Proimigračná propaganda sa zrútila: Je to moslimská invázia

V roku 1972 francúzsky spisovateľ Jean Raspail vo svojej knihe „The Camp of the Saints“ opísal zaplavenie Európy moslimskými imigrantmi, ktorí prúdia cez Stredozemné more. V tom čase bola kniha fikciou, no dnes sa stáva realitou.
ATT00001Guy Millière, profesor z Paríža, sa ako editor podieľal na vydaní osobných spisov Ronalda Reagana a je autorom knihy Obamova katastrofa (viď foto nižšie). Okrem profesorskej kariéry sa venoval vzdelávaniu na IDEF (Inštitút vzdelávania Bank of France), sekcia ekonomiky. Celkovo vydal 27 kníh o Francúzsku, USA a Európe.

Guy Millière reprezentuje pravicový, konzervatívny a konzistentný postoj v otázke moslimskej imigrácie vo svete.

Obamova katastrofa

Guy Millièr v eseji pre Gatestone Institute nazval veci pravým menom: “Je to moslimská invázia.”

Sýrska vláda predáva pasy a rodné listy za prijateľné ceny. Mnoho imigrantov nemá ani pas, ani rodný list a odmietajú dať odtlačky prstov.
Keďže islam je súčasťou kultúry, kde v minulosti mali európske krajiny kolónie, európske krajiny si mysleli, že moslimovia sa bezproblémovo zaradia do multikultúrnej Európy. Nevyžadovalimoslimskú asimiláciu, takže v mnohých prípadoch sa moslimovia neasimilovali.
Akákoľvek kritika islamu v Európe je označená za rasizmus a islamofóbiu, ktorá sa považuje za zločin alebo príznak mentálnej nevyrovnanosti.
Európske obyvateľstvo má stále právo voliť, no bolo ochudobnené skoro o všetku volebnú moc, keďže všetky dôležité rozhodnutia sa dejú za zatvorenými dverami v Bruseli alebo v Štrasburgu.
Európa sa vzdala sily, takže pre mnohých vyzerá byť slabá a pasívna.
Nečakaný prílev tisícov moslimov vyvoláva dojem, že táto nočná mora bude ešte horšia. Bezmocní obyvatelia Európy sledujú, ako politici rozhodujú o tejto situácii za ich chrbtom.
Lídri Strednej Európy a ľud, ktorý žil pod autoritatívnou mocou, si myslia, že vstup do Európskej únie bola chyba. Vstúpili do niečoho, o čom si mysleli, že je slobodný svet, no zdá sa, že nechcú byť zase pod vplyvom zahraničných rozhodnutí.
Ilegálni imigranti budú žiť zo sociálnych dávok, kým dané štáty nevyhlásia bankrot.
Vo všetkých 28 štátoch Európy je nízky nárast populácie. Počet ľudí pod 30 rokov je 16%, teda 80 miliónov ľudí. V 22 arabských krajinách je počet ľudí mladších ako 30 rokov 70%, teda 350 miliónov ľudí.
Prílev ilegálnych imigrantov sa nezastavuje. Prichádzajú do Grécka a na turecké pobrežie. Stále sa snažia dostať do Maďarska napriek ostnatému plotu a armáde. Ich destinácie sú Nemecko alebo škandinávske krajiny, občas Francúzsko alebo Veľká Británia. Niektorí stále prichádzajú z Líbye. Od začiatku tohto roka prešlo cez more 620 tisíc utečencov. Bude ich určite viac: prezradený tajný dokument predpokladá počet utečencov do konca roka okolo 1,5 milióna (tu a tu).

Novinári v Západnej Európe sa ich stále snažia prezentovať ako utečencov zo Sýrie, ktorí utekajú pred vojnou. Tento opis nie je správny, keďže podľa štatistických údajov, ktoré predstavila Európska únia, ich je zo Sýrie len 25%, no reálne číslo je pravdepodobne ešte menšie.

Sýrska vláda predáva predáva pasy a rodné listy za prijateľné ceny. Väčšina imigrantov je však z iných krajín – Afganistan, Pakistan, Eritrea, Somálsko a Nigéria.

Zdá sa, že veľa z nich nemalo naponáhlo. Nesú si so sebou nové smartfóny, veľké sumy peňazí okolo (10 až 20 tisíc eur), niekedy viac. Veľká časť nemá žiadne pasy, identifikačný preukaz a odmietajú odovzdať odtlačky.

Keď ľudia utekajú z domovov, berú si so sebou celé rodiny, no viac ako 75% imigrantov sú muži vo veku pod 50 rokov.

Európski politici na počiatku tvrdili, že utečenci sú prenasledovaní kresťania. Dnes je zrejmé, že kresťania sú len malou časťou utečencov a musia často skrývať, že sú kresťania.

Tí, čo sa dostanú do Európy, sú väčšinou moslimovia. Znamená to, že sa tu správajú ako vo svojom moslimskom svete: útočia na kresťanov a ženy (tu). V centrách, ktoré slúžia na ich ubytovanie, sú útoky na ženy a kresťanov na dennom poriadku. Európskym ženám, ktoré bývajú poblíž týchto centier, je odporúčané chodiť v zahalenom oblečení. Znásilnenia, napadnutia, bodnutia a iné zločiny sú na vzostupe (tu).

Politickí lídri Západnej Európy by mohli vravieť pravdu a adekvátne reagovať na túto situáciu, no je to presne naopak. Vravia o solidarite, humanitárnej pomoci a empatii. Už od začiatku Angela Merkelová tvrdila (tu), že imigranti sú vítaní, chvíľu sa však zdalo, že si to rozmyslela, no rýchlo na to zabudla. Vo Francúzsku sa prezident François Hollande vyjadruje skoro identicky (tu) ako Angela Merkelová.

Po srdcervúcom obrázku mŕtveho dieťaťa na tureckom pobreží sa tisícky Nemcov a Francúzov vyjadrovali ako ich lídri, no zdá sa že tento entuziazmus rýchlo opadol (tu).

Ľudia zo Strednej Európy neboli z toho nadšení hneď zo začiatku. Lídri týchto krajín zdieľajú tento pocit s nimi. Nikto to nepovedal síce tak rázne ako Viktor Orbán, maďarský premiér. Povedal nahlas, čo si väčšina jeho krajanov len myslela. Vravel o invázii a nenachádzal iného slova na takýto masívny a agresívny prílev ľudí do krajiny bez pozvania. Povedal (tu), že krajina má právo rozhodovať o tom, koho si pustí na svoje teritórium a mať strážené hranice. Zdôrazňoval, že tí, ktorí sem utekajú, sú z inej kultúry než my, a povedal, že islam nemusí byť kompatibilný s európskymi hodnotami (tu).

Lídri Západnej Európy skritizovali jeho poznámky a prístup Strednej Európy vo všeobecnosti (tu). Rozhodli sa pristúpiť k tvrdším riešeniam – nútia krajiny prijať povinné kvóty, ktoré určujú, koľko má ktorá krajina prijať utečencov, a pokiaľ sa tak nestane, prišla by nejaká forma sankcií. Martin Schulz, predseda Európskeho parlamentu, povedal, že Európa bola vystavaná na duchu zdieľania ťažkostí, a že rozpad EÚ je risk, ktorý netreba vylučovať (tu).

Akútny rozkol vzniká medzi lídrami Západnej a Strednej Európy. Ďalší rozkol vzniká medzi lídrami Záp. Európy a ich obyvateľstvom.

Tí, ktorí vystavali Európu po druhej svetovej vojne, si mysleli, že táto osvietená elita by mohla začať s čistým štítom a vybudovať vysnívanú spoločnosť, kde by vládol mier a harmónia.

Keďže si mysleli, že demokracia dostala Hitlera k moci, rozhodli sa ju obmedziť (zdroj: Christopher Booker, Richard North, The Great Deception – Tajná história Európskej únie,Bloomsbury Academic 2005).

Mysleli si, že dôvodom 2. svetovej vojny bol nacionalizmus, tak sa rozhodli, že nacionalizmus je škodlivý a kultúrne identity by mali zaniknúť a byť nahradené novou európskou identitou, ktorú môžu formovať (zdroj: Neil Fligstein, Euroclash: Európska únia, európska identita a budúcnosť Európy, Oxford University Press, 2009)

Keďže Európa má koloniálnu minulosť a Európania verili v nadradenosť ich kultúry, povedali si, že Európa by sa mala z viny vykúpiť a potvrdiť, že všetky kultúry sú si rovné (tu). A keďže islam je súčasťou kultúry ľudí, kde v minulosti mali európske krajiny kolónie, Európania odmietajú akúkoľvek kritiku islamu a tvrdia, že asimilácia moslimov bude bezproblémová; no opak je pravdou.

Keďže si obyvatelia Európy tiež mysleli, že chudoba viedla k nástupu nacizmu, štáty boli stavané na základoch princípu sociálneho štátu, ktorý mal eliminovať chudobu navždy.

Dve svetové vojny začali v Európe a kvôli tomuto faktu sa Európa dohodla, že už nebude používať hrubú silu, ale bude riešiť všetky konflikty cez diplomaciu a ústupky (Zdroj: Wolfram Kaiser, kresťanská demokracia a pôvody Európskej únie, Cambridge University Press, 2007)

Už teraz vidieť výsledky

Európske obyvateľstvo má stále právo voliť, no bolo ochudobnené skoro o všetku volebnú moc, keďže všetky dôležité rozhodnutia sa dejú za zatvorenými dverami v Bruseli alebo Štrasburgu, kde o nich rozhodujú technokrati a profesionálni politici (tu).

Kultúrne identity v Európe sa dostali až do takého bodu, že tvrdenia o židovsko – kresťanských európskych hodnotách sú považované za kontroverzné a akákoľvek kritika islamu je prejav rasizmu. Islamofóbia je považovaná za zločin alebo prejav mentálnej choroby.

Islam sa nezačlenil hladko do multikultúrnej Európy. Vytvára stále viac problémov, ktoré sa nedostávajú na svetlo.

Moslimská kriminalita naprieč Európou je v štádiu rastu, teda podiel moslimov vo väzniciach je vysoký.

Vo Francúzsku, ktoré má najväčšiu moslimskú časť populácie v Európe, je viac než 70% väzňov moslimského vierovyznania. Mnohé európske väznice sa stali náborových centrami pre budúcich džihádistov .

Moslimské výtržnosti môžu vzniknúť kvôli hocičomu, napríklad kvôli zákonným policajným zásahom , oslavám futbalovej ligy alebo kvôli podpore nejakého názoru (palestínsko – izraelský konflikt).

Sociálne štáty vytvorili vrstvu závislú na vládnych sociálnych dávkach. Často sa v tejto vrstve vyskytujú moslimovia (tu). Tieto vrstvy sa odmietajú začleniť do spoločnosti a vytvárajú si vlastné komunity, kde majú nemoslimovia zákaz vstupu, napríklad vo Francúzsku , Veľkej Británii alebo Nemecku (tu).

Európa sa vzdala sily, takže pre mnohých vyzerá byť slabá, pasívna a bezmocná.

Populácia Západnej Európy si stále viac myslí (tu), že z vysnenej spoločnosti sa stala nočná mora. Nečakaný príval utečencov vytvára ešte horšie predstavy. Bezmocní obyvatelia Európy sledujú ako politici rozhodujú o tejto situácii za ich chrbtom.

Lídri Strednej Európy a ľud, ktorý žil pod autoritatívnou mocou, si myslia, že vstup do Európskej únie bola chyba. Vstúpili do niečoho, o čom si mysleli, že je slobodný svet, no zdá sa, že nechcú byť zase pod vplyvom zahraničných rozhodnutí.

Po rokoch zapriahnutia do jarma Sovietskeho zväzu, si ľudia zachovali túžbu po slobode a svojbytnosti a evidentne sa ich nehodlajú vzdať. Uvedomujú si, čo podľahnutie islamu môže znamenať. Bulharsko a Rumunsko boli okupované Otomanskou ríšou do roku 1878. Maďarsko bolo pod islamskou vládou viac než 150 rokov (1541-1699).

Prieskum ukázal, že väčšina moslimov žijúcich v Európe chce aplikovať právo šárie (tu) a odmieta sa začleniť do spoločnosti (tu).

Stovky tisíc moslimov žijúcich v Európe sa pripojili k fundamentalistickým islamským organizáciám. Tisíce sa pridali k džihádistickým skupinám a teraz bojujú v Sýrii alebo v Jemene. Mnoho sa ich vrátilo a sú pripravení k boju proti Európe.

Moslimskí imigranti sa pridávajú k európskym moslimom, ktorí už žijú v Európe. Žijú zo sociálnych dávok, kým daný sociálny štát skolabuje. Ostávajú žiť v no-go zónach, ktoré sú stále väčšie. Obyvatelia týchto oblastí prichádzajú z krajín, kde je normálne zle zaobchádzať s kresťanmi a ženami a v týchto aktivitách pokračujú aj na starom kontinente.

V ich rodných krajinách je západná kultúra odsudzovaná a nenávisť voči Židom je obrovská. Preto niet divu, že skoro všetky napadnutia Židov (tu) boli spôsobené moslimami. Mnoho z moslimských utečencov je už pri príchode do Európy zradikalizovaných (tu).

Projekt zaplavenia Európy veľkou vlnou imigrantov bol už predtým opísaný Islamským štátom v dokumentoch, ktoré boli objavené vo februári. Je ťažké vylúčiť možnosť, že Islamský štát hrá významnú rolu v tejto imigrantskej vlne. Turecká vláda ignoruje masívne odchody imigrantov na lodiach, ktoré sa dejú pozdĺž jej pobrežia. Keby chceli, tak by to mohli zastaviť, ale to nemajú v pláne. Islamský štát by neprežil bez tureckej pomoci (tu) .

Denné lety Tureckých aerolínii prinášajú ilegálnych imigrantov do Istanbulu (tu), odkiaľ pokračujú do Európy. A Rusi vykazujú podobný nezáujem o vyriešenie tohto problému.

Angela Merkelová 7. októbra v Štrasburgu povedala, že imigranti, ktorí prichádzajú do Európy, sú ňou priťahovaní ako Európania pred 100 rokmi boli priťahovaní do Ameriky za “americkým snom.“

Vo všetkých 28 štátoch Európy je nízky nárast populácie. Počet ľudí pod 30 rokov je 16%, teda 80 miliónov ľudí. V 22 arabských krajinách je počet ľudí mladších ako 30 rokov 70%, teda 350 miliónov ľudí.

Židia utekajú z Európy vo väčších počtoch ako v minulosti, tak ako pôvodní obyvatelia Európy.

Keď v roku 1972 francúzsky spisovateľ Jean Raspail vo svojej knihe “The Camp of the Saints” opísal zaplavenie Európy moslimskými imigrantmi, ktorí prúdia cez Stredozemné more, bola to iba fikcia. Dnes je to realita.

Guy Millière, Muslim Invasion of Europe

Spracoval: Peter Králik

http://www.konzervativnyvyber.sk/proimigracna-propaganda-sa-zrutila-9-je-to-moslimska-invazia/22111/

Tento obsah bol zaradený v Správy. Zálohujte si trvalý odkaz.