Benátsky starosta ukončil gender-šialenstvo. + Viac ako 5.000 ľudí sa zišlo vo Varšave na protest proti “sexuálnej rozmanitosti” vo vzdelávaní

Nový benátsky starosta sa spolieha na staré tradície. Konzervatívny politik zakázal všetky učebnice obhajujúce genderové šialenstvo

Nový starosta Benátok spravil s genderovou ideológiou krátky proces a priniesol – aspoň v škôlkach a školách – opäť normálnosť a staré hodnoty do svetoznámeho severotalianskeho mesta. Vďaka tomuto sľubu bol v podstate zvolený.

JB 19 Kodaň - Učastník pochodu počas sprievodu homosexuálov - dúhový pride na ulici v Kodani 15. augusta 2015. Okolo 25.000 ľudí sa v sobotu zúčastnilo na výročnom podujatí gay pride v dánskej metropole. FOTO TASR/AP A reveler takes part in the annual Gay Pride parade in Copenhagen, Saturday, Aug. 15, 2015. Around 25,000 people took part in the annual parade in the streets of Copenhagen along rainbow-colored flags on a route that started at Frederiksberg Town Square and ended at Copenhagen City Hall Square. (Finn Frandsen/Polfoto via AP) DENMARK OUT

V komunálnych voľbách v júni vyhral Luigi Brugnaro jasnou väčšinou proti ľavicovo orientovanému kandidátovi Felice Cassonov, ktorého vyslal taliansky premiér Matteo Renzi.

Po svojom vymenovaní sa Brugnaro postaral o ľavicové a homo-lobby vo vzdelávacej politike svojho mesta. Bez ďalších okolkov odvážny starosta zakázal učebnice, ktoré deformujú myslenie malých detí a narúšajú ich vývoj v oblasti sexualita a vzťahov. Taktiež vyhnal z materských škôl dve obrázkové knihy, ktoré obsahujú obrázky párov rovnakého pohlavia. Jeho argument: tieto knihy spôsobujú zmätok u dojčiat. Brugnaro tak dodržal svoje predvolebné sľuby. 53-ročný otec rodiny nahradil spomínané materiály učebnicami, v ktorých sa deti učia prirodzenému vzťahu medzi mužom a ženou, hlásia webové stránky unzensuriert.at.

Okrem toho zakázal starosta Benátok všetky ďalšie ideologické knihy genderizmu v školských laviciach. Tento čín sa však nestretol s pochopením u všetkých obyvateľov Benátok. Ľavicoví priaznivci, okrem iného aj homosexuálny spevák Elton John, označili benátskeho starostu za “sex-rasistu”.

Podobnú kampaň na anti-gender sľuboch si stavajú aj politici v Nemecku: Guido Wolf, horúci kandidát nemeckej politickej strany CDU v Bádensku-Württembersku, vyhlásil: “žiadne sexuálne témy pre žiakov základných škôl”.

http://www.hlavnespravy.sk/benatsky-starosta-ukoncil-gender-sialenstvo/668888

 

Viac ako 5.000 ľudí sa zišlo vo Varšave na protest proti “sexuálnej rozmanitosti” vo vzdelávaní

Viac ako 5.000 ľudí demonštrovalo v nedeľu 30. augusta v poľskom hlavnom meste pod heslom “Stop deprawacji w Edukacji” (Zastavte rozklad morálnych hodnôt detí vo vzdelávaní)

Protest bol namierený proti opatreniam, ktoré navrhuje ministerka školstva Joanna Kluzik-Rostkoswska – ide o zmeny vo vzdelávacom programe, ktoré stanovujú väčší dôraz na “sexuálnu rozmanitosť”.

Aliancia 26 skupín poľského občianskeho združenia pod vedením vydavateľky Magdaleny Trojanowskej spojili svoje sily na tejto akcii proti úsiliu poľskej skupiny LGBTTIQ presadiť modifikovanú formu sexuálnej výchovy v znamení “sexuálnej rozmanitosti”.

Demonštrácia začala v kostole svätej Anny vo Varšave a zišlo sa viac ako tisíc účastníkov. Stovky veriacich sa nemohli dostať do preplneného kostola a podieľal sa na proteste na kostolnom námestí.

Okrem viacerých poľských rečníkov a odborníkov na vzdelávanie prehovorila aj Antonia Tullyová z Anglicka z “pro-life” hnutia, predseda asociácie “Associations Familiales Catholiques en Europe” (FAFCE) Antoine Renard, ktorý sa pravidelne zúčastňuje na rokovaniach Rady Európy, ako aj Christoph Scharnweber z občianskeho združenia “Demokracia pre všetkých”. Všetci zahraniční rečníci informovali o situácii vo svojej krajine, vyjadrili svoju solidaritu a podporu pre poľské hnutie a podporovali protestujúcich pri presadení kritickej vzdelávacej politiky. Na spoločnej tlačovej konferencii, ktorá bola zaznamenaná poľskou štátnou televíziou TVP, odpovedali rečníci na otázky organizátorov a novinárov.

Demonštrácia sa skončila spoločným apelovaním na poľskú ministerku školstva a poľského prezidenta. Podľa organizátorov dostala poľská ministerka školstva početné listy od rodičov a oznámenia o proteste už niekoľko dní pred protestom s výzvou, aby odložila svoje plány na budúci rok. Protest v poľskom hlavnom meste nesprevádzali žiadne násilné nepokoje.

O demonštrácii hlásilo niekoľko poľských televíznych staníc vo svojom spravodajstve. Republika TV pozvala niekoľko hodín pred začiatkom protestu vyzývala divákov k účasti a priniesla rozhovor s jedným z rečníkov v živom vysielaní.

http://www.hlavnespravy.sk/viac-ako-5-000-ludi-sa-zislo-vo-varsave-na-protest-proti-sexualnej-rozmanitosti-vo-vzdelavani/670461

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.