Kňazi posväcovali trasu, ktorou predtým prešiel menší počet prevažne zahraničných aktivistov LGBT. + V chorvátskom tábore sa vzbúrili migranti, zaútočili na autobusy

Do Vašej láskavej pozornosti veľmi pekný príklad z Belehradu ako sa postarať “o následnú čistotu nášho hlavného mesta” po pochode buzíkov, aby ten “zápach a smrad sodomie” bol odstránený a zároveň, aby bolo vykonané odprosenie za všetky tie hriechy a zvrátenosti, týchto nešťastníkov pod dúhovou zástavou. Fakt príklad hodný nasledovania, aby za týmto pomýlením sprievodom “duchovné chorých jedincov”, prešli v inom sprievode bratislavskí rehoľníci a kňazi spolu s veriacimi a vykonali podobný akt duchovného očistenia a odprosenia za toto sodomské bohorúhanie! Pekný posledný letný večer r. 2015! N.s.! Ignác

Kňazi v Belehrade sa vybrali očistiť ulice po Gay Pride pochode

Kňazi posväcovali trasu, ktorou predtým prešiel menší počet prevažne zahraničných aktivistov LGBT

Skupina asi 200 ľudí, na ktorých čelo sa postavili kňazi a iné zasvätené osoby, kráčala v Belehrade tou istou ulicou ako sprievod pochodu Gay Pride. Kňazi “čistili” ulice svätenou vodou, pričom jeden z nich roztrhal vlajku s farbami dúhy.


Skupina sa zišla pred kostolom svätého Marka v Belehrade, aby protestovali proti prebiehajúcemu pochodu Gay Pride. Vo chvíli, keď sa účastníci pochodu priblížili ku svojmu bodu zhromaždenia, kňazi začali svätiť ulice.

Skupina protestujúcich proti tohtoročnému Gay pochodu v Srbsku
“Minulý rok sme mali záplavy. Predtým sme sa borili so snehovými kalamitami. Teraz bojujeme so suchom. Je to Boží trest za to, že dovolíme sodomistom predvádzať sa”, povedala mníška Evrosimija Nikolic z kláštora Novi Sjenik. Protestujúca skupina povedala, že sa zišli, aby protestovali proti zmene tradičných hodnôt. “Menšina nás tu chce šikanovať, chce nám brať deti, učiť nás, čo ako robiť. Náš vzduch smrdí, musíme ho požehnať a vyčistiť, požehnať ulice proti tomuto hnusu, ktorým smrdí naše krásne mesto”, povedal bez servítky kňaz počas toho, ako sprievod pochodujúcich gayov prechádzal popri ňom. “Toto je spontánne zhromaždenie. Nepáchame žiadne násilie, ani nemáme nič proti nim, ale sme proti okázalosti, ktorou sa predvádzajú”, povedal kňaz Antonij. Účastníkov Gay Pridu bolo najviac 30, väčšinou zo zahraničia, pričom ich chránilo niekoľko desiatok ťažkoodencov.

http://www.hlavnespravy.sk/knazi-v-belehrade-sa-vybrali-ocistit-ulice-po-gay-pride-pochode/682380

 

V chorvátskom tábore sa vzbúrili migranti, zaútočili na autobusy
Masy migrantov vyrazili z tábora a zaútočili na zaparkované autobusy. Boli medzi nimi nielen ženy s deťmi, ale aj dospelí muži.

OPATOVAC. O nepokojoch, ktoré v utorok popoludní vypukli v záchytnom tábore pre utečencov vo východochorvátskom Opatovaci, informoval priamo z dejiska spravodajca prvého programu verejnoprávnej Maďarskej televízie.

Podľa jeho slov masy migrantov vyrazili z tábora a zaútočili na zaparkované autobusy. Boli medzi nimi nielen ženy s deťmi, ale aj dospelí muži, ktorí sa snažili pretlačiť sa do vozidiel.

Prečítajte si tiež:
Únia presadila kvóty. Proti boli štyri štáty vrátane Slovenska
Ako informoval televízny kanál M1, chorvátski policajti postupovali voči utečencom veľmi hrubo.

Aj keď sa však i v utorok pokúšali utečencov upokojiť slovami o tom, že ich čoskoro desať autobusov prepraví k chorvátsko-maďarskej štátnej hranici, mnohí zo zainteresovaných tomu neverili.

Platí to napriek tomu, že podľa chorvátskych médií prepravili už smerom do Maďarska 6800 utečencov.

Z Macedónska smeruje cez Srbsko do oblasti podľa odhadov ďalších viac ako dvetisíc utečencov a problémom zostáva, že tam niet dostatok kapacít na registráciu utečencov, vyplynulo z maďarskej televíznej reportáže.

http://www.sme.sk/c/8011295/v-chorvatskom-tabore-sa-vzburili-migranti-zautocili-na-autobusy.html?ref=trz

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.