Kresťanská, národná a sociálna politika ĽSNS oslovuje občanov. + Ako sa manipuluje v preferenciach

M. Kotleba a kandidati LSNS v Senici 31.1. 2016

M. Kotleba v Senici 31. 1. 2016

Na poslednú januárovú nedeľu zavítal Marian Kotleba, predseda Ľudovej Strany Naše Slovensko aj so svojím volebným štábom do Senice. V malej, ale o to viac zaplnenej sále si Seničania doslova nechápavo a s nemým úžasom vypočuli takmer hodinový ale veľmi zaujímavý príhovor Mariana Kotlebu.

Po stretnutí sa ani netajili, že ich najviac prekvapilo nielen to, že predseda ĽSNS dokáže takto dlho rečniť bez papiera ale aj to, že im rozpráva z hĺbky ich ubolenej duše. Hovoril totiž emotívne a oduševnene, ako človek, ktorý dobre pozná srdce a každodenné problémy pracujúceho slovenského občana, ktoré treba urýchlene a neodkladne čím skorej začať riešiť. Hovoril presvedčivo a zanietene, ako keby problémy pracujúcich Seničanov boli aj jeho problémami. Hovoril ako generál, ktorý zvoláva vojsko do boja v rozhodujúcej bitke a nie ako dobre zaplatený žoldnier.
M. Kotleba Senica 31. 1. 2016
Z jeho prejavu mohol každý v sále vycítiť veľkú túžbu, odvahu, odhodlanie a chuť tieto ich problémy riešiť. To, že sa mnohé tieto problémy dajú naozaj riešiť, dokazoval na konkrétnych príkladoch z praxe predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja. A toto je to, čo ľudí dokáže najviac presvedčiť. Muž činov, nie muž rečí. Slovensko nepotrebuje učencov, mudrcov alebo „kresťanských“ lídrov, ktorí dokážu občanom Slovenska z papiera čítať siahodlhé a nikomu a nič nehovoriace frázy. Slovensko nepotrebuje lídrov, ktorí im už roky dookola z televíznych obrazoviek omieľajú tie isté frázy bez toho, aby občania pochopili, čo im vlastne chcú povedať.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kandidáti ĽSNS na poslancov NRSR sa na Fatimskej sobote v Trnave 6. 2. 2016 prešli s obrazom Božieho Milosrdenstva mestom ale aj „Svätou bránou“

Ak chce kresťanský, slovenský národ prežiť tretie tisícročie, tak nepotrebuje prázdne sľuby učencov, ale ozajstných svedkov evanjelia. Svedkov, ktorí aj konajú podľa toho, čo hovoria. A všetko nasvedčuje tomu, že takýmto svedkom predseda ĽSNS naozaj je. Kotleba Seničanom dokázal, že má od Pána Boha daný zvláštny dar reči a milosť, ktorou dokáže získať ľudí na svoju stranu. Niet sa preto čo čudovať, že je pre neoboľševické štruktúry na Slovensku absolútne neprijateľný a preto ho média ignorujú a robia všetko preto, aby sa o jeho úspechoch v preferenciách pred nastávajúcimi voľbami ľudia čo najmenej dozvedeli.
[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Seničania sa v diskusii zdôverili, že ich veľmi trápi nespravodlivá mzda, otrocká práca v podnikoch a firmách bez nároku aspoň na jeden deň odpočinku v týždni, následkom čoho sa rozpadajú ich rodiny, manželia sa navzájom odcudzujú a rodičia nemajú čas porozprávať ani so svojimi deťmi. Kandidátov na poslancov sa pýtali aj na to, ako treba riešiť problém vo vzťahu Slovenska k EÚ, s neprispôsobivými občanmi a imigrantmi. Jedna pani dokonca vydala svedectvo o tom, ako sú v zdravotníckych zariadeniach nútení lekári a zdravotné sestry k tomu, aby sa proti svojej vôli podieľali na vraždení nenarodených detí potratom.

Kandidati Fatimska sobota 6.2. 2016 Sv. Mikulasa

Podľa kandidátov na poslancov za ĽSNS je riešením návrat ku kresťanským hodnotám, aplikáciou encykliky Rerum Novarum a aplikáciou sociálneho učenia Cirkvi. V praxi bude ĽSNS presadzovať, aby sa prijal zákon na ochranu nedele a podpísala sa a ratifikovala zmluvu o výhrade svedomia. Celý volebný program má, tak ako Desatoro, iba desať bodov a nájdete ho tu: http://www.naseslovensko.net/program/

Záchrana Slovenska v hodine dvanástej!

Boh žehnaj Slovensko

Anton Čulen

7.2.2016 o 15:30 – Sobrance
10.2.2016 o 16:30 – Michalovce
11.2.2016 o 18:00 – Stropkov
13.2.2016 o 15:00 – Ružomberok
13.2.2016 o 18:00 – Dolný Kubín
14.2.2016 o 16:00 – Topoľčany
18.2 2016 o 18:00 – Piešťany
28.2.2016
29.2.2016 o 17:00 -Hotel Bratislava

Kandidati Fatimska sobota 6.2.2016 Trnava Jana Krstitela ludia

 

Manipulace volebních průzkumů na Slovensku

Diskusní příspěvek pod článkem http://www.topky.sk/cl/1000867/1526409/Ambicia-Smeru-je-jasna–Fico-prezradil-plan–takto-vidi-svoje-miesto-po-volbach:
Možno Kotleba ešte dobre zamieša karty.

Dostal som mailom takúto informáciu….
Pracujem v agentúre, ktorá robí predvolebné prieskumy. Dostali sme príkazom, že máme umelo znižovať Kotlebove percentá, aby v žiadnom prípade neprekročili 5%, dokonca ani 4%. Poviem vám, koľko dosahuje Kotleba v predvolebných prieskumoch v skutočnosti: 7 až 23%.
Minule som sa rozprával so známym, ktorý robí v inej agentúre a oni že robia to isté. A minule im Kotleba skončil na druhom mieste za Smerom, predbehol aj Procházku a tak mali z toho poprask. Nakonieco to vyriešili tak, že jeho percentá proste vydelili desiatimi.
Nie som žiaden Kotlebov volič ani sympatizant, v podstate mi je jedno, či sa dostane do parlamentu alebo nie, neznášam však, keď ma niekto núti do podvodov a klamstiev. A tak vám tu podávam aktuálny stav veci.
som strasne zvedavy ako sa s tymto vysporiadaju sudruhovia ako to vyjde…”

http://leva-net.webnode.cz/news/manipulace-volebnich-pruzkumu-na-slovensku/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.