Boris Kollár: Bezpečnostné zložky nás ochránia! Tie, čo už mesiac nevedia chytiť jedného hovnomana a o preletoch vrtuľníkov cez ukrajinskú hranicu sa dozvedia, až keď havarujú?

Za smrť 128 ľudí v Paríži nesú zodpovednosť politici
V dnešnom briefingu sa Boris Kollár predseda strany Sme rodina vyjadril k útokom v Paríži, aj k bezpečnostnej situácii u nás. K útokom v Paríži okrem iného povedal:

Zahynulo tam 128 obyčajných ľudí a kto je zato zodpovedný? No predsa politici, ktorí toto spôsobili svojou nekompetentnosťou, svojou naivitou, hamižnosťou a hlúposťou. Doplatilo na to len tých 128 obyčajných ľudí, nebol medzi nimi ani jeden politik, čo má toto na zodpovednosti.
spravodlivost
Ďalej vyzývam politikov, ľavicových aj pravicových, aby nerozkrádali silové rezorty a nenechávali ich na okraji záujmu, pretože keď sa neochránime sami, z vonku nám nikto nepomôže a zas nato doplatia obyčajný ľudia.

K bezpečnostnej situácii na Slovensku povedal:

Bola zvolaná bezpečnostná rada štátu a premiér povedal, že všetko je pod kontrolou. Naozaj je všetko pod kontrolou? Ja si pomôžem vyjadrením Katky Svrčkovéj z SaS:
teror-Pariz
“Slovenské bezpečnostné zložky sú v pohotovosti, aby nás ochránili pred teroristami. Dovolím si pripomenúť, že už týždne nevedia chytiť jedného hovnomana, kvôli ktorému sa ženy v Bratislave boja chodiť potme von. Toľko k našej bezpečnosti, priatelia.”

O akej bezpečnosti to hovorí premiér, keď nám tu lietajú čmeliaky a helikoptéry z Ukrajiny a dozvieme sa o nich až keď havarujú? A koľko letov urobili pred tým, to kto o tom niečo vie? Mne teda nestačí ubezpečenie predsedu vlády, že máme všetko pod kontrolou, ja sa bojím o Slovensko.

Možno si spomínate, že pred časom televízia All Jazeera priniesla správu o tom, že na Slovensku mučíme väzňov z Guantanama. Tým sme sa stali potenciálnym terčom nejakej odvety. My tu na Slovensku máme osem kovaných teroristov z Guantanáma. Pýtal sa nás niekto či to tu chceme, máme vôbec dostatočné prostriedky aby sme to tu vedeli postrážiť? Veď Francúzi, ktorí sú veľmoc prijali len o trochu väčší počet ako my. Tak prečo sme ich tu doniesli, čo sme z toho mali? Nejaké politické ústupky, nejaké financie? Obávam sa, že ako protihodnotu za to máme len tieto dve fotografie pána Fica, ako mohol potriasť rukou Obamovi, zakončil svoj briefing Boris Kollár predseda strany Sme rodina, v ktorej s ním pôsobia aj Milan Krajniak a Peter Pčolinský z Konzervatívneho výber, ktorý sa týmto stáva ich straníckym médiom.

http://www.hlavnespravy.sk/boris-kollar-bezpecnostne-zlozky-nas-ochrania-tie-co-uz-mesiac-nevedia-chytit-jedneho-hovnomana-a-o-preletoch-vrtulnikov-cez-ukrajinsku-hranicu-sa-dozvedia-az-ked-havaruju/708334

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.