M. Kuffa: Naozaj núdzny človek by sa uspokojil aj v rumunskej maštaly. + Dánskom otriasol ďalší nešťastný príklad presadzovania multikulturalizmu

Video: Charizmatický farár Marián Kuffa sa pripravuje na utečencov
Moslimom dokonca vyhradí miesto na modlenie sa na svojej katolíckej fare.
farar_marian_kuffa_
Stará sa o takmer 300 bezdomovcov, bývalých väzňov, narkomanov a prostitútky. No a teraz sa pripravuje na utečencov.
Charizmatický farár Marián Kuffa zo Žakoviec pristavuje a robí zásoby. Vôbec sa nebojí toho, žeby medzi jeho klientmi a utečencami vznikali nejaké konflikty.
Moslimom dokonca vyhradí miesto na modlenie sa na svojej katolíckej fare.

Video: Charizmatický farár Marián Kuffa sa pripravuje na utečencov

 

15-ročná Dánka zo zaľúbenia prepadla islamizmu a na smrť dobodala matku

Dánskom otriasol ďalší nešťastný príklad presadzovania multikulturalizmu

Len 15-ročná blondínka Lisa Borchová zavraždila svoju matku po tom, čo sa inšpirovala videami stínania hláv spolu s jej starším džihádistickým milencom Bakhtiar-Mohammed Abdullom.

Lisa začala sympatizovať s islamizmom počas intenzívneho vzťahu s nemenovaným islamistom, ktorý ju však po čase opustil a vrátil sa ku svojej žene a deťom do Švédska. Následne sa zaľúbila do ďalšieho islamistu, 29-ročného Abdulla z Iraku, ktorý prebýval v miestnom imigračnom centre.

Jej matka Tina Römer Holtegaardová prosila dcéru, aby sa kvôli značnému vekovému rozdielu s mužom rozišla a “žila život normálnej tínedžerky”. Lisa Borchová od októbra minulého roka trávila hodiny na portáli Youtube a sledovala videá stínania hláv britských rukojemníkov džihádistami Islamského štátu. Podobným spôsobom sa následne rozhodla spolu so svojím priateľom Abdullom zavraždiť matku. Kuchynským nožom ju dobodala viac než dvadsiatimi ranami v dome, v ktorom bývali.

Tina Holtegaardová, ktorú dcéra Lisa chladnokrvne zavraždila so svojím starším islamistickým milencom
Tina Holtegaardová, ktorú dcéra Lisa chladnokrvne zavraždila so svojím starším islamistickým milencom
Po vražde Lisa zavolala políciu, ktorej tvrdila: “Počula som, ako matka kričí, pozrela som sa von oknom a videla som bieleho muža utekať preč. Prosím, príďte tu, všade je krv.” Polícia pri príchode našla Lisu, ako sedí v kresle a hrá sa so svojím iPhonom – pozerala videá na youtube. Na otázku polície, kde leží jej matka, Lisa len prstom ukázala na poschodie. Od toho momentu bola Lisa prvou podozrivou osobou.

“Táto vražda bola chladnokrvná a spáchaná beštiálnym spôsobom”, povedala vyšetrovateľka Karina Skou. Vyšetrovatelia z dát počítača Borchovej potvrdili, že Lisa celé hodiny sledovala stínanie hláv džihádistami z ISIS a tiež, že spolu s milencom plánovali ujsť do Sýrie a bojovať za ISIS.

Milenci sa však na súde obviňovali navzájom, pričom Abdullah trval na tom, že dievčaťu pomáhal až po vražde. Borchová zasa prehlásila, že vraždu vykonal Abdullah. Ten po príchode polície na mieste činu nebol, no forénzni experti objavili jeho odtlačky prstov v spálni zavraždenej.

Ako prináša denník Mirror, súd napokon nebol schopný zistiť, kto z týchto dvoch dokonal fatálne zranenia a obvinení z vraždy boli obaja. Borchovej udelili 9 rokov väzenia, pričom prvé roky strávi v nápravnovýchovnej inštitúcii pre mladistvých delikventov. Priateľ Borchovej dostal 13 rokov a po skončení väzby má byť z Dánska vyhostený. Okrem toho má tento pár zaplatiť odškodné vo výške 40 000 libier manželovi Holtegaardovej-otčimovi dievčaťa, jej dvojčaťu a mladšiemu bratovi.

http://www.hlavnespravy.sk/15-rocna-danka-zo-zalubenia-prepadla-islamizmu-a-na-smrt-dobodala-matku/680311

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.