Odchod do dôchodku v 50 rokoch a k tomu 9000 € bol schválený. + Proimigrantskí aktivisti dostanú dvakrát viac ako učitelia na školách

Odchod do důchodu ve věku 50 let s 9000 eury měsíčně pro úředníky EU byl schválen!
Napsal Svět kolem nás dne 7. květen 2014. Kategorie Zahraniční Počet zobrazení:: 17176
Všimli ste si, že naši politici/poslanci a ich “pajtáši” robia všetko preto, aby sa dostali do európskej správy. Prečo? … bude vás to zaujímať.
Sestava 1

Odchod do dôchodku vo veku 50 rokov s 9000 eur mesačne pre úradníkov EÚ bol schválený!

Už v tomto roku 340 zamestnancov odišli do predčasného dôchodku vo veku 50 rokov s penziou 9000 eur za mesiac.

mapa-platy-eu-(2)-4bebcde725848 (1)

Príklad:

Giovanni Buttarelli, ktorý zastáva pozíciu “správca údajov – asistent kontrolóra” bude môcť získať užpo 1 roku a 11 mesiacov v tejto práci (kde pracuje od novembra 2010), dôchodok 1 515 € / mesiac.

Je to ekvivalent v priemere zamestnanca belgicka alebo francúzska v súkromnom sektore po odpracovaní 40 rokov.

Nehovoriac o slovenských dôchodkoch. Ale podme ďalej. Tak že tento náš príklad, bude mať po odpracovaných 10 rokovnárok na 9000 eur / mesačne na dôchodok.

[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Ďalšie príklady:

Roger Grass, vedúci kancelárie Európskeho súdneho dvora, bude dostávať € 12,500 mesačne na dôchodok.

Pernilla Lindh, sudca na súde prvého stupňa, mesačne € 12,900 na dôchodok.

Ruiz-Jarabo Colomer, General Counsel, € 14,000 za mesiac na dôchodok.

Tak že 350 eur im na dôchodok nestačí, aby si vychutnali slasti života “euroobčana” ?!

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1047-odchod-do-duchodu-ve-veku-50-let-s-9000-eury-mesicne-pro-uredniky-eu-byl-schvalen

 

Proimigrantskí aktivisti dostanú dvakrát viac ako učitelia na školách

V Čechách vychádza na povrch, koľko peňazí ide do mimovládnych organizácií podporujúcich prílev imigrantov. Jednou z takýchto organizácií je aj spoločnosť META, ktorej poslaním je aktívne prispievať k nastavovaniu a skvalitňovaniu podmienok podporujúcich rovnaké príležitosti migrantov, a to predovšetkým v oblasti vzdelávania, ktoré je jednou z podmienok úspešného začlenenia sa do spoločnosti

Spoločná fotografia proimigrantských aktivistov z organizácie META – spoločnosti pre príležitosti mladých migrantov
Spoločná fotografia proimigrantských aktivistov z organizácie META – spoločnosti pre príležitosti mladých migrantov

Cieľovou skupinou majú byť “osoby s migračnou skúsenosťou” bez rozdielu pobytu a krajiny pôvodu, ktoré majú jazykové či sociokultúrne znevýhodnenia. Ďalej sa chcú zamerať na pedagogických pracovníkov všetkých typov škôl, odbornú verejnosť (policy makers, decision makers, stakeholders, úradníci, kolegovia z MVO, …) a laickú verejnosť (nezainteresovaná verejnosť, spolužiaci migranta, …)

Cieľom činnosti METY je vytváranie príležitostí pre migrantov k začleneniu do spoločnosti a odstraňovanie bariér, ktoré tomu bránia (jazyk, sociokultúrne odlišnosti) , inštitucionálne zabezpečenie procesu začleňovania migrantov a dosiahnutie systémovej zmeny vo vzdelávaní žiakov s “odlišným materinským jazykom” smerom k inklúzii a samozrejme zvyšovanie informovanosti verejnosti o migrácii.

Dotácia pre tuto mimovládku činí 11 miliónov českých korún. Náklady na služby 2,7 miliónov, na výplaty 8 miliónov. Počet zamestnancov 20.

Pre porovnanie, základná škola JUH v Mariánskych Lázňach so 600 žiakmi má príjem z dotácií 25 miliónov korún a na platy pre 61 zamestnancov ide 14,7 miliónov korún.

Na platy pre mimovládkarov tak ide mesačne 2 krát viac ako pre pedagógov s vysokou školou a dlhoročnou praxou …

Pozrite si aj novú proimigrantskú pieseň českých aktivistov zo Strany Zelených, do čela ktorej kandiduje aj syn Veroniky Žilkovej, ktorá sa nedávno zviditeľnila tvrdeniami zľahčujúcimi sexuálne útoky v Kolíne a ich obhajobou, že šlo len o pudy, ktoré aj tak budú ženy časom nasledovať. (viac TU)

http://www.hlavnespravy.sk/proimigrantsky-aktivisti-dostanu-dvakrat-viac-ako-ucitelia-na-skolach/738157

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.