Paška: Euroúradníci si nadelili vianočné odmeny a zvýšili platy. + Iniciatíva 2016. Kto sme a prečo kandidujeme vo voľbách za Kotleba – ĽSNS?

Prvý podpredseda mimoparlamentnej SNS Jaroslav Paška kritizuje vianočné odmeny a zvýšenie platov euroúradníkov.

Poukázal na to, že okolo 55.000 kmeňových zamestnancov – úradníkov Európskej únie si pred Vianocami rozdelilo 100 miliónov eur. Tie boli určené na navýšenie platov o 2,4 percenta za posledných šesť mesiacov tohto roka vyplatených jednorazovo spolu s vianočnými odmenami.

“Na jedného z bruselských úradníkov to znamená v priemere bonus viac ako 1800 eur,” ozrejmil. Ako ďalej upozornil, okrem toho dostanú v období nulovej až zápornej inflácie od januára budúceho roka ďalšie zvýšenie miezd o 2,4 percenta.

“Naši dôchodcovia, ale aj zdravotné sestry, či učitelia sa môžu len bezmocne prizerať. Na vlastné oči vidia, že Juncker a spol. si svojich úradníčkov vážia omnoho viac ako slovenskí “sociálni demokrati” statočnú prácu našich ľudí,” zdôraznil Paška.

http://www.hlavnespravy.sk/paska-eurouradnici-si-nadelili-vianocne-odmeny-a-zvysili-platy/725903

 

Iniciatíva 2016. Kto sme a prečo kandidujeme vo voľbách za Kotleba – ĽSNS?

S nápadom dať dohromady národné a kresťanské sily, ktoré sú už mnoho rokov na slovenskej politickej scéne roztrieštené a nejednotné a ísť spoločne vo voľbách do NR SR v roku 2016, prišiel politológ Miroslav Šuňal na začiatku roka 2015. Oslovil priateľov, známych aj neznámych, aktivistov na poli národnom a skupina ľudí s rovnakým cieľom bola na svete. Dnes ju tvorí do dvadsať členov.

Okamžite po kreovaní sme sa začali kontaktovať s lídrami politických strán, ktoré vznikli rozpadom HZDS, trieštením SNS, s predsedami občianskych združení s kresťanským či národným zameraním a ďalšími mimoparlamentnými politickými stranami striktne sa pridržiavajúcimi duchovného odkazu našich predkov. Presvedčili sme sa, že nie sme jediní, ktorým záleží na zjednotení konzervatívnych síl, ale však aj o nezmieriteľnosti niektorých lídrov politických či spoločenských subjektov. Projekt vykryštalizoval do konečnej podoby, ktorá spočíva v tom, že na kandidátnej listine strany Kotleba – Ľudová Strana Naše Slovensko, idú do volieb do NR SR v roku 2016 časti oslovených strán bez ich lídrov i časť aktivistov Iniciatívy 2016. Oslovili sme aj SNS, avšak predseda strany Andrej Danko striktne odmietol ponuku o akomkoľvek rozhovore na tému zjednotenia národných a kresťanských síl vo voľbách do NR SR v roku 2016.

Iniciatíva 2016 doposiaľ vydala aj dve vyhlásenia k politickej situácii na Slovensku a v tomto začatom trende bude pokračovať aj naďalej.

Prečo kandidujem za Kotleba – ĽS NS?

Eva Zelenayova

Novinárka Eva Zelenayová má na kandidačnej listine Kotleba – ĽSNS číslo 47

Je to jediná strana zo všetkých kandidujúcich, ktorá sa stotožňuje s duchovným
odkazom našich predkov. Strana jasne odmietajúca multikulturalizmus, politickú korektnosť a všetky tie politické pretvárky vedúce spoločnosť do pekla. Také strany v súčasnosti, žiaľ, ovládajú NR SR. Je nevyhnutné, aby do parlamentu prišla strana, ktorá nielen deklaruje svoj národný a kresťanský základ, ale sa podľa toho aj správa.

Eva Zelenayová

 

Prečo kandidujem za Kotleba – ĽS NS?

Sunal

Ďaľším členom AZN na kandidátnej listine ĽSNS je Mgr. Miroslav Šuňal č. 48

Na začiatku bola idea a myšlienka zjednotenia národných a kresťanských síl v Slovenskej republike pre spoločný postup vo voľbách v roku 2016. Na jej základe sa mi podarilo dať dohromady skupinu intelektuálov, novinárov, historikov, katolíckych kňazov, národovcov a kresťanov, ktorí si osvojili myšlienku jednotnosti a tak vznikla Iniciatíva 2016. Po mnohých rokovaniach s rôznym spektrom predstaviteľov národnej a kresťanskej politiky či spoločenského života, nie len mňa svojou jednoznačnou a charakternou politikou oslovil Marian Kotleba. Po mnohých rokovaniach sme spoločne dospeli k záveru, že ĽSNS, teraz Kotleba-ĽSNS, je jedinou relevantnou politickou stranou presadzujúcou národné a kresťanské hodnoty v slovenskej politike. Preto som sa po vyjadrenej dôvere Mariana Kotlebu rozhodol kandidovať v parlamentných voľbách 2016 na kandidátnej listine strany Kotleba-ĽSNS a presadzovať politiku kresťanskú, národnú a sociálnu. Tieto konzervatívne politicko-spoločenské piliere sú mojou osobnou víziou, z ktorej neustúpim. Boh ochraňuj Slovensko!

Miroslav Šuňal

 

Peter Kašarik: Prečo kandidujem za Kotleba – ĽS NS?

Peter Kasarik v BA

 Peter Kašarik má na kandidátnej listine ĽSNS č. 49

Rozhodol som sa kandidovať preto, lebo ak mi dá Pán Boh zdravie a život, a vnúčence mi raz budú sedieť na kolenách, budem sa im môcť pozrieť rovno do očí a povedať, že som so všetkými silami bojoval za ich budúcnosť.

 

Staň sa členom volebnej okrskovej komisie
Dávam do pozornosti ponuku členov okrskovej volebnej komisie za stranu Kotleba – ĽSNS. Ak máte záujem, prípadne ak máte blízkych, ktorí sa vedia do tejto činnosti osobne zapojiť, prosím o vašu spätnú väzbu.
Voľby budú trvať jeden deň a každý člen volebnej komisie je honorovaný, t.j., dostane peňažnú odmenu, obed alebo gastrolístok, občerstvenie počas dňa vo forme kávy, čaju, minerálok.

VUC Kandidát

Potom som počul hlas Pána, ktorý hovoril: „Koho mám poslať, kto nám pôjde?“ I povedal som: „Hľa, tu som, pošli mňa!“ (Izaiáš 6, 8) Predseda AZN Anton Čulen má na kandidátnej listine Kotleba-ĽSNS č. 38

Kontakty posielať na moju adresu v tejto forme, príklad:

Mgr. Miroslav Šuňal
Vazovova 7
81107 Bratislava 1
Dátum narodenia
Tel.: 0907795767
email: miroslav.sunal@chello.sk

Ďakujem.

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.