Moslimovia si idú do Európy aj pre ženy. O znásilneniach média väčšinou mlčia. + Ruské lietadlá prekazili plánovaný americký “blitzkrieg” na Sýriu

Všade sa o tom šušká, no média o tom mlčia. Prípady uvedené nižšie sú iba špičkou ľadovca a boli už medializované v nemeckej tlači. O väčšine prípadov sa však mlčí. Okrem týchto prípadov nemecká polícia eviduje množstvo ďalších znásilnení, kedy nebol vinník dolapený alebo nebol identifikovaný, no podľa opisov ide o snedých mužov, až mužov tmavej pleti, pravdepodobne migrantov. Realita je totiž taká, že do Európy prichádzajú najmä mladí nadržaní muži (približne 80%) a neregistrovaní, neidentifikovaní si berú to na čo majú chuť. Vo Švédsku napríklad počet znásilnení medziročne vzrástol o 16 %.
Sexual jihad
Situáciu vysvetľuje britský filozof Scruton. “Vezmite si len otázku mnohoženstva. Každý muž môže mať napríklad štyri ženy. Ale žena len jedného muža. Otázka znie: Podľa akého kľúča budete distribuovať ženy, aby sa dostalo na všetkým moslimským mužom? Takže to potom končí tak, že starí, bohatí muži majú plno žien a mladí, frustrovaní muži, na ktorých sa nedostalo, idú a dobývajú ďalšie územia, aby sa žien zmocnili, “dodáva Scruton pre český Reflex.

Scruton však zachádza ešte ďalej. “Problém na Strednom východe je nadbytok testosterónu. Masy nadržaných mladých mužov bez žien. A čo tí mladí muži robia, ako sa vybíjajú? Nejako to napätie zo seba musia dostať. Sú to mladí muži, ktorí potrebujú ženy. A keď ženy nemajú, sú len sami medzi sebou, je horúco, slnko je spaľuje, začína to v nich vrieť a dnes vidíme výsledok. To zničilo Sýriu, “myslí si filozof. “Mladí moslimovia si sem idú okrem iného aj pre ženy,” razí Scruton svoju teóriu.

Na svete je cca 5 miliárd ľudí, ktorí by radi žili v Európe. Ak z ich iba časť skutočne dôjde – Európa ako civilizácia skončila. Musíme sa preto čo najskôr spamätať, myslí si filozof.

1. Reisbach – 01. februára 2015 – ZDROJ

27-ročný žiadateľ o azyl zo Somálska sa pokúsil znásilniť dve ženy v meste Reisbach. Najprv napadol 19-ročnú ženu na ulici o 4 hodine rannej, ktorá bola na ceste domov z diskotéky. Somálčan dievča škrtil a snažil sa jej vyzliecť šaty, no dievča sa bránilo a kričalo, na čo zareagovali cyklisti, ktorí páchateľa vyplašili.

O niečo neskôr – približne o 7:20 sa ten istý Somálčan vlámal do domu a pokúsil sa v obývacej izbe znásilniť 27-ročnú obyvateľku. Jej švagor počul krik a zavolal políciu. Tá muža zatkla.

2. Stralsund – 11. februára 2015 – ZDROJ

28-ročný muž bol odsúdený na trest odňatia slobody na štyri roky za znásilnenie. Obvodný súd v meste Stralsund vyniesol rozsudok po tom, čo sa ukázalo, že muž obťažoval študentku v skorých ranných hodinách a nútil ju k pohlavnému styku. Okrem trestu odňatia slobody bol povinný zaplatiť za bolesť a utrpenie vo výške 7000 eur 25-ročnej žene.

Útočník je z žiadateľ o azyl z Eritrey. Najprv sa s obeťou snažil rozprávať v angličtine, potom sa ju pokúsil pobozkať. Neskôr sa priznal, že jej zakryl ústa a chytil ju za zápästie. Súd povedal, že muž nemohol nevedieť, že žena s pohlavným stykom nesúhlasí.

3. Kirchheim – 17. marca 2015 – ZDROJ, ZDROJ

Dvaja Afganci I. Ansari a R. Habib boli obvinení štátnym zastupiteľstvom v meste Stuttgart z opakovaného znásilnenia 21-ročnej ženy v skorých ranných hodinách. Útočníci pol hodinu pred činom snažili znásilniť 19-ročnú ženy. Tej sa však podarilo utiecť aj vďaka tomu, že kládla vysoký odpor, hoci sa jej Habib vyhrážal s nožom. Habib sa o šesť dní neskôr vyzliekal a masturboval pred mladými ženami.

4. Alzenau – 7. apríla 2015 – ZDROJ

V meste Alzenau zatkla polícia údajného násilníka – 29-ročný sa na poludnie snažil v lese medzi Alzenau a Kahl znásilniť 14-ročné dievča. 29-ročný žiadateľ o azyl bol zatknutý na mieste činu. K incidentu došlo približne o 14:00, útočník šiel na bicykli a zastavil sa pri skupinke 14 ročných. Snažil sa strhnúť na zem jedno 14-ročné dievča za účelom sexuálneho aktu.

5. Straubing – 16. apríla 2015 – ZDROJ

22-ročný žiadateľ o azyl z Iraku pod vplyvom alkoholu znísilnil 17-ročné dievča na okraji ľudového festivalu. Okresný súd v Deggendorf vyniesol verdikt: Iračan dostal trest odňatia slobody na tri roky a desať mesiacov.

6. Mníchov – 20. mája 2015 – ZDROJ

Dvaja zamestnanci bezpečnostnej firmy spozorovali v podzemnej garáži v skorých ranných hodinách (04:10), ako sa 25-ročný žiadateľ o azyl zo Senegaly snaží znásilniť ženu, ktorá je jasne pod vplyvom alkoholu.
25-ročný Senegálčan pomáhal žene s chôdzou a viedol ju smerom ku schodisku schodiska. Zamestnanci okamžite informovali políciu a blížili sa k páru. Senegálčan kľačal nad bezmocnou ženou vyzlečený a pripravený znásilniť ju. Obaja zamestnanci bezpečnostnej služby zastavili páchateľa a ochránili tak ženu.

7. Meissen – 22. mája 2015 – ZDROJ

30-ročný opitý Maročan sa pokúsil znásilniť učiteľku v meste Meissen. Za tento čin si vyslúžil pobyt vo väzení v trvaní štyri roky a deväť mesiacov.

Incident sa odohrali priblinže o 6.30 ráno pri odbornej škole, kde prišiel k 55-ročnej učiteľke angličtiny ruštiny. Tá si uvedomila, že je niekto za ňou, no okamžite dostala od Maročana ranu. Učiteľka však bojovala aj naďalej. S Maročanom, ktorý neustále kričal “sex, sex, sex!” zápasila 20 minút. Z boja si odniesla početné rany, vytrhané vlasy a dokonca aj uhryznutia.

8. Detmold – jún 2015 – ZDROJ

V júni bolo znásilnené 13-ročné moslimské dievča pôvodom z Ázie v utečeneckom tábore Detmold. Rodičia dieťaťa sa obávali o povesť a budúcnosť svojej dcéry a preto požiadali políciu, aby o prípade neinformovali verejnosť.

9. Mníchov – 5. júna 2015 – ZDROJ, ZDROJ

V minulosti odsúdený za znásilnenie na sedem rokov – 30-ročný Ali S. zo Somálska sa len 5 mesiacov po predčasnom prepustení opäť pokúsil o znásilnenie. K pokusu došlo na toalete na diskotéke. Obeť, Julia M., vraví: “Keď som otvorila dvere do kúpeľne, rýchlo ku mne prišiel a tlačil ma späť do kabíny, zamkol dvere. Mala som si vyzliecť nohavice.” Útočník bol agresívny a obeti spôsobil silné krvácanie z nosa úderom do tváre. Napriek tomu sa jej podarilo otvoriť dvere a uniknúť.

10. Drážďany – 5. júna 2015 – ZDROJ

24-ročný žiadateľ o azyl z Maroka znásilnil 29-ročnú Annu B. Asis S. Bol pri znásilnené obzvlášť brutálny, ženu kopal, hodil ju na zem, brutálne ju znásilnil a dokoca ju uhryzol do tváre. Aby to nebolo málo, po akte jej ukradol batoh so všetkými predmetmi v ňom vrátane jej mobilného telefónu.

11. Brémy – 17. júna 2015 – ZDROJ

Došlo k viacnásobnému znásilneniu neplnoletého 15-ročného utečenca najmenej dvoma ďalšími neplnoletými utečencami v utečeneckom tábore. Viac informácií nie je dostupných, pretože ide o neplnoletých – ako obeť, tak aj útočníci.

12. Hamm – 8. augusta 2015 – ZDROJ

Dvaja páchatelia – žiadatelia o azyl z Iraku – vo veku 23 a 19 rokov znásilnili 18-ročnú ženu o 5:30 ráno.

13. Stralsund – 26. augusta 2015 – ZDROJ, ZDROJ

V azylovom dome v meste Stralsund došlo k pokusu o znásilnenie. Obvinený žiadateľ sedí vo väzbe. Podľa polície sa 34-ročný žiadateľ o azyl pokúsili znásilniť ženu v práčovni. 34-ročná žena nebola žiadateľkou o azyl. Podľa polície žena masívne vzdorovala a kričal proti útoku. To upovedomilo ďalšieho žiadateľa o útoku, ktorý žene pomohol. Žena utrpela šok a odreniny na tele. Bola prevezená do zdravotníckeho zariadenia a hospitalizovaný. Vyšetrovanie stále pokračuje.

14. Höchstäd – 28. augusta 2015 – ZDROJ

22- ročný Eritrejec žijúci v azylovom dome v mest Höchstäd sa pokúsil znásilniť 30-ročnú žiadateľku o azyl z Iraku. Páchateľ bol pod silným vplyvom alkoholu – pred činom sa poilnil litrom vodky. Žena sa však brínila a jej výkrik počuli susedia, ktorým sa podarilo ju ochrániť.

15. Erding – 31. augusta 2015 – ZDROJ

37-ročná žena so svojou 17-ročnou dcérou bola napadnutá 23-ročným sexuálnym delikventom pôvodom z Pakistanu. K incidentu došlo na festivale v nemeckom meste Erding. Ženy opustili festival krátko po polnoci, ale na ceste domov si všimli, že ich prenasleduje mladý muža. Ženy začali utekať, ale prenasledovateľ ich dobehol a snažil sa pobozkať matku. Strhol sa zápas, v ktorom matka odhryzla kus z útočníkovho jazyka. Ten bol s ťažkým zranením prijatý na pohotovosť a následne uväznený.

16. Giessen – 31. augusta 2015 – ZDROJ, ZDROJ

Polícia hľadá obeť sexuálneho napadnutie: 16 – 20-ročnú ženu. Incident sa stal približne o 17-tej hodine v parku v meste Giessen. Svedkovia stretli muža, ktorý sexuálne zneužíva ženu. Keď si ich páchateľ všimli, pustil svoju obeť a ušiel. Svedkovia po príchode polície opísali páchateľa aj obeť, tá sa však nenašla. Páchateľom bol 29-ročný Pakistanec.

17. Mühldorf – 4. septembra 2015 – ZDROJ

V skorých ranných hodinách v piatok, 4. septembra, sa stala mladá žena obeťou znásilnenia. Vyšetrovateľom sa podarilo ešte v priebehu toho istého dňa zatnkúť páchateľa.
K znásilneniu došlo medzi 3:45 a 4:45 hodine pri odbornej školy. Neznámy černoch sledoval mladú žena, stiahol ju do krovia a znásilnil. Po akte, muž odišiel pešo. Polícia zistila, že páchateľom bol 24-ročný žiadateľ o azyl zo Senegalu.

18. Drážďany – 17. septembra 2015 – ZDROJ

Približne o 15:50 odtiahol 31-ročnú ženu rovnako 31-ročný Maročan do krovia, kde sa jej vyhrážal a následne ju znásilnil. Útočnik obeť navyše poranil črepinami skla. Políciu upozornili svedkovia a páchateľa sa im podarilo zadržať krátko po čine. Maročan je obvinený z obzvlášť ťažkého zločinu znásilnenia

http://www.hlavnespravy.sk/moslimovia-si-idu-do-europy-aj-pre-zeny-o-znasilneniach-media-vacsinou-mlcia/686226

 

Ruské lietadlá prekazili plánovaný americký “blitzkrieg” na Sýriu

Moskva sa svojimi “náhlymi” dodávkami zbraní Asadovi sama vrátila do “vysokej hry” a neumožnila ISIL (Islamskému štátu) preraziť k moru. Čím viac informácií prichádza o situácii v Sýrii, tým jasnejšie je, prečo sú USA tak podráždené ruskými akciami. Svojimi masívnymi dodávkami zbraní a humanitárnej pomoci do Sýrie Moskva prekazila už druhý pokus Washingtonu zlikvidovať túto krajinu, Asada a jeho armádu

Prvý pokus bol, keď USA pod zámienkou existencie chemických zbraní u Asada chystali intervenciu do Sýrie. Ale Kremeľ na poslednú chvíľu vytiahol Sýrii hlavu z “oprátky” a navrhol zničenie chemických zbraní pod medzinárodnou kontrolou. Putin zachránil Sýriu pred vojnou.

Takto to vyzeralo v uliciach Damasku po príchode Ruskej delegácie na čele so Sergejom Lavrovom, po odvrátení intervencie USA a dohode o likvidácii chemických zbrani pred tromi rokmi:

Obama dostal zvučnú politickú facku. Ale plány vyhnať Asada z Damasku neopustil. Za týmto účelom predsa USA vypestovali v Sýrii oddiely “opozície”, ktoré napumpovali peniazmi a zbraňami. V priebehu štyroch rokov občianskej vojny v Sýrii sa Asadova armáda značne vyčerpala, ale nevzdala sa. A tak bola v USA pripravená na tohtoročnú jeseň nová generálna ofenzíva sýrskej “opozície”. Blitzkrieg na Damask mali podporiť aj teroristi ISIL. Až doteraz Američania tvrdili, že bombardujú pozície” ISIL zo vzduchu. Ale darilo sa to zle. Vojenský poradca Obamu bol nútený priznať, že “účinnosť leteckých úderov na ISIL smeruje k nule”. Ale raketové útoky bolo možné náhle (alebo “omylom”) preniesť na mestá pod kontrolou Asada.

USA už začali dávať dohromady koalíciu európskych krajín k poslednému útoku na Sýriu a dokonca k možnému definitívnemu zničeniu Damasku pechotou NATO. Ale Európa zdvorilo odmietla. A vtedy sa objavil plán Washingtonu, podľa ktorého bude chcieť chamtivá Európa sama skoncovať so Sýriou a Asadom. Bolo rozhodnuté zaplaviť Európsku úniu utečencami.

Dobročinné nadácie USA začali financovať prechod migrantov z Blízkeho východu do Európy. Turecko, verný spojenec USA v NATO a v boji proti Asadovi, náhle otvorilo svoje hranice pre utečencov, ktorí sa hrnú cez jeho územie. Koordinovať tok ľudí z Turecka do Nemecka začali na Twitteri aktivisti za ľudské práva z USA a Británie. To všetko sa stalo a deje za výbuchov rakiet USA, ktoré stále častejšie v Iraku a Sýrii padajú na obydlia, nie na vojská ISIL.

Máme tu prúd utečencov. A tiež vyhlásenie amerického ministerstva zahraničia a európskych politikov, že na tejto humanitárnej katastrofe nesie vinu Asad, s ktorým je čas skoncovať. Mohlo by sa zdať, že pôda je pripravená. Špeciálna operácia by mohla začať z týždňa na týždeň.

A zrazu – bác! Na letisko v Sýrii začali pristávať desiatky ruských vojenských dopravných lietadiel s bojovou technikou, múkou a liekmi. A po mori priplávali lode pod ruskou vlajkou s rovnakým nákladom. Bolo to pre Washington neočakávané ako blesk z čistého neba. Analytici CIA a Pentagonu súdili, že Rusko, zaoberajúce sa sankciami a podporou Donbasu, nemá teraz na Sýriu pomyslenie. Vzhľadom k tomu bol tiež vybraný okamih pre útok na Asada. Ale nie: americká rozviedka nemala ani čas sa spamätať a Rusi rýchlo začali opevňovať miesta svojej dislokácie v Sýrii. V meste Tartus (už dlho obývanom technickou obsluhou ruského námorníctva) sa usadilo vojenské námorníctvo. Na letisku v Latákii zase špecialisti letectva a protivzdušnej obrany. Rusi začali školiť svoje sýrske náprotivky na súši, na mori i vo vzduchu.

V podstate dnes môžeme hovoriť o kombinovanom námornom a leteckom vojenskom predmostí Ruska na pobreží Sýrie. Sýrske strategické objekty sú pokryté protilietadlovými raketovými systémami protivzdušnej obrany S-300 a Pancir-S1. V zostave sýrskeho letectva sa objavili modernizované stíhačky MiG-29 a MiG-31 a SU 30 so sýrskymi pilotmi vyškolenými v Rusku.

Príchod Rusov do Sýrie vyvolal eufóriu u miestneho obyvateľstva. V televízii dokonca vysielajú ruské bojove piesne s arabskými titulkami:

Podľa reportáže ČTK, Sýrčania vítajú Rusov ako bratov.

“Boli priateľmi, stali sa bratmi, oveľa bližšími než kopa Arabov. Skôr nás Rusko bránilo diplomaticky, teraz nás chráni vojensky, ”

“To je to najlepšie, čo nás mohlo stretnúť, pretože Rusi zabránia extrémistom v postupe“

“Každé ráno medzi šiestou a siedmou vidím letieť niekoľko ruských lietadiel a naozaj sa cítim istejšie,”

“Nie je nič krajšie ako ráno na balkóne piť kávu, fajčiť vodnú fajku a počúvať, ako hučia ruské lietadlá,” priniesla názory Sýrčanov v uliciach česká i-dnes.

Čo je najdôležitejšie – toto rusko-sýrske predmostie neumožní ISIL preraziť k moru. Po získaní prístavov by ISIL získal druhý dych. Islamskí teroristi by začali po mori obchodovať s pašovanou ropou výmenou za zbrane.

USA zo svojho pohľadu “strážili” toto pobrežie pre sýrsku “opozíciu”. Ale pobrežie je obsadené. Asadova armáda začala zvierať ISIL na všetkých frontoch.

Rusko sa nepodarilo odstrániť z “vysokej sýrskej hry”. Moskva urobila silný ťah, ktorý znovu postavil USA do nevýhodnej pozície. Brániť Rusom podporovať sýrsku armádu v boji proti ISIL by znamenalo postaviť sa otvorene na stranu teroristov. Útok amerických F-16 na ruské MiGi alebo bombardovanie letiska v Latakii by bolo ešte horšie. Lebo to už by bola americko-ruská vojna.

Preto USA a Európe zostáva jediná možnosť – zmieriť sa s prítomnosťou Ruska v Sýrii a spolu s ním bojovať na jednotnej fronte proti ISIL.

http://www.hlavnespravy.sk/ruske-lietadla-prekazili-planovany-americky-blitzkrieg-na-syriu/687114

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.