Modlitbou a pôstom za Slovensko. + V ankete na TVNOVINY.SK vedie jednoznačne Kotleba – ĽSNS so ziskom 24% hlasov. + Mŕtva Američanka uposlúchla výzvu organizácie Refugees Welcome a ubytovala u seba čakateľa na azyl

Iniciatíva: Modlitbou a pôstom za Slovensko
Iniciatíva začína od Popolcovej stredy, trvá do dňa volieb a je adresovaná všetkým, ktorým záleží na budúcnosti našej krajiny.
vollby
Je to pozvánka ku každodennej modlitbe (o 21:00 hod.) a malej forme pôstu či sebazáporu, ktoré môžeme takto spoločne obetovať za Božie požehnanie pre Slovensko a za to, aby sme si vo voľbách vybrali ľudí, ktorým úprimne pôjde o dobro všetkých obyvateľov našej krajiny.
Otec arcibiskup Bernard Bober iniciatíve udelil svoje požehnanie.
Ak môžete, tak túto informáciu prosím rozšírte aj medzi svojich známych a priateľov. Vďaka.
Požehnané obdobie pôstu!
Tu stiahni :
Modlitbou a postom za Slovensko

voľby-6-1024x480
5. marec 2016 – číslo 19 Marián Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Koho by ste volili vy?

SMER-SD 5% 491 hlasov

#Sieť 2% 202 hlasov

KDH 0% 53 hlasov

Most-Híd 1% 89 hlasov

OĽaNO-NOVA 1% 158 hlasov

SNS 2% 209 hlasov

SaS 6% 691 hlasov

SMK 0% 33 hlasov

SDKÚ-DS 3% 339 hlasov

TIP 0% 23 hlasov

KSS 1% 105 hlasov

Kotleba – ĽSNS 24% 2545 hlasov

Šanca 0% 34 hlasov

SKOK! 0% 20 hlasov

Demokrati Slovenska – Ľudovít Kaník 1% 77 hlasov

Strana zelených Slovenska 0% 13 hlasov

Strana moderného Slovenska 0% 14 hlasov

Sme rodina 11% 1228 hlasov

Spoločne za Slovensko 22% 2379 hlasov

Maďarská kresťanskodemokratická aliancia 0% 12 hlasov

VZDOR – strana práce 1% 62 hlasov

Odvaha – Veľká národná a proruská koalícia 1%142 hlasov

Priama demokracia 17% 1767 hlasov

Počet hlasov:10686

http://www.tvnoviny.sk/volby-2016/1815683_sedem-stran-by-sa-dostalo-do-parlamentu-koho-by-ste-volili-vy-anketa

Stránka o pozadí akciovej spoločnosti SIEŤ a o jej šéfovi, ktorý je v skutočnosti gorilie mláďa. Táto stránka je povinným čítaním pre každého voliča. Strana SIEŤ je obyčajný marketingový plán, za ktorým stoja finančné skupiny a oligarchovia.

 

 

Záhada zabitej Američanky vo Viedni vyriešená: Uposlúchla výzvu organizácie Refugees Welcome a ubytovala u seba čakateľa na azyl

Zadržali 24-ročného Gambijčana, ktorého mladá Američanka ubytovala na základe výzvy Refugees Welcome

Po nedávnej medializovanej záhadnej smrti 25-ročnej americkej občianky Lauren Mannovej z Colorada, ktorá vo Viedni študovala a privyrábala si ako au-pairka, vyšli na povrch nové skutočnosti.

Polonahé telo Lauren Mannovej objavili v jej viedenskom byte v kaluži krvi po tom, čo políciu nakontaktoval jej zamestnávateľ s obavami, nakoľko nereagovala na telefonáty ani na správy.

Polícia následne identifikovala DNA aj odtlačky prstov páchateľa na mieste zločinu. Zistilo sa, že patria žiadateľovi o azyl, ktorého mali v databáze. Jedná sa o Abdoua I. z Gambie, u ktorého taktiež majú z roku 2014 záznam o sexuálnom zneužití maloletých.

Podľa vyšetrovateľov Gambijčan mal oficiálne prechodný pobyt v ubytovacom zariadení Caritas v Erdbergu, a mal byť repatriovaný do svojej rodnej krajiny. Lauren sa však údajne inšpirovala zakladateľmi Refugees Welcome, Jonasom Kakoschkem a Mareike Geilingovou, ktorí vyzvali mladých ľudí, aby ponúkli pomoc utečencom a poskytli im ubytovanie, a ona sama mu poskytla útočište vo svojom malom byte. V čase kedy Abdou I. Lauren vraždil, bola už jeho repatriácia nariadená a on bol na zozname hľadaných osôb, ktoré majú opustiť krajinu.

Abdoua I. zadržali policajti na úteku v azylovom centre vo Švajčiarsku. Ukrývali ho medzi sebou jeho komplici. Polícii pre jeho vypátranie stačilo použiť vyhľadávanie jeho GPS pozície podľa fotiek, ktoré Abdou zdieľal online na sociálnej sieti.

http://www.hlavnespravy.sk/zahada-zabitej-americanky-vo-viedni-vyriesena-uposluchla-vyzvu-organizacie-refugees-welcome-a-ubytovala-u-seba-cakatela-na-azyl/741604

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.