Pravda o politike SMERu – vodu kážu, no víno pijú! + SMER napreduje aj v demoralizácii Slovenského národa

1. Predseda vlády Fico aj minister vnútra Kaliňák neustále rozprávajú o tom, že imigrantov na Slovensku nechcú, a že vláda urobí všetko preto, aby Slovensko pred imigrantami uchránila. Aká je pravda?

Pravda je taká, že europoslanci za SMER v apríli aj v septembri 2015 v Európskom parlamente hlasovali za povinné prijímanie imigrantov do štátov Európskej únie, teda aj na Slovensko. Vláda odignorovala obyvateľov Gabčíkova, ktorí v referende rozhodli, že tábor pre imigrantov vo svojej obci nechcú. Vláda tábor v Gabčíkove zriadila, a dnes je v ňom už viac ako 500 imigrantov.
Kalinak-300x200
2. Predseda vlády Fico aj minister vnútra Kaliňák neustále rozprávajú o tom, že zaistia bezpečnosť obyvateľstva, a že imigranti nepredstavujú bezpečnostné riziko. Aká je pravda?

Pravda je taká, že vláda nie je schopná ani obnoviť ochranu štátnych hraníc, a tým zabrániť príchodu teroristov. Brutálna vražda matky troch detí v Polomke je dôkazom toho, že v súčasnosti polícia nevie ochrániť slušných ľudí ani pred agresívnymi Cigánmi, a preto je naivné si myslieť, že by dokázala ochrániť ľudí pred vysoko organizovanými teroristickými skupinami. Len pred pár dňami celý svet pri útokoch v Paríži zistil, kam takáto falošná politika vlády môže viesť. Navyše, slovenskí policajti slúžiaci v imigračných táboroch nemôžu mať strelné zbrane – majú len obušky a slzný plyn.

3. Predseda vlády a predseda strany SMER Róbert Fico 7. septembra tohto roku vyhlásil, že nedopustí vytvorenie americkej vojenskej základne na území Slovenskej republiky. Aká je pravda?

Pravda je taká, že od vyhlásenia Róberta Fica prešli len dva mesiace a už sa ukázalo, že to bolo čisté klamstvo s cieľom získať hlasy do volieb. Dňa 12. novembra 2015 totiž 74 poslancov SMERu v Národnej rade odhlasovalo vytvorenie vojenskej základne NATO v Bratislave!

Všetky tieto príklady ukázali na obrovský rozdiel medzi vyhláseniami a skutkami predstaviteľov SMERu. Oni totiž len čakajú na to, ako dopadnú parlamentné voľby v marci 2016. A ak bude SMER znova vládnou stranou, tak Slovensko naplno otvoria pre imigrantov aj pre amerických vojakov a ich základne. Naozaj chcete toto pre seba a svoje deti?

http://www.naseslovensko.net/nezaradene/pravda-o-politike-smeru-vodu-kazu-no-vino-piju/

 

Pripomienky k Akčnému plánu pre LGBTI ľudí prerokuje ministerstvo

Bratislava 29. októbra (TASR) – Ministerstvo spravodlivosti pôjde pri prijímaní Akčného plánu pre LGBTI ľudí nad rámec zákona. Prerokuje všetky pripomienky, ktoré k návrhu prišli. Informovala o tom hovorkyňa rezortu Alexandra Donevová.

Medzirezortné pripomienkové konanie ukončilo ministerstvo 20. októbra. K návrhu, ktorého úlohou je zadefinovať ucelenú verejnú politiku v otázkach sexuálnych menšín, prišlo viac ako dve stovky pripomienok.

Štátna správa poslala podľa Donevovej 25 pripomienok, z ktorých je šesť zásadných. S jednou zásadnou pripomienkou prišla Slovenská komora lekárov. Až 124 pripomienok poslala verejnosť a ministerstvo eviduje štyri hromadné pripomienky s viac ako 300 podporovateľmi.

Materiál žiadajú korigovať kresťanské organizácie Aliancia za rodinu (42 pripomienok), Fórum života (11 pripomienok) a Združenie katolíckych škôl (5 pripomienok). S jednou pripomienkou prišla Iniciatíva pre uvedomenie si rizík očkovania, menovala Donevová.

„Ministerstvo spravodlivosti plánuje prerokovať všetky pripomienky od známych autorov, a to aj v prípadoch, keď to legislatívne pravidlá nevyžadujú,“ uviedla Donevová. Rezort tak podľa nej urobí „v rámci politiky participácie na tvorbe verejných politík“.

„Za týmto účelom budú v nasledujúcom mesiaci prebiehať rozporové konania a prerokovania pripomienok verejnosti,“ priblížila Donevová. Ministerstvo nateraz nechce hovoriť o tom, aký bude ďalší osud materiálu. „V súčasnosti ide iba o návrh, ku ktorému bolo možné v rámci dostatočného časového priestoru posielať pripomienky. Následne sa pristúpi k vyhodnoteniu týchto pripomienok a rozhodne o ďalšom postupe a podobe materiálu,“ doplnila hovorkyňa.

Cieľom akčného plánu je identifikovať problémy, s ktorými sa stretávajú LGBTI osoby. Ministerstvo chce otvoriť konštruktívnu diskusiu o možných riešeniach v jednotlivých oblastiach. „Akčný plán neobsahuje návrh na zavedenie inštitútu registrovaných partnerstiev ani žiadnu zmenu právnej úpravy osvojenia,“ zdôraznila Donevová.

Aliancia za rodinu, ktorá vlani iniciovala referendum týkajúce sa i LGBTI komunít, žiada zamietnuť materiál ako celok. Takúto požiadavku má aj Spoločenstvo Ladislava Hanusa, Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku. Klub mnohodetných rodín sa domnieva, že materiál nebol spracovaný dostatočne. Stiahnuť z legislatívneho procesu ho žiada aj jedna z hromadných pripomienok verejnosti.

Aliancia za rodinu považuje návrh za neprípustný a neprijateľný. Domnieva sa, že akčný plán zvýhodňuje sexuálne menšiny na úkor ostatného obyvateľstva bez primeraného opodstatnenia.

„Akýkoľvek zmysluplný plán na ochranu osôb s homosexuálnym alebo transsexuálnym cítením by mal zohľadňovať, že veľká časť populácie SR nepovažuje homosexuálne a transsexuálne správanie za morálne, zároveň však odmieta akúkoľvek nenávisť a akékoľvek útoky voči dotknutým osobám,“ píše Aliancia za rodinu vo svojej pripomienke.

Kancelária verejného ochrancu práv sa zasadzuje za posilnenie práv osôb, vrátane detí, ktoré nežijú v manželstve. Vo svojej pripomienke navrhuje vytvoriť v tomto smere potrebnú legislatívu. Iniciatíva Inakosť žiada, aby akčný plán definoval úlohu vypracovať návrh zákona, ktorým sa právne uznajú páry rovnakého pohlavia v rámci právneho inštitútu životných partnerstiev pre všetky páry, ktoré nechcú alebo nemôžu uzavrieť manželstvo.

http://www.lifenews.sk/node/9417

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.