Na margo protestu proti islamizácii EÚ 12. 9. sviatok mena Panny Márie. + Protest v Bratislave bol narušený prostriedkami rádioelektronického boja

21 Keď silný ozbrojený človek stráži svoj dvor, jeho majetok je v bezpečí. 22 Ale keď ho prepadne silnejší ako on, premôže ho, vezme mu zbrane na ktoré sa spoliehal, a korisť rozdelí. (LK 11, 21 – 22)

Ako vidíme aj denne zo správ, EÚ je v totálnom zmätku a rozklade. Shengenské hranice EÚ vlastne ani neexistujú a imigranti ilegálne, bez pasov ale aj akýchkoľvek iných dokladov nekontrolovateľne pobehujú takmer po celej Európe. Vojská NATO miesto toho, aby chránili shengenské hranice, tak sa v tomto čase až ironicky pripravujú na boj proti zdanlivému nepriateľovi na Lešti.
protestujuci-Bratislava

Európske mocnosti nás zradili v Mníchove 30. septembra 1938 a ako to vidíme, demokrati v Bruseli nemajú problém urobiť to aj dnes. História sa opakuje.

Práve 12. septembra, kedy sa konal ďalší protest proti islamizácii, sme si pripomenuli historickú udalosť, keď v roku 1683 kresťanské vojská pod vedením Poľského kráľa Jána Sobieskeho III. porazili pri Viedni obrovskú presilu tureckého veľkovezíra Kara Mustafu. Európskym vojakom bolo pred bojom porozdávaných 100 000 medailónikov a ružencov Panny Márie, ktoré nechal vyhotoviť Ostrihomský arcibiskup, SLOVÁK Juraj Szelepceny. Juraj Szelepceny bol ten, kto naliehal na Jána Sobieskeho, aby išiel na pomoc Viedni, ktorú bránilo len asi 12 000 vojakov cisárskeho vojska. Sobiesky najprv nechcel ísť, ale potom odišiel do mariánskej svätyne v Čenstochovej kde sa dlho modlil pred milostivým obrazom Panny Márie.

Potom tiahol s tridsaťtisíc vojakmi až ku Viedni. Cestou sa k nemu pripojil lotrinský vojvodca Karol V. Leopold s ďalšími 30 000 vojakmi, Maximilián Emanuel z Bavorska a ďalší, spolu okolo 65 000 vojakov. 12. septembra ráno sa kresťanskí vojaci zúčastnili na sv. omši a potom s dôverou vyrazili do boja. Turkov na hlavu porazili.

Celý turecký tábor padol do rúk kresťanov. Turecký veliteľ Kara Mustafa so svojimi bojovníkmi utekali preč a Ján III. Sobiesky s veľkou slávou a vďačným srdcom vstúpil do viedenského chrámu sv. Štefana, aby poďakoval Bohu za skvelé víťazstvo.

N

Odvtedy začala upadať moc Turkov v Európe. Všetci boli presvedčení, že za túto veľkú udalosť môžu ďakovať predovšetkým Panne Márii. Pápež Inocent XI. z vďačnosti už nasledujúceho roku (1684) ustanovil sviatok Mena Panny Márie pre celú Cirkev. Pápež sv. Pius X. ho ustanovil na deň 12. september.

Pod ochranou Panny Márie kresťanská Európa vždy dokázala poraziť svojich nepriateľov. Majme na pamäti, že s pomocou Panny Márie dokážeme zvíťaziť aj dnes. Nie je náhoda, že sa Panna Mária zjavila aj 13. septembra 1917 práve nad Fatimou (meno Fatima je islamského pôvodu).

Neprebieha aj dnes pod zámienkou falošnej pomoci ekonomickým imigrantom násilná islamizácia Európy a likvidácia kresťanských národov Európy? (Slovensko by malo prijímať iba takých imigrantov, ktorí preukazateľne naozaj pomoc potrebujú a sa zaviažu, že budú pracovať aby uživili seba a rodinu, rešpektovať kresťanské korene Slovenského národa a poslúchať naše zákony).

Z histórie vieme, že jedinou alternatívou proti Islamu vždy bola je a aj zostane Cirkev a kresťanstvo, ktoré ani brány pekelné nepremôžu. Vyhorená a skorumnpovaná pravica nemôže byť alternatíva.

Ak si chce Slovensko zachovať svoje kresťanské korene, kultúru a prežiť ako národ, tak musí v nasledujúcich voľbách v roku 2015 dať svoj hlas takej neskorumpovanej politickej strane, ktorá má v úcte Boha, Cirkev a presadzuje to čo je kresťanské, národné a sociálne.

A medzi takýchto mála politických strán na Slovensku, ktoré v súčasnosti naozaj presadzujú to čo je kresťanské, národné a sociálne ale sa aj otvorene stavajú proti islamizácii Európy patrí v súčasnosti predovšetkým ĽSNS pána Mariána Kotlebu.

Nech túto neskorumpovanú politickú stranu v tomto ťažkom zápase za zachovanie kresťanskej Európy a existenciu Slovenského národa Pán Boh žehná a Sedembolestná Panna Mária, Patrónka Slovenska ochraňuje.

Anton Čulen

 

Protest v Bratislave bol narušený prostriedkami rádioelektronického boja

Protest (12.9.2015) bol účasťou o poznanie skromnejší ako bol ten júnový. Zúčastnilo sa ho odhadom okolo 1000 protestujúcich. Môže sa to zdať málo, ale na druhej strane si organizátori tohto protestu nemusia účasť “kupovať” ako sa to dialo na kontraproteste.

Na kontraproteste stúpencov migrácie a povinných prerozdeľovacích kvót na Hviezdoslavovom námestí vystupovali kapely, káva sa v okolitých kaviarňach podávala zdarma ako bonus za účasť.

Napriek tomu účasť na kontraproteste reálne nedosiahla účasť konkurenčného “pochodu antiislamistov”. Možno by bolo úspešnejšie dávať nabudúce zdarma miesto čiernej kávy čierne pivo, lenže korán zakazuje “chľastať”…

Po skúsenostiach z Dňa Ústavy sa všeobecne čakalo, akým spôsobom bude Policajný zbor narúšať túto akciu. Vládny Smer sa zrejme poučil z fiaska, aký mu priniesol 1 september, ale pokoj si pravdepodobne tiež nedal.

V uliciach prebiehala tradičná kontrola dokumentov “zelených”, teda členov Ľudovej strany Naše Slovensko, ktorí boli oblečení vo svojich tradičných zelených tričkách s nápisom. Ak by chcel Marián Kotleba objektívne hodnotiť aktivitu svojich miestnych organizácii, kompletnú štatistiku za posledné týždne nájde na príslušnom oddelení Policajného zboru.

Organizátorom zhromaždenia zlyhalo zabezpečenie ozvučenia, človek ktorý ho mal zabezpečiť nedorazil a nebol ani dostupný na telefóne. Organizátori protestu majú podozrenie na “externý zásah” v jeho prípade. K dnešnej hodine nemáme informácie o tom, prečo aparatúra nedorazila. Skúsime to samozrejme zistiť.

Ak aj aparatúra nedorazila z iných príčin, ako je predpokladaný zásah štátnych orgánov, málokto tomu uverí. Nad miestom zhromaždenia pod dlhý čas krúžil policajný vrtuľník. Zdalo sa, že jediným cieľom jeho preletu v nízkej výške bolo hukotom motora narúšať protestné zhromaždenie.

K tejto situácii nejde len o náklady vrtuľníka na letovú hodinu. Pohyb vrtuľníka nad husto osídleným územím nesie vždy v sebe síce malé, ale existujúce riziko technických problémov. Preto by sa nemal nad husto osídelnými oblasťami nemal zdržovať bez vážneho dôvodu a už vôbec nie v malej výške, kde akékoľvek zlyhanie môže skončiť fatálne. Aj zrážka s vtákom, ktorých bolo na oblohe pomerne dosť, môže pri istej “konštelácii hviezd” mať tragické následky .

S provizórnou aparatúrou mali organizátori veľké problémy, pískala, zvuk bol nekvalitný. Na príčinu sa po čase došlo, mladík a mladá žena rozhadzovali v tesnej blízkosti zhromaždenia elektronické rušičky. Po chvíle boli odhalení a z miesta konania vykázaní.

Takmer som odfotil “rádioelektronickú bojovníčku”, keď odchádzala s policajtom kúsok ďalej od zhromaždenia. Zaváhal som z jedného dôvodu, bavili sa tak, že som si myslel, že ide o falošnú stopu, že snáď za ním prišla žena, alebo nejaká známa. Zobral od nej malé oranžové krabičky , vtedy som nevedel, že sú to rušičky. Ale nie je dôvod upodozrievať tohto konkrétneho policajta z nejakej formy “spolupráce”, lebo iste príslušník antikonfliktného tímu polície tam nie je preto, aby po niekom hulákal.

Oponentom akcie sa tak suma sumárum podarilo čiastočne narušiť akciu tým, že súbehom viacerích aktivít poškodili ozvučenie akcie. Samotná akcia však tým až tak moc neutrpela. Vpredu ľudia počúvali a tlieskali a tam, kde už nič nebolo počuť rozbehli sa debatné krúžky medzi občanmi. A nič pekné na adresu Európskej únie, Smeru, mimovládiek a tzv. “bratislavskej kaviarne” tam počuť nebolo.

Zaujímavým vynúteným prvkom protestu bolo živé spievanie národnej hymny.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Napriek tomu, že protest nebol tak početný ako ten júnový, pôsobil v uliciach impozantným dojmom. Fanúšikovia Slovana spievali svoj známy chorál, Beňová je…Iste o slušnosti tohto chorálu máme pochybnosti ale každopádne, pokiaľ sa Smer do marca nejak elegantne Moniky nezbaví, bude ho stáť nejaké to % hlasov. Sú ľudia čo nemajú zábrany to spievať, ale sú ľudia čo by to zo slušnosti nikdy nezaspievali ale zase v princípe to zhodnotia vo volebnej miestnosti.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hovorí predseda okresnej organizácie Ľudovej strany Naše Slovensko v Trnave Vladimír Hečko. Jeho prejav bol silne poznačení rádioelektronickým rušením o ktorom vtedy organizátori ešte netušili.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Policajný vrtuľník hlukom svojho motoru narúšal akustiku zhromaždenia. Či to bol vedľajší efekt alebo zámer, to už asi nezistíme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Odhalená a zničená rušička. Zaujímavé by bolo vedieť, koľko taká vec stojí, pretože na proteste ich porozhadzovali pomerne dosť. Zdá sa, že stúpenci islamu, migrácie a prerozdeľovacích kvót netrpia nedostatkom zdrojov.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prejav blogerky Michaely Michelovej bol jednoznačne najlepšou časťou akcie. Protest proti islamizácii Slovenska už nie je vecou starých “extrémistov” typu Mariána Magáta, ale každý deň pribúdajú noví aktivisti. Neraz aj s potenciálom formovať verejnú mienku, čo je prípad práve Michaely Michelovej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ani tento Holanďan a Angličanka nezdieľajú tie hodnoty európske. Hovorili, že vedia zo svojho domova, že prečo…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Holandská ľudová únia…

http://medzicas.sk/protest-v-bratislave-bol-naruseny-prostriedkami-radioelektronickeho-boja/comment-page-1/#comment-3337

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.