V mešite vyzývajú moslimov na dobytie Európy pomocou utečeneckých vĺn. “Sploďte s ich ženami moslimov”

Moslimský duchovný Muhammad Ajíd vyzýval v mešite Al Aksá v Jeruzaleme všetkých moslimov na dobytie Európy prostredníctvom prebiehajúcich migračných vĺn
Znie to neuveriteľne, no prikladáme vám video v angličtine. Muhammad Ajíd počas svojho kázania v mešite Al Aksá v Jeruzaleme (tretie najposvätnejšie miesto pre moslimov) vyzval všetkých moslimov na dobytie Európy. Informáciu priniesol reflex.cz.

Podľa slov duchovného sa majú moslimovia prostredníctvom migračných vĺn dostať do Európy, kde si majú brať európske ženy a plodiť s nimi moslimov.

Vo svojom prejave Ajíd uviedol, že európske krajiny poskytli migrantom červený koberec nie preto, že s nimi súcitia, ale preto, že Európa zúfalo potrebuje lacný zdroj pracovných síl.

“V celej Európe sa všetky srdcia rozplývajú nenávisťou k moslimom. Želajú si, aby sme boli mŕtvi, ale Európania stratili svoju plodnosť. My in dáme plodnosť! Spolodíme s ich ženami deti, aby sme dobyli ich krajiny! ”

Ajíd vyhlásil, že “nech sa vám to páči alebo nie,” Američania, Taliani, Nemci a Francúzi budú nútení prijať “utečencov”. “Čoskoro ich zoskupíme v mene budúceho kalifátu. Povieme im: to sú naši synovia. Nechajte ich, alebo na vás pošleme našu armádu!”

Ajíd správne popisuje skutočnosť, že Európa čelí demografickej katastrofe, pretože jej obyvatelia prestali mať deti. Súčasná pôrodnosť v Taliansku je najnižšia od roku 1861 a rovnako je na tom aj zvyšok Európy, kde sa počet obyvateľov zvyšuje len v dôsledku masovej imigrácie.

Pôrodnosť na západe je oveľa nižšia ako na Strednom východe a v subsaharskej Afrike, odkiaľ pochádza väčšina migrantov.

Pojem používať masovú migráciu ako formu skrytého džihádu je popisovaný aj v Koráne, ktorý hovorí: “Kto opustí svoj domov, aby šírili slovo Božie, ten v zemi nájde nové možnosti, priestor a hojnosť.”

Presťahovať sa do novej krajiny s cieľom priniesť islam je v tomto náboženstve považované za veľmi záslužný čin.

Kaddáfí ešte za svojho života vyhlasoval, že moslimovia nepotrebujú zbrane, bielych porazia penismi.

Na podobnú tému
http://www.hlavnespravy.sk/v-mesite-vyzyvaju-moslimov-na-dobytie-europy-pomocou-uteceneckych-vln-splodte-s-ich-zenami-moslimov/687870

 

 

 

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.