Aj keď sú islamské zvyky odporné, zvyknite si… + EÚ má to, o čo si koledovala. V Dánsku sa konali demonštrácie: islamistickí radikáli žiadali zavedenie šariátu v Európe

Podľa mnohých obyvateľov českého kúpeľného mesta Teplice, zvýšený príliv arabských rodín, ktoré sprevádzajú člena rodiny na kúpeľnú liečbu, prináša so sebou veľkú dávku napätia. Samozrejme, prítomnosť ľudí nikomu nevadí, čo vadí je ich správanie. Arogantné, drzé, hlučné, ľahostajné ku okoliu a životnému prostrediu.

V českých reáliách sa začína podľa svedkov šíriť ďalší nepríjemný islamský zvyk – kúpanie sa v šatách na verejných kúpaliskách. Len pripomínam, že na našich kúpaliskách je z hygienických a bezpečnostných dôvodov často zakázané nosiť aj bermudové plavky.
Bohužiaľ poddajnosť našich ľudí a bezmocnosť vo vymáhaní predpisov vzhľadom na všemocnosť mimovládok, ktoré tieto “bohumilé zvyky” pomáhajú presadzovať, garantuje, že situácia popísaná v Krajských Listech nebude vôbec ojedinelá : “Moja posledná moja skúsenosť je taká, že prišli tri Arabky, išli do vody celé v tom čiernom a plavčík vôbec nevedel, čo má robiť. Tak sa robil, že nevidí a ľudia začali spoločne odchádzať z bazéna.“

Samozrejme, to je len začiatok. Ak chcete vedieť, kde to končí, pozrite si videá z krajín, kde už moslimovia verejný priestor ovládli.

Napríklad video moslimky kadiacej na chodbe nemocnice…

Juraj Poláček

http://medzicas.sk/aj-ked-su-islamske-zvyky-odporne-zvyknite-si/

 

EÚ má to, o čo si koledovala. V Dánsku sa konali demonštrácie: islamistickí radikáli žiadali zavedenie šariátu v Európe

V Kodani to vrelo. Islamistickí radikáli dva dni „okupovali“ dánsku metropolu. V piatok a sobotu sa tu konali dve veľké demonštrácie „bývalých utečencov“, ktorí žiadali zavedenie šariátu v Európskej únii. Udomácnili sa a žiadajú svoje…
V Kodani to vrelo. Islamistickí radikáli dva dni „okupovali“ dánsku metropolu

V piatok asi 500 sunítov – členov islamistickej organizácie Hizb ut-Tahrir usporiadali protestnú akciu v centre dánskej metropoly. Žiadali zavedenie šariátu v Európe a džihádu na palestínskych teritóriách. Informovali o tom noviny Breitbart. Suniti mávali čiernymi zástavami s logom Hizb ut-Tahriru, ktoré nápadne pripomínali zástavy Islamského štátu. Pochodovali od centrálneho námestia k železničnej stanice Nőrrebro, kde vykonali namáz – povinnú dennú moslimskú modlitbu.

Účastníci protestnej akcie kričali, že moslimskí bojovníci toho veľa urobili, ale musia urobiť ešte viac. Ďalej kričali, že v Európe by mali zaviesť šariát a na palestínskych teritóriách – džihád. Moslimské ženy a deti pochodovali zvlášť – v samostatnej skupine, nepribližovali sa k mužom. Mávali čiernymi moslimskými zástavami. Od železničnej stanice pokračovali vo svojom pochode, po ceste došlo k potýčkam s políciou.

Presne o 24 hodín, v sobotu, sa konal ďalší sprievod islamistov – tento raz na počesť imama Husajna, priameho potomka islamského proroka Mohameda. Pre zmenu akciu zorganizovali moslimovia – šiiti. Niekoľko desiatok metrov od mešity, kde sa táto akcia mala končiť, sa z ničoho nič ozvala sa paľba. Polícia zatkla 29-ročného moslima. Miestna polícia to označila za bežnú pouličnú hádku s použitím zbraní a odmietla komentovať postoje novinárov, ktorí tvrdili, že táto hádka, nasledovná bitka s použitím zbraní mala náboženský charakter: k hádke došlo medzi sunitmi a šiitmi.

Dánska vláda prednedávnom prisľúbila, že zakáže činnosť organizácie Hizb ut-Tahrir, avšak domáce médiá prízvukujú, že sa akosi neponáhľa… Ešte vo februári to žiadala dánska ministerka vnútra Mette Frederiksenová, avšak doposiaľ sa nič nezmenilo. Dánske médiá pripomínajú, že Hizb ut-Tahrir sa usiluje o vytvorenie celosvetového kalifátu už od r. 1953.

Mimochodom, táto organizácia je zakázaná vo viacerých krajinách. Je zakázaná napríklad aj v Rusku, kde 20. októbra príslušníci ministerstva vnútra zatkli 20 členov tejto skupiny, ktorí sa zaoberali ilegálnou činnosťou v Rusku.

Čo sa týka Európskej únie… Nuž, Brusel má to, čo chcel. Ak to takto pôjde aj ďalej, sotva sa budeme čudovať, keď o 10 -20 rokov v EÚ bude platiť právo šaría…

Eugen Rusnák

Video si môžete pozrieť tu:
http://www.hlavnespravy.sk/eu-ma-to-o-co-si-koledovala-v-dansku-sa-v-konali-demonstracie-islamisticki-radikali-ziadali-zavedenie-sariatu-v-europe/700863

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.