Multikulturalizmus v priamom prenose. V Európe existujú oblasti, kde prisťahovalecké gangy prevzali kontrolu

Vo Švédsku je už 55 No-Go zón

Jacob Ekström je policajt, ktorý je podľa jeho slov už unavený z toho, ako dochádza k zamlčovaniu skutočného stavu multikultúrneho Švédska. Švédsko, ako ho poznali jeho rodičia, totiž už neexistuje, píše portál Den Korte Avis.

Stop Islamizacii EU 12. 9

Veľké obytné plochy sa vo Švédsku vyvíjajú do podoby samostatných enkláv, ktoré úrady ignorujú. Tieto oblasti sú riadené veľkými rodinnými klanmi, ktoré vytvorili gangy. Tie následne páchajú rôzny druhy trestných činov.

Samostatné enklávy vznikajú na predmestiach Štokholmu – Rinkeby, Tensta, Husby. Mestá ako Göteborg a Malmö majú podobné problémy. Ďalšími krajinami, kde takéto zóny vznikajú, sú Francúzsko, Veľká Británia či Nemecko.


Švédsky policajt zároveň uvádza, že ide o No-Go zóny. V škandinávskej krajine je ich podľa vyjadrení polície celkovo 55 v 22 mestách Švédska. V týchto oblastiach vládne násilie, trestná činnosť, vydieranie zo strany gangov, útoky na policajtov, hasičov či novinárov. Nikto však s týmito getami nič nerobí. Zostávajú nedotknuté.

Český bloger Jozef Zbořil upozorňuje, že No-Go zóny nie sú žiadnym mýtom, ako to tvrdia multikulturalisti a ich politicky korektní priaznivci. „Európske No-Go zóny sú vedľajším produktom desaťročia trvajúcich multikultúrnych politík, ktoré podporovali moslimských imigrantov k vytváraniu paralelných spoločností a zostávajú oddelené od svojich európskych hostiteľských krajín skôr, než že by sa do nich integrovali,“ píše Zbořil.

„Problémy v No-Go zónach sú dobre zdokumentované, ale multikulturalisti a ich politicky korektní priaznivci vehementne popierajú, že existujú. Niektorí z nich sú teraz zapojení do spoločnej kampane zdiskreditovania, a dokonca aj umlčania tých, ktorí na tento problém upozorňujú,“ dodáva.

Výskumník Lars Korsell vzniknuté oblasti vo Švédsku ironicky komentuje „je skvelé, že vo Švédsku existujú oblasti, v ktorých neexistuje švédske právo,“ zverejnil portál Den Korte Avis.

Dodáva, že gangy sa vo Švédsku objavili začiatkom a v polovici 90-tych rokov minulého storočia. Tvorili ich prisťahovalci z bývalej Juhoslávie, Iránu, Iraku a Libanonu.

http://www.hlavnespravy.sk/multikulturalizmus-v-priamom-prenose-v-europe-existuju-oblasti-kde-pristahovalecke-gangy-prevzali-kontrolu/675463

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.