Protest proti príchodu imigrantov v Trnave a Gabčíkove ukázal pravú tvár Ficovej “demokracie”! + Vyšetrovateľ Kotlebovi nevedel vysvetliť, akého trestného činu sa mal dopustiť vyvesením čiernych vlajok

To, čo si dovolila Ficova vláda, minister vnútra Kaliňák a jeho policajná mašinéria 1. septembra 2015, práve na Deň ústavy SR, prekročilo už všetky hranice. Smerácka vláda opäť raz ukázala, že „demokracia“ na Slovensku je len pre tých, čo poslušne držia hubu a krok.

Účelové predvolanie predsedu BBSK Mariana Kotlebu na policajný výsluch len hodinu pred začiatkom protestu v Trnave, opakované policajné kontroly účastníkov protestu na všetkých príjazdových cestách do Trnavy, napadnutie a zranenie bezbrannej ženy, ale aj úplne uzavretie Gabčíkova pred občanmi, ktorí sa chceli zúčastniť riadne ohlásenej, legálnej demonštrácie! To všetko má na svedomí Ficova vláda, ktorá už zjavne nevie, ako má zastaviť čoraz silnejší odpor proti príchodu imigrantov na Slovensko, vedený Ľudovou stranou Naše Slovensko a jej predsedom Marianom Kotlebom!

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/protest-proti-prichodu-imigrantov-v-trnave-a-gabcikove-ukazal-pravu-tvar-ficovej-demokracie/

Kotleba odmietol vypovedať k vyveseniu čiernych vlajok

Vyšetrovateľ mi nevedel argumentovať, čoho som sa mal dopustiť, tak som odmietol vypovedať, tvrdí Kotleba.

ZÁVADKA NAD HRONOM. Vyvesenie dvoch čiernych vlajok na Úrade BBSK počas osláv 71. výročia SNP v Banskej Bystrici zostáva zatiaľ bez vysvetlenia.
1548046_688215711309837_8796381810025526215_o
Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja Marian Kotleba odmietol v utorok (1.9.) na polícii vypovedať.

Potvrdil to v stredu pre TASR a na otázku, prečo to nevysvetlil, reagoval: „Pán vyšetrovateľ mi nijakým spôsobom nevedel argumentovať, čoho som sa mal dopustiť, tak som odmietol vypovedať.“

Podľa Kotlebu tento deň vraj nebol vybraný náhodne. „Ich cieľom bolo, aby som sa nemohol zúčastniť na akcii v Trnave,“ konštatoval.

Ako dodal, polícia údajne „zbierala minútky aj tým, že v budove, kam prišiel na podanie vysvetlenia, náhle vypadol elektrický prúd“ a tiež štvornásobnou policajnou kontrolou počas jazdy do Gabčíkova na protest proti príchodu utečencov.

http://bystrica.sme.sk/c/7989659/kotleba-odmietol-vypovedat-k-vyveseniu-ciernych-vlajok.html?ref=trz

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.