Policajti sa dnes dosýta vyriadili na “Kotlebovej demonštrácií” proti islamizácií Európy v Trnave a do Gabčíkova ich vôbec nepustili

ŠtB-ácke praktiky polície proti „extremistom“ v minulosti: Čarnogurský, Mikloško, Havel…. a dnes – Kotleba……..

ŠtB-ácke praktiky polície proti „extremistom“: Čarnogurský, Mikloško, Havel – pred novembrom 1989
15. ledna 1989. Pět disidentských skupin na tento den ohlásilo konání pietního aktu na Václavském náměstí k uctění oběti Jana Palacha

Při pokusu položit květiny k pomníku sv. Václava zasáhla bezpečnost a zadržela 14 disidentů. Mezi nimi byli Václav Havel, Dana Němcová a Ladislav Lis. Manifestaci, která se mezitím rozrostla na několik tisíc lidí, rozehnala bezpečnost za použití obušků, psů, slzného plynu a vodních děl.

http://www.radio.cz/cz/rubrika/historie/palachuv-tyden-roku-1989

25. marec 1988 – hneď ráno boli postupne zatknutí organizátori akcie František Mikloško, Ján Čarnogurský i Vladimír Jukl. Boli odvezení na VB, formálne vypočúvaní a zadržaní. Prepustení boli až po skončení a brutálnom zásahu proti manifestácii. Biskup Ján Chryzostom Korec bol zaistený ešte v predchádzajúci večer a prepustený po manifestácii, Silvester Krčméry bol strážený príslušníkmi Štátnej bezpečnosti doma.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Svie%C4%8Dkov%C3%A1_manifest%C3%A1cia

ŠtB-ácke praktiky polície proti „extremistom“ v roku 2015

1. 9. 2015 (štátny sviatok SR – Deň ústavy) polícia predvolala predsedu BBSK M. Kotlebu na vypočúvanie, aby mu zbránila v účasti na protestnom zhromaždení proti príchodu imigrantov v Trnave a na podporu odvážnych ľudí do Gabčíkova. Jeho auto bolo po skončení vypočúvania niekoľko krát kontrolované policajnou hliadkou na ceste do Trnavy a Gabčíkova.

Policajti sa dnes dosýta vyriadili na “Kotlebovej demonštrácií” proti islamizácií Európy v Trnave a do Gabčíkova ich vôbec nepustili.
Najskôr Kotlebu ráno povolali na výsluch kvôli smútočným vlajkám za obete SNP, ktoré vyvesil na budove Úradu BBSK. Potom ho zastavovala po ceste každú chvíľu policajná hliadka, aj jeho členov a fanúšikov zadržali hneď za Trnavou, keď vyrazili do Gabčíkova podporiť miestnych obyvateľov, ktorí sa v miestnom referende zhodli na 98%, že nechcú imigrantov vo svojej obci. Tak i toto je výsledok vládnej boľševickej neokominterny, ktorú momentálne na Slovensku zastrešuje vraj sociálna demokracia v SMER-SD, nie sú to náhodou bývalí súdruhovia po konverzií za tzv. demokratov aspoň na papieri. Vivat doba pred rokom 1989, keď ešte stal Berlínsky múr! S bývalými súdruhmi na večné časy!!!
(fotky z facebooku).

V Gabčikove ľudia predávajú domy, majú strach. Obrátili sa na všetky politické strany, každá sa na nich vysrala. Pomoc im prisľúbil len Kotleba. Protest mal byť pred kulturným domom, zrovna náhoda….v ten deň v tú hodinu tam bolo hasičské cvičenie. Napriek tomu v okoli sa sústredili stovky ľudí. Časť bola pri plánovanom azylovom dome. Čakali vyše 3 hodín na Kotlebu, nerozchádzali sa. Ľudia vykukovali aj z domov v nádeji, že pride Kotleba….toho však držall medzi Vrakuňom a Gabčikovom. Keď ste šli z Gabčikova na Vrakúň tak policajti blokovali východ. Keď sme sa spýtali, že prečo, vraj to majú nariadené…a nevedia. To iste bolo na druhej strane na odchode z Vrakuňa do Gabčikova – kopa ťažkooodencov, korytnačiek. A na úseku medzi Vrakúňom a Gabčíkovom boli autobusy prívržencov Kotlebu aj s Kotlebom. Na deň Ústavy ich tu takto držali, kde boli porušené viaceré články Ústavy.
Ľudia v Gabčikové majú strach. Podľa jednej pani: Oklamali nás, malo tu byť 500 kresťanov, s deťmi…teraz tu má byť 500 nadržancov od 25 do 30 rokov. Všetko urastení chlapi. Mám 14 ročnú dcéru, budú bývať pár metrov od nášho domu. Viete si to predstaviť? Máme tu 14 policajtov na 12 obcí, vraj to posilnia. Áno posilnili, budeme mať 18 policajtov na 500 neukojených moslimov….Starosta si s nimi dohodol kšefty, za jednu izbu kde urobí deratizáciu a dezinfekciu jemu blízka firma bude mať 500Eur. A na nás každy serie….jediný kto sa nas zastal je Kotleba a celé Gabčíkovo ho volíme.

Na podporu prišli aj predstavitelia Jobbiku, tí sa postavili na stranu občanov Gabčíkova a očakávali Kotlebu avšak ako priatelia. Na Kotlebovi si podľa ich slov nesmierne vážia, že sa obrátil listom na Orbana a prejavil mu úctu voči jeho postojom voči imigrantom.

Re: Protest proti imigrantom v Gabčíkove, pošliapali Ústavu
Postby norbert.marcinek » 02 Sep 2015 08:44

Bol som tam neveril som ako sa daju ludia kupit vsetci novinari okolo kupeneho sopliaka co v zivote nevidel negra siskari policia plateny z nasich dani oni suhlasia z rozkazmi nadriadenych boja sa o svoje fleky idu proti vlastnemu narodu raz sa za nich bude rodina hanbit ani sa uz necudujem ze sme najsprostejsi narod nechame sa kupit
norbert.marcinek

Posts: 1
Joined: 02 Sep 2015 08:38
Top
Re: Protest proti imigrantom v Gabčíkove, pošliapali Ústavu
Postby slovanovslav » 02 Sep 2015 09:13

sukromne Ficove prieskumy ukazuju stupajuce preferencie Kotlebu…naopak SMERu preferencie klesaju. Preto chcu volby co najskor, najlepsie presunut na januar, lebo vedia ze cim dlhsie bude toto obdobie, cim viac vystupeni tym viac percent bude mat Kotleba a menej ostatni. A boja sa aj toho, ze by Kotleba zostavil vladu. Samozrejme tieto prieskumy v mediach neuvidite, kedze media vlastni Grosaft, co je osoba napojena na Pentu a Penta je firma rodiny Lexovcov.
Treba to sirit, otvarat oci. Toto je extremizmus slovenskej vlady…toto keby Putin urobi uz ho vesaju a pisu o nom aj v najzaprdenejsich zapadnych mediach… O tomto poruseni zakladnych ludskych prav v demokratickej Europe sa vsak nedocitate nikde.

http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=40&t=1570#p2294

1548046_688215711309837_8796381810025526215_o

11894604_688213667976708_8112026559301402306_o

10522434_10153622352339322_203323617849225142_n

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.