SNS. Ich nasávanie pronárodných voličov je jednoznačne viditeľné až nasledujúci mesiac. Strata ĽSNS sa nerovná zisku SNS. Avšak v liberálnej demokracii platí zásada viac peňazí = viac hlasov. Preferencie, ktoré majú, si museli kúpiť. Viac peňazí, lepší výsledok.

Zaiste má SNS slúžiť ako mocná bariéra voči prenikaniu nepredajných národovcov do parlamentu. V nasledujúcich voľbách, aj do budúcna. Dá sa očakávať, že investícia do SNS je dlhodobá a že sa stane veľmi silnou stranou.

Tretí dôkaz je Ficove podkopnutie nôh Fígeľovi. Fico označil Jána Fígeľa, svojho potencionálneho koaličného partnera, za hlavného vinníka kauzy Váhostav. Videl len jeho, neskôr ho odvolal. To bola rana otrávenou dýkou do chrbta.

(Fígeľ sa v komentári pre Hospodárske noviny hrdinsky chvastal, ako nepôjdu korupčníkmi a zlodejmi. Samozrejme, že nie, kedže Fico chce koalíciu s SNS a KDH odpálkoval! Ten Fígeľ, to je zábavná postavička.)

Podľa agentúry Polis, ak by sa parlamentné voľby konali uprostred mája, vyhral by ich SMER-SD s volebným výsledkom 36%. Na druhom mieste by skončilo KDH, ktoré by malo 9,8%. SNS by bola na štvrtom mieste so ziskom 8,7%, čo je číslo blízke výsledku KDH a ešte iste porastie. Fico nie je politický amatér, a už vôbec nie je úplný diletant. Veď to by nás nemohol tak dokonalo-otvoreno-výsmešne zdierať a pľundrovať. Vie, že potrebuje koaličného partnera. Ak odkopol KHD, musí mať v zálohe niekoho iného. SNS je na rade a nie po prvý krát.

A ako to, že si môže päť mesiacov pred voľbami dovoliť totálne zhovadiť KDH, svojho potenciálneho partnera? Jednoducho vie, že SNS sa do parlamentu dostane a utvorí s ňou koalíciu. Má stopercentnú istotu o takomto smerovaní. Neriskoval by to, že sa nedostane k moci – ku bohatému a hojnému korytu. Ako to vie? Vie o veľkých peniazoch prúdiacich do SNS, ktoré zaručia jej úspech. Sú z rovnakého zdroja ako peniaze na jeho kampaň.

Režim nechce pripustiť úspech národných strán, preto pán premiér zhodil KDH zatiaľ čo spriaznený oligarcha vložil hojne peňazí do reklamy SNS.

Tretí dôkaz je de facto rukolapný.

Štvrtý dôkaz je taký, že Andrej Danko je z Popradu a ja chodím často do Popradu, Kežmarku a okolia. Pýtal som sa známych na neho. Povedali, že by ho nikdy nevolili: má pekne povedané “pochybných známych”, mnohí ho upodozrievajú, že vo funkcii primátora za mesto Poprad sa obohacoval, zničil popradský hokej. Danko určite nie je národný rytier, naplnený veľkými cnosťami a morálkou, ktorý odmietne peniažky za schválené zákony. Oprava redakcie: Predseda SNS Andrej Danko a exprimátor Popradu Anton Danko sú dve nesúvisiace osoby. Za chybu sa ospravedlňujeme.

Takže podčiarknuté-spočítané, Slovenská národná strana má obrovskú marketingovú kampaň, ktorú nejako musí zaplatiť, kradne a nasáva pronárodných voličov nekúpiteľným a národným stranám, má vysokú šancu dostať sa do parlamentu a Fico zanevrel na KDH a Andrej Danko je pochybná osoba, nie martýr.

Fakty nasvedčujú mienke, že SNS je kúpená. Veď už len koalícia s akoukoľvek trhovo-demokratickou stranou usvedčuje ostatných partnerov zo zrady národa.

Všetko sa ukáže na budúci rok po voľbách.

Autor: Michal, www.protiprudu.org

http://www.protiprudu.org/zahadno-raketove-preferencie-darmozrackej-sns/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.