Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko bude jednoznačne v NR SR! + Ďalší prípad odobratia dieťaťa: Čechom vzali iba 9-mesačné bábätko

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko bude v parlamente! Či sa to vláde a zlodejom z tzv. štandardných politických strán páči alebo nie. Dokazujú to aj výsledky z najnovších predvolebných prieskumov, realizovaných na viacerých významných internetových portáloch, podľa ktorých Kotleba – ĽS Naše Slovensko dokonca získala od 16 až po 54 % hlasov! Tieto výsledky sa celkom líšia od zmanipulovaných preferencií, ktoré uvádzajú rôzne súkromné agentúry pre výskum verejnej mienky.
online-volebne-preferencie-jan-2016
Najnovšie výsledky ĽS Naše Slovensko v internetových predvolebných prieskumoch opäť raz dokazujú, že oficiálne prieskumy sú odtrhnuté od reality. Skutočným cieľom prieskumných agentúr, sledujúcich vlastné politické ciele, totiž nie je prieskum verejnej mienky, ale manipulácia verejnej mienky.
[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

LSNS_4

[/edsanimate]

Reči o tom, ako ĽS Naše Slovensko nemá v parlamentných voľbách šancu, sú len pokračovaním premyslenej manipulácie myslenia ľudí, ktorá začala ešte pred zvolením predsedu ĽS Naše Slovensko Mariana Kotlebu za banskobystrického župana v roku 2013. Žiaden z oficiálnych prieskumov vtedy nedával Marianovi Kotlebovi šancu na to, aby postúpil do 2. kola volieb. Napokon do 2. kola nielenže postúpil, ale voľby s prehľadom vyhral a stal sa banskobystrickým županom! Tradičná manipulácia vtedy prieskumným agentúram ani zapredaným médiá nevyšla – dostala ranu, z ktorej sa dodnes nevedia spamätať rôzni politológovia, no najmä zločinci z vlády a parlamentu.
stretnutie-vranov-humenne-600x420
Pozrime sa teraz bližšie na výsledky predvolebných prieskumov realizovaných na rôznych internetových portáloch, ktoré zďaleka nekorešpondujú s výsledkami prieskumov, ktoré robia agentúry pre výskum verejnej mienky.

online volebne preferencie jan 2016

Zrejme už ani neprekvapí, že Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko bola po prvotných úspechoch z niektorých online prieskumov okamžite stiahnutá. Do prieskumov nás opätovne zaradili až po tlaku diskutujúcich.

Je pravda, že v týchto prieskumoch nehlasovali ľudia, ktorí nevyužívajú internet, napr. veľká časť dôchodcov. No aj napriek tomu tieto výsledky svedčia o tom, že ľudia, ktorí majú prístup k internetu a nie sú odkázaní len na zmanipulované spravodajstvo z masmédií, ovládaných finančnými skupinami a vládou, majú oveľa triezvejší pohľad na svet než tí, ktorí internet na vyhľadávanie informácií vôbec nevyužívajú. Je potešujúce, že týchto ľudí, hľadajúcich skutočnú pravdu, je zo dňa na deň stále viac a viac.

Hlasujte aj Vy v online prieskumoch:

http://www.topky.sk/cl/1000863/1514123/Parlamentne-volby-2016–Anketa–uz-viete-koho-budete-volit-
http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/zverejnili-cisla-stran-ktore-zabojuju-vo-volbach-koho-budete-volit-vy-anketa-1002481
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/anketa-strany-ktore-idu-do-volieb-su-zname-komu-ste-dali-hlas.html
http://www.tvnoviny.sk/volby-2016/1815683_sedem-stran-by-sa-dostalo-do-parlamentu-koho-by-ste-volili-vy-anketa
http://www.parlamentne-volby-2016.sk/

http://www.naseslovensko.net/nase-vysledky/kotleba-ludova-strana-nase-slovensko-bude-jednoznacne-v-parlamente/

 

Ďalší prípad odobratia dieťaťa: Čechom vzali iba 9-mesačné bábätko, pred životnou operáciou!

PRAHA – V Česku riešia ďalší škandál v súvislosti s rodinou ani nie ročného dievčatka. Nórska sociálka odobrala pred pár týždňami českej mame a nórskemu otcovi deväťmesačnú dcérku. Dievčatko trpí vzácnou chorobu, preto musí byť pravidelne napojené na umelú obličku. Milujúci rodičia ho brávali pravidelne domov. Jedného dňa sa sťažovali na nedostatočnú starostlivosť zo strany nemocnice a vtedy nastal desivý nepochopiteľný zvrat. Podľa nórskych úradov majú rodičia údajne so svojím dieťatkom nedostatočne vyvinutý kontakt. Podľa nich mu bude lepšie v pestúnskej rodine ako pri vlastných rodičoch. Dieťatko už odobrali, hrozí najhoršie.

O prípade informoval Petičný výbor na podporu rodiny Michalákových, ktorá je známa z kauzy z minulosti, keď jej sociálka odobrala dvoch maloletých synov.

„Som presvedčená, že podklady sú dostatočne vierohodné a overené,“ uviedla k prípadu opozičná poslankyňa Jitka Chalánková, ktorá je členkou výboru. Povedala, že sa na ňu rodina obrátila minulý piatok. O odobratí svojej dcérky sa rodičia dozvedeli vraj na Štedrý deň a dievčatko má byť v trvalej starostlivosti pestúnov. Rodina si najala v Nórsku advokáta a pripravuje odvolanie.

Dievčatko nemá ešte rok, je ťažko choré

Dieťa sa narodilo v Nórsku vlani koncom apríla, rovnako ako jeho matka má české občianstvo. Dievčatko trpí podľa Chalánkovej vážnou genetickou chorobou, je na umelej obličke a čaká na transplantáciu. Rodičia si brali dieťa vraj pravidelne domov a venovali sa mu.

Lekári podľa poslankyne rodinu chválili a požiadali pre ňu nórsku sociálku o odľahčovaciu službu. Úrad starostlivosti o dieťa Barnevernet ale dostal aj oznámenia od nadriadenej zdravotnej sestry, na ktorú sa vraj rodičia sťažovali. „Sociálka rodinu nikdy nenavštívila,“ tvrdí Chalánková. Podľa nej chcú úrady dieťa premiestniť do inej nemocnice bližšie k pestúnom. Úrady rodičov s dcérkou nikdy spolu nevideli.

Vzhľadom na veľmi vzácnu diagnózu potrebuje dieťa dlhodobú špecializovanú lekársku starostlivosť a súčasne lásku svojich rodičov. „Možnosti liečby v Českej republike už zisťujeme,“ dodáva Chalánková.

O prípade vie prezident aj premiér

Výbor informoval o kauze prezidenta Miloša Zemana a premiéra Bohuslava Sobotku. Chalánková povedala, že sa s ňou predseda vlády vo štvrtok kvôli prípadu zíde. „Barnevern ohrozuje liečbu a život malého dieťaťa – to len ukazuje úplný diletantizmus týchto ľudí a absurditu situácie, keď o odobratí detí rozhodujú úrady a nórska vláda na to len hľadí. Fascinuje ma, že Barnevern úplne samozrejme očakáva, že rodičia darujú dieťaťu obličku, ale nie sú mu dosť dobrí na to, aby boli dieťaťu mamou a otcom,“ uviedol hovorca Petíčného výboru právnik Pavel Hasenkopf.

Ohrozené dieťatko

„Všetci sme v úplnom šoku. Po preštudovaní podkladov konštatujem, že Nórsko prekročilo všetky hranice. Namiesto pomoci rodine vyčerpanej každodennou starostlivosťou o dieťa so vzácnym ochorením, najskôr bábätko zavreli na nemocničnej izby bez možnosti kontaktu s rodičmi a potom ho zverili bez akéhokoľvek dôvodu neznámym pestúnom. Tu už nejde len o psychický teror dieťaťa, ale o priame ohrozenie jeho života. Dúfam, že sa konečne prebudia všetci ochrancovia práv detí u nás i vo svete, ktorí sa doposiaľ zdráhali uveriť, čo sa v Nórsku deje. Neuvážený presun dieťaťa do inej nemocnice bez zabezpečenia špičkovej starostlivosti musí byť okamžite odložený,“ uviedla lekárka, poslankyňa Chalánková.

Petičný výbor je nápomocný, rodine hrozí najhoršie

Ako uvádza petičný výbor na facebookej stránke, právo kontaktu s dieťaťom má rodina stanovené dvakrát týždenne na jednu hodinu. Podľa dostupných informácií s prechodnou pestúnkou strávilo dieťa len niekoľko hodín a bolo opäť vrátené kvôli svojmu zdravotnému stavu. Trvalá pestúnka za dieťaťom len dochádza do nemocnice. Rodičia si dcérku brávali domov každý deň, aby bola v domácom prostredí a mala normálny život v kruhu rodiny. V prípade schválenia odobratia krajskou komisiou bude kontakt rodičov s dieťaťom obmedzený na v Nórsku štandardné 2 hodiny štyrikrát ročne. Výbor zostáva s rodinou v kontakte.

Už skôr vzbudil pozornosť prípad bratov Michalákových, ktorých nórske úrady odobrali českej matke a otcovi. Vlani rozhodli o adopcii. Matka Eva Michaláková sa odvolala. Pojednávanie by sa malo konať koncom februára.

http://www.topky.sk/cl/11/1521203/Dalsi-pripad-odobratia-dietata–Cechom-vzali-iba-9-mesacne-babatko–pred-zivotnou-operaciou-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.