Nemeckým médiám sa nepáči, že Slovensko nechce prijať moslimských utečencov. + Islamská vízia boja proti AIDS

Slovensko sa zaviazalo prijať 200 utečencov zo Sýrie. Vláda si však kladie podmienku, aby šlo výlučne o kresťanov, čo sa však EÚ zjavne nepáči.
“Mohli by sme prijať 800 moslimov, ale na Slovensku nemáme mešity.” To sú slová hovorcu ministerstva vnútra Ivana Metika. Dodáva, že sme len tranzitná krajina a tí ľudia nechcú u nás zostať. Slovensko je totiž pre nich “neatraktívnou” krajinou, radšej sa chcú usadiť v západných štátoch Európy.

LADA to tušil !!!

Slovensko však nie jedinou krajinou, ktorá je znepokojená prívalom utečencov. Maďarsko sa napríklad bráni ostnatými drôtmi, inde zase badať konflikty domáceho obyvateľstva s utečencami, ktorí sa nie vždy prijateľne správajú. V prípade Slovenska a jeho kladenia si podmienok by mohlo ísť podľa hovorkyne Európskej komisie v Bruseli o istú formu diskriminácie. Úrad Vysokého komisára OSN pre utečencov UNHCR vyzýva k prijatiu akéhokoľvek človeka bez ohľadu na pôvod či náboženstvo.

Postoj Slovenska, aj na základe výsledkov referenda v Gabčíkove o nechcení utečeneckého tábora v obci, ako neadekvátny hodnotí aj Nemecko. Nemecký Der Spiegel podotýka, že prijať 200 sýrskych utečencov nie je veľa vzhľadom 5,5-miliónový počet obyvateľov. Do porovnania dáva čísla, že spolková vláda počíta s 800 000 uchádzačmi o azyl, čo je skoro dvojnásobne viac ako v rekordnom roku 1992, kedy o azyl žiadalo 440 000 ľudí. “Je to výzva pre nás všetkých”, vraví spolkový minister vnútra Thomas de Maizere, “pre Nemecko to nie je zaťažujúce.”

Ako vidieť, nie všetky štáty EÚ sa jednotne stavajú k otázke utečencov, ktorí húfne prichádzajú do Talianska či Grécka. Zhodujú sa však v tom ,že ide naozaj o obrovský problém a treba nájsť hlavne jeho múdre vyriešenie, ktoré by ešte viac neuškodilo.

http://www.hlavnespravy.sk/nemeckym-mediam-sa-nepaci-ze-slovensko-nechce-prijat-moslimskych-utecencov/663420

O čom sa píše v knihe: Islamská vízia boja proti AIDS – Zabite ich!

Len pokojne ani Ty čitateľu ani Ja nemusíme nikoho zabíjať, dokonca možno ani nemusíme sa obávať, že nás chcú zabiť, pokiaľ nepatríme k homosexuálnej menšine? ale postupne? kto? koho chce zabiť? a KTO nerobí nič, aby ten ?kto? nezabil toho ?koho??
islam-aids
Od 2011 roku medzi českými moslimami, (v Čechách!!!) koluje knižka ?Islamská vízia boja proti AIDS?

Kniha obsahuje jasné požadavky na to, aby všude tam kde muslimové získali většinu či moc, nastolili islámské právo šaria a to v oblasti zabíjení homosexuálů, perzekuce leseb a prosazování islámských představ o sexuální morálce i za pomocí násilí.

vydaná nie cez hocijakú organizáciu ale univerzitu Al-Azhar, ktorá patri, k štyrom najvýznamnejším školám islamu. Knižku napísal tiež nie hocijaký písalek, ale predseda šariackýich súdov v Egypte, pedagóg Prof. Dr. Mohamed el Mokhtar Mohamed el Mahdi.

?V tejto publikácii sa autor snaží objasniť islamský spôsob boja proti epidémii AIDS? ? odporúča knihu prekladateľ Doc. Dr. Amr Ahmed Shatury.

Ten islamsky spôsob je zázračné jednoduchý a znie ?zabite ich?. Koho? Tých, ktorí sú zdrojom nákazy tzv. homosexuálov. Samozrejme v Islame, v tom pluralistickom náboženstve mieru, to s tým zabíjaním nie je také jednoduché. Musí byť ?show? a tu sa islamské školy rozchádzajú v tom, ako divákom zabezpečiť tú najlepšiu show, a ako ich do nej čo najviac zapojiť.

ISIS poprava gayov

Či zabiť každého homosexuála, či len toho aktívneho, či zabiť len ženatého, lebo predsa spáchal neveru, a slobodného len vybičovať ? čí zabiť oboch, a keď na jednom z homosexuálov nerastú ešte fúzy je to poľahčujúca okolnosť ?. možno sa zmýlil a myslel, že mal do činenia so ženou?

To sú dilemy, ktoré trápia islamské šariacke školy, a obzvlášť pedagóga univerzity Al-Azhar, tá sa podieľala aj na tvorbe Arabskej charty ľudských práv , ktorá je v súlade so zákonmi šarie a je vnucovaná svetu ako alternatíva pre Všeobecnú Deklaráciu Ľudských Práv a Slobôd OSN – samozrejme netreba podotýkať, že je to nemenej demokratická alternatíva? .

Ale to nie je koniec dilemy islamského právnika. Mohamed sa na tému homosexuálov vyjadroval niekoľko krát, a každý jeho čin alebo názor, je zaznamenaný v sunne a hadisach, ktoré sú nenahraditeľným a nekonečným zdrojom vzorov pre život, každého moslima.

A to je tiež príčinou rozporu medzi islamskými školami, že keď zabíjať homosexuálov tak ako to robiť?

Zabite ich, ale ako?

Tu sa názory islamských učencov rozchádzajú. Jedni chcú nasledovať kalifa Ali Abi Táliba, ktorý by homosexuálov kameňoval bez ohľadu na to, či bol slobodný či vydatý. Iný si osvojili názor otca 9 ročnej ženy Mohameda Aiši ? sťať ich mečom a následné spáliť, Kalif Omar navrhuje zas aby homosexuálov pochovali za živa pod zvalenou stenou, najjednoduchšiu metódu, ale dávajúcu pre dav najväčší zážitok,vymyslel Ibn Abaas – treba ich zhodiť zo strechy najvyššej stavby v meste.

Teraz prejdeme do ?soft? riešení.

Bičovať.

Túto formu trestu za homosexuálny styk zástava teológ Abu Hanifa, škola šijicka, je to najmenej významný názor z doteraz predstavených pohľadov.

Samozrejme Islam je náboženstvom mieru tak, že je tu aj možnosť kompromisu: smrť pre ženatého či rozvedeného homosexuála a bičovanie pre jeho partnera, ktorý je slobodný ?. tento kompromis je postavený na základe výrokov Mohameda zozbieraných cez Al Bajhakiego.

Na uvedenú publikáciu upozornil bývalý moslim Lukač Lhoťan, českú verejnosť a ja spolu s redaktorom portálueuroislam.pl, v Poľsku sme napísali otvorený dopis, ktorý sme zaslali predstaviteľom politických strán, hlásateľom ideológie multikulturalizmu a samozrejme predstaviteľom sexuálnych menšín s prosbou o vyjadrenie. Reakcia predčila naše očakávania, nedostali sme totiž žiadnu odpoveď.

Na Slovensku som na problém upozorňoval prostredníctvom FB stránky aj Iniciatívu Inakosť, mimovládnu neziskovú organizáciu, ktorej hlavným cieľom je ?obhajoba a presadzovanie ľudských práv lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí, odhaľovanie a odstraňovanie všetkých foriem diskriminácie na základe sexuálnej orientácie a rodovej identity a oslobodenie spoločnosti od homofóbie a transfóbie?. Reakcia tiež žiadna.

Predpokladám, že keby takáto príručka vyšla spopod ruky katolíckeho farára, hodila by tieň na celú katolícku cirkev ? tak ako ju doteraz ťažia za jej stredoveké hriechy. A nič by tu nepomohla požiadavka aby katolícku cirkev uznali za mieromilovnú podobne ako veľký imam univerzity Al-Azhar, ktorý sa obrátil na Vatikán s takouto požiadavkou ? a uspel?

Ako sa hovorí, ?kto chce kam, pomôžme mu tam?.

Pokiaľ organizáciám a predstaviteľom sexuálnych menšín je ľahostajné aký názor má na nich Islam, mne tiež je to jedno, až na jednu vec. Mám totiž deti a nie je mi jedno aký svet po sebe im zanechám, a nechcem aby cikali na môj hrob s tým, že ja a moja generácia zničila to, čo pre Európu vybojoval v roku 732 Karel Martel a v roku 1683 Jan III Sobiesky. Homosexuálom je to von koncom jedno nemajú deti a nikto im na tie hroby š–ť nebude, ale zabúdajú na to, že oni ani tie hroby nemusia mať, totižto registrované partnerstvá pre islamskú políciu muttawa budú tým samým čím boli metriky pre gestapo.

Mariusz Malinowski

http://medzicas.sk/zabite-ich-2/

About Mariusz Malinowski
Vyštudoval aplikovanú informatiku na MTF STU. Pracuje v oblasti IT. Zaujíma sa o dejiny a islam. Obzvlášť dejiny revolúcie a nástupu k moci totalitných režimov. Fascinujú ho novodobí jakobíni v podobe multikulturalistov, neomarxistov, ktorých rodia kaviarne a – obzvlášť – katedry humánnych vied, a ktorí agresívne vytláčajú zo spoločenského priestoru všetko to, čo s nimi nesúhlasí – novodobí fašisti to sú dnešní liberáli. Trenuje brazilske jiu jitsu
View all posts by Mariusz Malinowski →

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.