Najbeštiálnejší masaker Islamského štátu na VIDEU: Masová poprava 200 nevinných detí!

DAMASCUS – Boli to nevinné detské duše, ktoré nemali ani poňatia o vojne. Napriek tomu ich beštiálnym spôsobom obrali o to najcennejšie. Na verejnosť sa dostali doteraz zábery z najdesivejšej popravy bojovníkov IS. Je na nich vidieť aj to, ako teroristi postrieľali vyše dvesto bezbranných detí.
popa
Približne polminútové video sa dostalo von vďaka aktivistom z Jemenu, ktorí proti Islamskému štátu bojujú. Zábery zverejnili na svojich stránkach. Sú ale tak odporné a brutálne, že ich nie je možné v neupravenej verzii ukázať. Museli sme tiež vypnúť zvuk.

Na začiatku videa približne 200 sýrskych detí leží bok po boku tvárou k zemi. Za nimi kráča skupinka minimálne dvanástich ozbrojencov. Zrazu začnú do detí páliť zo samopalov. Desivú scénu aspoň čiastočne zahalí prach, ktorý sa okamžite zdvihne.

Najbeštiálnejší masaker Islamského štátu
Nie je jasné, kde presne strašné video vzniklo, ani prečo islamisti deti postrieľali. Nie je to ale zďaleka prvý prípad, keď teroristi z ISIS popravovali deti. Zmasakrovali napríklad aj 1 700 irackých kadetov, ako upozornil denník Daily Mail.

Propaganda Islamského štátu sa neštíti pred ničím. Svet čoraz viac a viac šokujú brutálnymi zábermi popráv. Po rezaní hláv západným rukojemníkov prišlo kameňovanie, zhadzovanie z výškových budov, upaľovanie, zabíjanie protitankovými strelami alebo utopenie v klietkach.

http://www.topky.sk/cl/1000791/1509309/Najbestialnejsi-masaker-Islamskeho-statu-na-VIDEU–Masova-poprava-200-nevinnych-deti-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.