Video: Moslimovia v Bruseli odpálili vianočný stromček. + Soros: Rozpad Európskej únie je prakticky nevyhnutný

VIDEO: Muslimové v Bruselu (p)odpálili vánoční strom a shodili auto ze schodů do metra!

Řádění muslimů v Evropě nebere konce. Jalová slova politiků, která nabádají Evropany k toleranci, narážejí na holá fakta a brutální realitu v jednotlivých metropolích evropských měst. Muslimové představují dnes a denně obrovské riziko, které bezprostředně ohrožuje životy občanů evropských zemí. Ve videu můžete vidět, jak se v Bruselu baví muslimská mládež. Nejprve, za provolávání výkřiků „Alláhu Akbar“, odtlačili zaparkovaný automobil ke schodům metra a shodili ho dolů do vestibulu metra. Následně se rozhodli, že vyhodí do povětří vánoční strom. To se ovšem tak docela nepovedlo, protože podomácku vyrobená trhavina neměla zamýšlený účinek, ale na zapálení stromu to holt stačilo.

Všimněte si, že belgická policie byla asi schovaná, bála se zasáhnout, protože po událostech v Paříži a po manévrech v Bruselu, kde se pátrá po jednom z teroristů z Paříže, jsou bruselské ulice plné policistů. Ovšem skutečnost se zdá být jiná v tomto případě. Vypadá to tak, že policisté jsou v bruselských ulicích rozmístěni z jiného důvodu, a to kvůli tomu, aby zabránili občanům v pochodech proti muslimům a proti islamizaci země. Zde totiž evidentně policie vůbec nezasáhla, jen přihlížela.
https://www.facebook.com/alobienproducciones/videos/1677246652520183/?fref=nf

https://www.facebook.com/deon.luyt/videos/10154432283080760/?fref=nf

A teď si dejte tuto surovou realitu do kontrastu s bizarním novoročním videem Angely Merkelové… to její slibované „obohacení“ Německa a potažmo celé Evropy bude ze strany migrantů asi vypadat přesně takto, jak zachycuje výše uvedené video. Demolování majetku, zapalování vánočních stromů a policie schovaná za rohem, protože zásah policie by vyvolal intifádu ze strany muslimských ghett ve městech po celé zemi, kdyby nebozí muslimští mladíci dostali pendrekem přes záda.

-VK-
http://aeronet.cz/news/video-muslimove-v-bruselu-podpalili-vanocni-strom-a-shodili-auto-ze-schodu-do-metra/

 

Soros: Rozpad Európskej únie je prakticky nevyhnutný

Podľa známeho investora Georgea Sorosa je kolaps EÚ nevyhnutný – ak nenadobudne účinnosť Marshallov plán, ktorý by mal ochrániť predovšetkým východnú Európu. Zaujímavé je, že Soros je tiež za to, aby EÚ podporovala Rusko

V rozhovore pre Bloomberg bol investor George Soros pozoruhodne pesimistický: očakáva, že Europskú úniu by mohla zlomiť utečenecká kríza. Soros v rozhovore tvrdí, že kríza “zničí” EÚ. Soros bol zo začiatku veľkým zástancom EÚ, no teraz vidí, že Únia sa potáca bez jednotného vedenia. Chváli plán nemeckého spolkového ministra financií Wolfganga Schäubleho, ktorý chce začať Marshallov plán, aby ochránil predovšetkým východnú Európu pred kolapsom. Malo sa tak podľa neho stať oveľa skôr. Soros výslovne povedal, že Rusko by malo byť súčasťou Marshallovho plánu. To naznačuje, že situácia vo svetových finančných systémoch musí byť vážna, pretože Soros vždy vyobrazoval Rusko ako nepriateľa EÚ a tvrdil, že Európania by mali výrazne investovať do modernizácie armády proti Rusku.

Soros hovorí, že Grécko je beznádejný prípad, pretože problémom je zlé krízové riadenie, ktoré je úplne mimo kontroly. Avšak v porovnaní s ohrozením celej Európy má problém Grécka len zanedbateľnú veľkosť.

Soros tiež očakáva tvrdý náraz čínskej ekonomiky. Aj to je podľa neho prakticky nevyhnutné, ako povedal v Davose. Avšak jedným dychom dodáva, že Čína by to mala byť schopná zvládnuť. K dispozícii má obrovské zdroje a dolárové rezervy v hodnote troch biliónov dolárov.

http://www.hlavnespravy.sk/soros-rozpad-europskej-unie-je-prakticky-nevyhnutny/734342

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.