Kto azylové právo zneužije, musí byť odsunutý! + McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy

Objavili sa správy, že azylanti viackrát ohrozovali zamestnancov v supermarketoch, v jednom prípade dokonca kamera zachytila, ako naznačujú gesto podrezania

“Kto kriminálnou energiou a trestnými činmi zneužije azylové právo, ohrozí zdravie, život alebo vlastníctvo iných ľudí či ohrozí verejnú bezpečnosť v utečeneckých domovoch, či mimo nich, ten svoje právo na pobyt v našej krajine stratil.” Musí byť nútene odsunutý do vlasti a do odsunu uväznený, aby sa chránila verejnosť a odvrátilo sa poškodzovanie nemeckého ľudu.” Žiadala to saská poslankyňa v nemeckom parlamente Veronika Bellmannová.
0 . Boží slova
Bellmannová, ktorá je aj členkou Katolíckej pracovnej skupiny CDU Sasko, vysvetlila, že neustále poukazovanie na tieto problémy pomaly prináša svoje plody ako napr. 1. októbra schválený balík zákonov. Tým sa “vydali dôležité signály poriadku, ďalšie musia nasledovať. Zvyšuje to lepšie prijímanie utečencov, azylantov a migrantov v krajine, ak je zabezpečený poriadok a bezpečnosť a ľudia sa môžu zbaviť obáv. Strach je v každom prípade zlý radca.”

Katolícka pracovná skupina CDU Sasko tieto výpovede podporila v tlačovom vyhlásení: “Ak však politici jednoznačne jasne nevyjadria, že ohrozovanie migrantmi sa trpieť nebude a že sa proti tomu podniknú účinné sankcie, nemusí sa nikto diviť, ak sa darí silám, ktoré nechcú vedieť nič o láske k blížnemu, mobilizovať ľudí, ktorí sa obávajú o svoju bezpečnosť.”

Predtým sa objavili správy, že azylanti viackrát ohrozovali zamestnancov v supermarketoch, v jednom prípade kamera dokonca zachytila azylanta ako robí gesto podrezania. Počas týchto incidentov musel policajt dokonca siahnuť k varovnému výstrelu. Títo azylanti, ktorých identita je už známa, sú zasa na slobode.

Katolícka pracovná skupina ďalej konštatuje: “Platný právny poriadok, vrátane ústavy, vychádza v oblasti azylu z jasne definovaných jednotlivých prípadov, ale neráta s migráciou národov, ktorá sa teraz uskutočňuje, pričom migranti sa odvolávajú na azylové právo. Toto napätie ukazuje, že je tu žiadúci nielen zásah trestných zložiek, ale aj konanie zákonodarcov. Zatiaľ je ešte ťažké nájsť väčšinu na to, aby sa právny poriadok upravil tak, aby aj v realite fungoval. Na to by sa muselo trestné právo v ústave doplniť v oblasti azylového konania.”

http://www.hlavnespravy.sk/kto-azylove-pravo-zneuzije-musi-byt-odsunuty/690388

 

McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy

McCain: Co si to Rusko dovoluje? V Sýrii bombarduje naše teroristy
Americký senátor John McCain, předseda Vojenského výboru, ostře kritizoval Rusko, protože „rebelové“ bombardovaní v Sýrii patří CIA a jejich úkolem je svrhnout prezidenta Asada.

0-1

„Je to zajímavé, že jejich první útoky byly namířeny proti jednotlivcům a skupinám, které byly financovány a vyškoleni naším CIA,“ řekl McCain pro CNN. Dodal, že může potvrdit cíle Rusů, protože mluvil s lidmi ze zasažených míst. McCain tak otevřeně přiznal, že CIA si udržuje teroristy v Sýrii a má dokonce s nimi kontakt.

Rusko potvrdilo, že bojuje nejen proti Islámskému státu, ale že má „seznam“ dalších teroristických skupin. „Tyto organizace jsou nám dobře známy a cíle jsou vybrány v koordinaci sse syrskou armádou,“ uvedl mluvčí prezidenta Putina Dmitrij Peskov.

Je pravda, že Rusko bojuje nejen proti IS v Sýrii, ale prakticky proti každé militantní skupině. Každopádně se snaží rozlišovat mezi umírněnými a radikálními domnělými teroristy.

Americká armáda je ohromena rychlostí ruských akcí v Sýrii. Ministr obrany Ashton Carter řekl, že ruské akce jsou jako přilévání „benzinu do ohně.“

Pentagon je naštvaný, protože Rusové teď efektivněji bojují proti terorismu. Takže kromě teroristů z Islámského státu zasáhli i naše vlastní teroristy, stěžoval si McCain.

John McCain odmítl přijet na volby v Luhanské republice

Americká válka proti teroru je vlastně zbraň jak svrhnout nepříjemné vlády a destabilizovat celé země a zničit je.

Výsledkem této „demokratizace“ a „změny režimu“, jsou miliony válečných uprchlíků, kteří zaplavují Evropu.

Ale toto spojení ze strany západních médií a politiků? Myslíte si, že to je naše válka, které produkuje válečné uprchlíky? Určitě ne, protože „my“, jsme opravdu dobří a Rusové, Číňané a Íránci jsou v zásadě ti zlí!

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/mccain-co-si-to-rusko-dovoluje-v-syrii-bombarduje-nase-teroristy/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.