Západ žne, čo zasial: 15 ročný chlapec vo Švédsku bol ubodaný migrantom, keď sa pokúsil ochrániť spolužiačku pred znásilnením. 13 ročné dievča zas v Nemecku znásilňovali šiesti migranti celý deň

Švédska polícia sa neponáhľa vyšetriť ani ďalší brutálny čin. Iba 13 ročnú dievčinu Lizu ráno po ceste do školy obkľúčili asi piati mladí muži arabského výzoru, ktorí ju zatiahli do auta a tam jej zaviazali oči

Rodičia 15 ročného chlapca Arminasa Pileckasa obvinili Švédsko a švédske médiá zo zbabelosti informovať o hrozbách, ktoré predstavujú migranti a zo zatajovania vraždy jeho syna.
chlapec
Na archívnej snímke Arminasan Pileckas, 15-ročný chlapec, ktorý bol ubodaný migrantom, keď sa pokúsil ochrániť
spolužiačku pred znásilnením

Arminas Pileckas žil vo Švédsku so svojimi rodičmi, ktorí boli pôvodom z Litvy. Koncom decembra bol brutálne zavraždený migrantom zo Sýrie.

Podľa správy, Arminas šiel chrániť svoju spolužiačku pred sexuálnym útokom, pričom ho migrant pichol najskôr do chrbta a potom do srdca. Udalosť nebola vo Švédsku vôbec médiami zaznamenaná a bola ignorovaná aj vo zvyšku Európy, čo otec obete považuje za krytie zločinu zo strany vlády a médií.

V napätom rozhovore s jeho rodnými litovskými novinami, Arminasov otec povedal, že vo Švédsku sa nikto ani neunúval s ním urobiť rozhovor, naopak všetko sa snažili udržať v tajnosti.

Tento týždeň tradičné ľavicové noviny Aftonbladet už zverejnili rozhovor, avšak s otcom vraždiaceho migranta, ktorý v interview vykreslil svojho syna ako obeť, ktorá sa len bránila šikanovaniu a o žiadne znásilnenie sa podľa neho nepokúsil. Denník nevysvetlil, či je údajne šikanovanie dostatočný dôvod na vraždu, ani nedal priestor napadnutému dievčaťu ktoré Arminas chránil.

Arminasov otec označil tieto správy v švédskej tlači o jeho synovi, že je tyran, za nehorázne lži.

“Bol pracovitý, veselý a mal veľa švédskych priateľov. Všetci ho milovali“ …

V Skåne kde žili to nie je prvý pokus o znásilnenie, pred niekoľkými mesiacmi tam už došlo k útoku na mladé dievča, polícia však nevyšetrila nič…. V minulom roku utečenci zaútočili zas na iného Litovčana, ktorý bol na prechádzke so psíkom.

Otcovu verziu vykreslenia svojho syna ako dobrého študenta potvrdili aj jeho spolužiaci.

“Šíril radosť ľuďom na okolo. Bol milý a láskavý. Vedel rozosmiať celú triedu“.

Hovorca polície povedal, že sa v súčasnosti snaží poskladať, čo sa presne stalo v škole.

Ani nemecká polícia sa neponáhľa vyšetriť ďalší brutálny čin. Iba 13 ročnú dievčinu Lizu ráno po ceste do školy obkľúčili asi piati mladí muži arabského výzoru, ktorí ju zatiahli do auta a tam jej zaviazali oči. Správu o tom priniesla Rossija 24. Televíziu pravdepodobne na prípade zaujalo to, že išlo o dievča, ktoré bolo potomkom Rusov a preto sa rozhodli prípad zverejniť.

Následne dievča páchatelia odvliekli do spustnutého, prázdneho bytu, kde bola iba jedna posteľ. Tam ju potom všetci znásilňovali. Podľa výpovede dievčaťa to trvalo asi 30 hodín. Následne páchatelia polomŕtve dievča vyhodili na ulicu v jednej z berlínskych štvrtí.

Na sieti sa neskôr objavilo video v ktorom mladík arabského vzhľadu s hrdosťou opisuje kamarátom hromadné znásilnenie. „Boli sme šiesti. Držali sme ju. Jeden ju začal znásilňovať. Bola panna.“ Na pozadí počuť smiech a násilník s hrdosťou pokračuje „Bola panna, viete si to predstaviť? Znásilňovali sme ju a ona plakala. Kričala na nás, že sme svine a že už nevládze.“

Video k článku si môžete pozrieť tu:

http://www.hlavnespravy.sk/zapad-zne-co-zasial-15-rocny-chlapec-vo-svedsku-bol-ubodany-migrantom-ked-sa-pokusil-ochranit-spoluziacku-pred-znasilnenim/732748

 

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.