Pustili džihádisti v Sýrii do gatí? Zo strachu pred Rusmi si holia brady a prezliekajú sa za ženy. + Africký migrant dostal chuť na 13-ročné dievča. Situácia sa však zamotala

ALEPPO/LONDÝN – Bojovníci Islamského štátu si údajne holia svoje husté brady a preobliekajú sa za ženy, aby sa im ľahšie podarilo utiecť zo Sýrie, kde Rusko začalo svoju vojenskú kampaň na podporu prezidenta Bašára Asada. Fotografie, ktoré mali byť urobené minulý týždeň v blízkosti mesta Aleppo, ukazujú hromady po zemi rozhádzaných chlpov. Na nich sa váľajú obaly od použitých žiletiek.
Isis pustili do gati
Syn hollywoodskeho režiséra konvertoval na islam: Z budúceho kňaza sa stal džihádista

Aby mohli prekročiť hranice do Turecka nepozorovane, džihádisti sa holia a maskujú do nikábov – závojov, ktoré kompletne zahaľujú moslimské ženy. Správy o úteku bojovníkov Islamského štátu prichádzajú po tom, čo najmenej 40 členov skupiny bolo zabitých pri nedeľňajšom nálete na Hamá, v západnej Sýrii.

Snímky boli zdieľané na Twitteri novinárkou Sunday Times Halaou Jaberovou, ktorá za ich zdroj označila Leith Abou Fadela, šéf editora arabských spravodajských webových stránok Al-Masdar News písaných v angličtine.

Fotografie zhliadli už stovky používateľov sociálnej siete a mnohí sa vysmievajú pokrytectvu Islamského štátu, ktorého „svätí bojovníci“ utekajú tvárou v tvár nebezpečenstvu. Jeden z nich napríklad uviedol, že z levov chalifátu sú teraz vystrašené slečinky.

Ruské nálety v sýrskej provincii Latákíja usmrtili v pondelok večer 45 osôb vrátane jedného z veliteľov povstalcov. Informovala o tom dnes organizácia sýrskych ochrancov práv SOHR, ktorá situáciu v krajine monitoruje z Londýna. Pri ruskom bombardovaní, ktoré začalo 30. septembra, podľa organizácie doteraz celkom zahynulo 370 ľudí, z toho 243 povstalcov a 127 civilistov.

http://www.topky.sk/cl/1000791/1505159/Pustili-dzihadisti-v-Syrii-do-gati–Zo-strachu-pred-Rusmi-si-holia-brady-a-prezliekaju-sa-za-zeny

 

Africký migrant dostal chuť na 13-ročné dievča. Situácia sa však zamotala
Nadržaný mladík sa dopustil dvoch hlúpych chýb naraz
Afričan nachádzajúci sa v Taliansku sa pred niekoľkými dňami rozhodol “užiť si” trocha núteného sexu s 13-ročným dievčaťom. Bohužiaľ pre neho, neuvedomil si svoju chybu. Informáciu zverejnil portál Top Right News.
trh-predaj-otrokyna-Islamsky-stat
Incident sa odohral na Sicílii v Taliansku. Muž zo západoafrickej krajiny Senegal sa zrejme snažil uspokojiť svoju neutíchajúcu túžbu s mladým dievčaťom, ktoré podľa zverejnených informácii aktuálne stálo na zástavke.

Dievča sa bránilo a Senegalčana sa snažilo odtlačiť. To ho však nahnevalo. Následne schmatol dievča prudko za ruku a snažil sa ho odtiahnuť. Celý incident sa však vyvinul k ďalšiemu problému. Strýko dievčaťa sa nachádzal v podniku na druhej strane ulice.

Svedkovia uviedli, že príbuzný dievčaťa mu prišiel na pomoc s ešte ďalším mužom. Bez jediného slova začali Senegalčana udierať do tváre. Ležiacemu v bolestiach na zemi mu uštedrili aj kopanec do slabín. Po príučke strýko odviedol dievča do podniku, kde sa ho pokúšali upokojiť.

Následne prišlo ďalšie prekvapenie. Moslim si zavolal na pomoc políciu. Asi si neuvedomil, že nie len bitka, ale aj pokus o znásilnenie je trestný čin. Zraneného Senegalčana zatkli a vzali do nemocnice. Zároveň tiež došlo k zatknutiu strýka brániaceho svoju neter pred znásilnením.

Po štyroch hodinách bol strýko dievčaťa po obvinení z úmyselného ublíženia na zdraví prepustený na slobodu. Moslim však zostal vo väzbe aj naďalej.

Novinár Robert Rich výstižne vystihol súčasnú situáciu súvisiacu s vlnou migrantov. Títo ľudia prichádzajú do západných krajín za lepším životom, avšak keď sú už tu, dávajú najavo úplné pohŕdanie našim spôsobom života ako aj našimi zákonmi. Avšak, ak im niekto ublíži, rýchlo zdvihnú telefón a volajú políciu v nádeji, že im príde v čo najkratšom čase na pomoc .

http://www.hlavnespravy.sk/africky-migrant-dostal-chut-na-13-rocne-dievca-situacia-sa-vsak-zamotala/697799

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.