Manželia vymenili dieťa za olympijskú medailu. Nasledoval potrat, rozvod a samovražda

Charlotte DawsonovaRozhodnutie, ktoré zmenilo krásnej modelke život

Austrália 25. februára (HSP/LN/Foto:youtube)
Pro-choice zástancovia presadzujú jednoduchý prístup k potratom až do tej miery, že odmietajú post-abortívny syndróm. Ten spôsobuje ženám, ktoré podstúpili interrupciu, dlhoročné depresie.

Na snímke Charlotte Dawsonová
Modelka a hviezda austrálskej televízie, bojovala počas svojho života s depresiami. Vinu za dlhoročné stavy úzkosti pripisuje Dawsonová rozhodnutiu podstúpiť interrupciu. Ako sama uviedla, potrat bol jej prvou skúsenosťou s depresiou – bitka pokračovala nasledujúcich 14 rokov. Vo veku 47 rokov ukončila svoj život obesením. Ochranka ju našla v jej dome, deň po narodeninách svojho ex-manžela, ktorého opísala ako lásku svojho života.
Jej priatelia tvrdia, že nikdy neprekonala rozvod s bývalým manželom Scottom Millerom. Ich manželstvo trvalo jeden rok.
Dawsonová vo svojej autobiografickej knihe Air Kiss And Tell, ktorá vyšla koncom roka 2012, uviedla, že podstúpila interrupciu, pretože jej tehotenstvo nezapadalo do plánov jej manžela. Ten sa v roku 2000 pripravoval na olympijské hry. „Všetko, čo Scott robil smeroval k tomuto momentu. Nechcel, aby mu v ceste niečo stálo. To rozhodlo, že tehotenstvo ukončíme a skúsime to znova neskôr. Kto potrebuje vyvíjajúci sa plod, keď v ponuke je zlatá medaila?“ uviedla modelka vo svojej knihe.

http://www.hlavnespravy.sk/manzelia-vymenili-dieta-za-olympijsku-medailu-nasledoval-potrat-rozvod-a-samovrazda/224569

Tento obsah bol zaradený v Správy. Zálohujte si trvalý odkaz.