Nemecký denník Der Spiegel zverejňuje ostrú kritiku na svoju krajinu. + Brožúra ISIL odporúča mudžahedínom vzdať sa brady a nosiť krížik, aby neboli nápadní

Nemecký denník Der Spiegel píše, že po kolínskych udalostiach sa “mnohým východoeurópskym politikom potvrdili ich varovania” a vyzývajú tak na ukončenie liberálnosti a politickej korektnosti v Nemecku
“Vedeli to. Boli varovaní. Nemecko však nechcelo počúvať. Teraz je konfrontované s dôsledkami svojej priateľskej kultúry a tolerancie,” píše Der Spiegel hneď na začiatku vo svojom článku “Vychodní Európania sa posmievajú politickej korektnosti Nemcov”.

12047095_10200841564357732_5754523411469366016_n

“Východoeurópski” politici a médiá označujú nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú za “rozbíjačku” a “hrobárku” Európy. Politici v Nemecku a v štátoch západnej Európy teraz požadujú radikálne zmeny v migrantskej politike uzatvorením vonkajších hraníc EÚ a úplným zastavením migrácie.

Der Spiegel spomína aj nášho premiéra Roberta Fica – dáva mu prívlastok “ľavicovo národný (nacionalistický)” – a jeho slová v televíznej debate, že médiá bagatelizovali utečenecký problém a z migrantov sa stáva “chránený druh”. Tieto nemecké noviny prekvapivo dodávajú, že Fico neklame. Slovenský premiér požaduje urýchlene zvolať summit EÚ, ktorý sa má zaoberať problematikou “paralelných spoločností, ochrany hraníc a zastavením migrácie”. Nastolenie európskych hraníc a pobrežnej stráže by malo zabrániť nekontrolovanému prisťahovalectvu.

Nemecký denník pripomína tiež Ficove slová, že “Slovensko nebude tolerovať obťažovanie žien na verejnosti a uzavreté moslimské komunity.” Píše aj to, že slovenské médiá “Sme” a “Denník N” sa zrazu stavajú na stranu Fica a kritizujú ​​Nemecko za “naivnú dobrácku subkultúru”.

Verejná poprava ženy v Saudskej Arábii- len pre silné žalúdky

Okrem Slovenska prikladá aj postoj ďalších “východoeurópskych” štátov. Maďarský premiér Viktor Orbán povedal minulý piatok v “Kossuth Radio”, že Maďarsko v otázke migrácie malo pravdu a že musíme ju zastaviť. Orbánov priateľ, novinár Zsolt Bayer, napísal k udalostiam v Kolíne v denníku “Magyar Hírlap”, že to urobili “migrujúce severoafrické a arabského zvieratá, hyeny”.

Poľská premiérka Beata Szydłová obvinila minulý týždeň západoeurópske politiky vrátane nemeckej, že nevzali utečenecký problém dostatočne vážne. Minister kultúry a národného dedičstva Piotr Glinski dodal, že odteraz budú skúmať ešte podrobnejšie ako predtým, kto prichádza do Poľska, a mladých migrujúcich mužov v žiadnom prípade nechce. Český premiér Bohuslav Sobotka vyzval na okamžité a automatické vyhostenie z Európy migrantov páchajúcich zločiny.

Bývalý rumunský prezident Traian Basescu podotýka, že jeho krajina taktiež odmieta systém kvót pre migrantov. Moslimskí utečenci boli podľa neho vychovaní v duchu koránu, sú teda zvyknutí na to, že ženám na verejnosti podrezávajú hrdlo či hádžu do nich kamene, a sú neprispôsobiví európskej kultúre.

Známy konzervatívno-liberálny rumunský europoslanec Traian Ungureanu napísal v komentári pre denník “Adevarul”, že Angela Merkelová a jej pozvánka pre migrantov do Nemecka sú “katastrofa storočia”. Nad nemeckými médiami prevláda “oficiálna cenzúra” ku kolínskym udalostiam. “Každý protest, každý náznak proti znásilneniu sa okamžite klasifikuje ako rasizmus a extrémizmus. Je povinnosťou verejných orgánov skutočnosti zamlčať a poprieť,” konštatuje Ungureanu.

Bulharský europoslanec Angel Džambazki zasa povedal na bulharskom súkromnom kanáli “TV Nova”, že väčšina ilegálnych prisťahovalcov nezdieľa európske hodnoty, nie sú schopní integrácie, a na nemoslimské ženy môžu kedykoľvek zaútočiť.

http://www.hlavnespravy.sk/nemecky-dennik-der-spiegel-zverejnuje-ostru-kritiku-na-svoju-krajinu/730158

 

Brožúra ISIL odporúča mudžahedínom vzdať sa brady a nosiť krížik, aby neboli nápadní

Nová brožúra “Bezpečnostné pokyny pre neúplných mudžahedínov” poskytuje tipy na to, ako by mohli sympatizanti ISIL-u “pomôcť islamu k víťazstvu”

Podľa tlačovej agentúry ARA jeden z návodov je, aby sa potenciálni islamistickí teroristi vzdali brady a islamského oblečenia a namiesto toho si dali na krk kríž, ako že sú kresťania. Týmto spôsobom sa nedostanú do nejakého podozrenia. “V takýchto prípadoch je povolené nosiť retiazku s kresťanským krížom,” uvádza nová 58-stranová brožúra pod názvom “Bezpečnostné pokyny pre neúplných mudžahedínov”.

Sympatizanti ISIL-u s moslimským menom by sa však radšej nemali dať odfotiť do pasu s krížikom, lebo by “to mohlo vyzerať divne”.

Teroristi údajne plánujú zintenzívniť útoky na “západný svet”, najmä v krajinách, ktoré podporujú koalíciu vedenú USA a jej letecké údery proti pozíciám ISIL v Sýrii a v Iraku.

Je známe, že islamistickí teroristi si na svojom kontrolovanom území brutálne vymáhajú dodržiavanie pravidiel islamského náboženského práva “šaría”. Kresťania, ktorí odmietajú stať sa moslimami alebo platiť daň z hlavy, sú zabíjaní. Dievčatá a ženy predávajú na trhoch a stávajú sa sexuálnymi otrokyňami bojovníkov.

http://www.hlavnespravy.sk/brozura-isil-odporuca-mudzahedinom-vzdat-sa-brady-a-nosit-krizik-aby-neboli-napadni/730291

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.