FAKTY X: Projekt Blue Beam – ovládne myslenie ľudí?

18.2.2014 | Spektrum
Je vytvorenie Nového svetového poriadku, ako o tom hovoria niektorí svetoví politickí lídri, budúcnosťou celého ľudstva? Mieri celý svet do úplne novej éry, ktorá sa má vyznačovať jednotnou vládou a absolútnou zmenou spoločenských štruktúr? K moci sa má údajne dostať najbohatšia skupina elít, ktorá zavedie centrálny bankový systém, čím získa úplnú moc nad všetkými. Aké sú plány najmocnejších ľudí na našej planéte?
Blue Beamclip_image001
Ako sa dá ovládať myslenie ľudstva?
Podľa konšpiračných teórií sú niektoré tajné plány mocných veľmi desivé. Jedným z nich je aj projekt Blue Beam, teda Modrý lúč, za ktorým má stáť americká NASA spoločne s vládou USA. O tomto kontroverznom projekte sa ľudia prvýkrát dozvedeli v roku 1994 prostredníctvom kanadského investigatívneho novinára Sergeho Monasta. Monast hovoril o tom, že NASA sa s pomocou Organizácie Spojených národov snaží do života uviesť nové náboženstvo New Age, a na jeho čele má stáť Antikrist. Podľa Monasta mal byť projekt Blue Beam spustený už v roku 1983, no napokon sa zrealizoval až v roku 1995. Zámerom projektu ako hovoril Monast, má byť: „ Zrušenie kresťanských tradičných náboženstiev, aby mohli byť nahradené jedným svetovým náboženstvom založenom na kulte muža – zrušiť národnú identitu a národnú hrdosť a založiť svetovú identitu a svetovú hrdosť.“ Nemáte ten pocit, že práve rušenie národných identít je už dnes bežnou praxou politikov?

Kriz v oblakoch
Zmena myslenia ľudí sa má odohrávať postupne, no už niekoľko rokov prebieha prvá fáza projektu, kedy dochádza k psychologickej manipulácii prostredníctvom vymývania mozgov cez mainstreamové média (teda média hlavného prúdu). Najväčšie svetové média sú až neuveriteľne prepojené, a práve média, ktoré vlastní hŕstka najbohatších elít sveta, dokážu manipulovať s ľudským vedomím tak, že občania jednotlivých štátov si to ani neuvedomujú. Ľuďom sa predkladajú nepodstatné správy a informácie, a úmyselne sa zamlčiavajú tie najdôležitejšie, ktoré by dokázali ľudí prebudiť z letargie a zmobilizovať ich. Z občanov jednotlivých štátov sa tak doslova stávajú „ovce“ v stáde, s ktorými sa dá neobmedzene manipulovať. Potom má prísť druhá fáza projektu Blue Beam.

Účelová mystifikácia
Druhá fáza projektu Blue Beam už tiež čiastočne začala, súvisí totiž s objavovaním obrovských náboženských 3D obrazov (objavili sa už po celom svete), ktoré vyvrcholia 3D projekciou bohov, ktorí budú hovoriť k ľuďom všetkými svetovými jazykmi. Nakoniec sa spoja v jediného boha, a tým bude spomínaný Antikrist. Táto fáza má údajne jediný cieľ, vytvoriť jednotné náboženstvo, a presvedčiť celú populáciu o tom, že boh naozaj existuje a slúži Novému svetovému poriadku.

Pýtate sa ako by v dnešnej technologickej dobe ľudia uverili v nadprirodzené bytosti, ktoré by sa zjavovali na oblohe? Podľa konšpiračných teórií má na to slúžiť to, že takmer celá populácia sa má dostať do akéhosi tranzu, s ktorou sa potom bude lepšie manipulovať. A práve tomu majú poslúžiť niektoré médiá. Médiá sú dnes najmocnejšou zbraňou svetových elít, o tom niet pochýb!

NVO
Aká nás čaká budúcnosť?
Tretia a štvrtá fáza projektu Blue Beam má byť podľa Monasta najdesivejšia. V tretej fáze sa bude ľudstvo ovládať pomocou telepatie a to tak, že vzduchom sa údajne majú šíriť správy prostredníctvom nízkofrekvenčných rádiových vĺn, ktoré vyvolajú dojem, že s celou populáciou za pomoci prenosu myšlienok komunikuje samotný boh. Poslednou štvrtou fázou celý projekt Blue Beam vyvrcholí tak, že ľudstvo sa dostane do neustávajúceho stresu, kedy vládnuca elita údajne vytvorí dojem hrozby útoku mimozemskej civilizácie. Celý svet sa tak bude musieť spojiť, a všetka moc sa centralizuje do jednej (nad)vlády. Vtedy má nastať panika, a ľudia začnú páchať samovraždy, čím dôjde k potrebnej redukcii populácie. Všetok stres a chaos skončí vo chvíli, keď všetci, ktorí zostanú nažive prijmú Nový svetový poriadok.

Pre väčšinu ľudí to je samozrejme dobre pritiahnuté za vlasy, no sám Monast hovoril: Našou úlohou je prinútiť ľudí, aby si uvedomili, že nadchádzajúci Nový svetový poriadok nie je snom, ani paranoidným útokom. Je to reálny prebiehajúci projekt.“

Zaujímavosťou nepochybne je aj to, že novinár Serge Monast po zverejnení svojej rozsiahlej teórie zomrel za veľmi nevyjasnených okolností. Oficiálnou príčinou bol infarkt, napriek tomu, že so srdcom nemal nikdy žiadne problémy. Bol kanadský novinár odstránený účelovo, aby už naveky mlčal? Je projekt Blue Beam len ďalšou fantazmagóriou konšpirátorov, ktorého účelom je len vyvolať senzáciu alebo to je reálny fakt, ktorý si väčšina populácie ešte neuvedomila?

http://magazin.atlas.sk/spektrum/fakty-x-projekt-blue-beam-ovladne-myslenie-ludi/826729.html

Autor: Recber

Tento obsah bol zaradený v Správy. Zálohujte si trvalý odkaz.