Komunistickí pohlavári ani nesedeli. Súčasná elita však dostane tresty smrti

Mnohí ľudia sa rozčuľujú, že ani jeden komunista nebol po zmene režimu potrestaný a že zamatová revolúcia bola príliš nežná

Neuvedomujú si, že v novembrovej revolúcii nedošlo k zmene mocenských elít. Došlo k zmene ekonomického systému zo socialistického na kapitalistický, došlo k zmene centra moci z Moskvy do Washingtonu, ale k zmene vládnucej elity v Československu nedošlo. Pri moci zostali tí istí ľudia cez svoje deti a nastrčené figúrky. Schopnejší komunisti privatizovali, jedným sa darilo horšie a postupne prišli o všetko, iným lepšie a sú z nich resp. z ich detí zase totálni elitári, ako to vidíme na finančných skupinách a oligarchoch, ktorí majú často korene nie len v komunistickom estáblišmente, ale i v ŠTB. A ťažko očakávať, že tí istí ľudia dobrovoľne sami seba strčia do basy.
Churchil

Nepotrestanie jediného komunistu malo samozrejme zhubný vplyv na vývoj našej spoločnosti ako celku. Beztrestnosť bola prijatá v hlavách ľudí ako úzus a na morálku národa to malo zničujúci dopad.

Dnešné politické elity fungujú spôsobom, nasľubujme čokoľvek, získajme vo voľbách moc, zabezpečme sa. Finančné elity spôsobom financujme všetkých – profitujme za každej vlády.

Pri takomto systéme však nie je možné riešiť reálne ťažkosti, lebo z toho by mohli byť problémy. Keď sa po voľbách konečne napojíte na financovody, posledné čo potrebujete, je nejaký majdan v uliciach, ktorý vám tam vaši páni v prípade neposlušnosti radi zorganizujú.

Tiež je treba priznať, že sme iba taká gubernia v správe USA. Pre dnešných politikov, ale aj ekonomické elity je jednoducho výhodné nevzpriečať sa, poslúchať a mať sa dobre. Čo bude po nás, to sa potom uvidí. S trestami sa i tak neráta.

V podstate by tento systém takto fungoval navždy, keby sa nevynoril problém, ktorý je existenčný. Je ním prisťahovalectvo moslimských migrantov z Afriky a Blízkeho Východu. Všetci vieme, že keď tu bude moslimov dostatočný počet, začnú sa organizovať do politických strán, ako to robia momentálne v Rakúsku a postupne si presadia svoje záujmy do fungovania spoločnosti. Ak ich bude veľmi veľa, vykašlú sa na demokratické spôsoby a nastolia tu kalifát rovnako ako v Iraku.

Mimovládkari platení zo zahraničia na povel svojich donorov a liberálne médiá obsadené liberálnymi extrémistami síce vykrikujú hlasno o predsudkoch a intolerancii, o tom, že je potrebné utečencov prijať, ale všetci vieme, že sú to hlúposti. Dnes je už jasné, že žiadna multikultúrna integrácia sa nebude konať, svedčia o tom getá v západných štátoch, kde sa dnes už ani polícia neodváži vojsť a je jasné, že iba prehlbujú problém, ktorý sa postupne stane existenčným.

Ateistom málo vadí, že kresťania budú musieť prestúpiť na islam, inak sa stanú občanmi druhej kategórie. Neuvedomujú si pri tom, že na islam budú musieť prestúpiť i oni. Bude to inak zaujímavá situácia, keď si zarytí ateisti hodia koberček vedľa stola v redakcii a hlasno budú vzývať Alaha.

Problém je však hlavne v tom, že skôr alebo neskôr dôjde k civilizačným stretom. K občianskym vojnám. Ťažko dnes povedať, či sa kresťanská populácia v Európe ubráni, alebo bude porazená, čo sa však dá s istotu povedať, je, že súčasní krikľúni a nekonajúci politici dostanú úplne iné tresty ako ich komunistickí predchodcovia a to z jednoduchého dôvodu. Dôjde k reálnej zmene mocenskej elity.

Juraj Martus

http://www.hlavnespravy.sk/komunisticki-pohlavari-ani-nesedeli-sucasna-elita-vsak-dostane-tresty-smrti/665232

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.