Nenávistná a nafúkaná „kresťanská“ politika KDH sa pred voľbami znovu začína prejavovať v plnej svojej „kráse“

KDH cez svojho europoslanca dokazuje že si nectí slobodu, demokraciu, ale ani Ústavou SR garantované práva občanov SR na zhromažďovanie.
voľby-6-1024x480

Všetko nasvedčuje tomu, že skorumpované KDH je v koncoch a cíti svoj blížiaci sa koniec v nastávajúcich voľbách. Je smutné, že poslanec Európskeho parlamentu pán M. Mikolášik, ktorý by mal skôr obhajovať ľudské práva sa bez akýchkoľvek predložených dôkazov spojil s protinárodnými mimovládnymi organizáciami bojujúcimi proti Katolíckej Cirkvi a liberálnou zberbou požadujúcu odluku Cirkvi od štátu, aby zabránil občanom SR z Dolného Kubína stretnúť sa s predsedom ĽSNS.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Cieľom iniciatívy tohto pseudokresťanského hnutia (KDH) je jasný pokus o likvidáciu jedinej kresťanskej, národnej a sociálnej strany na Slovensku, ktorou je ĽSNS. Pán europoslanec tým iba potvrdzuje to čo už všetci dávno vieme, že úlohou KDH je likvidovať na Slovensku všetko to, čo je naozaj kresťanské, národné, a sociálne. Niet sa čomu čudovať, keď sa KDH postavilo aj proti petícii občanov za prijatie zmluvy o výhrade svedomia, ktorej ratifikáciu ĽSNS v prípade úspechu vo voľbách avizuje. Nuž KDH sa pred voľbami dokonale vyfarbuje a otvára občanom Slovenska oči, aby si uvedomili, že takémuto pseudokresťanskému hnutiu svoj hlas dať vo voľbách určite nemôžu. O to viac hlasov môže vo voľbách očakávať Ľudová Strana Naše Slovensko.

A. Čulen, kresťanský aktivista a kandidát ĽSNS č. 38

M. Kotleba a kandidati LSNS v Senici 31.1. 2016

 

Povedzme: NIE v KUBÍNE!
Už dlhšie sa stretávame s narastajúcou vlnou extrémizmu, nenávisti a intolerancie. Sme svedkami fyzických útokov, ale aj útokov na ľudskú dôstojnosť. Často si neuvedomujeme, že sa odohrávajú v našej bezprostrednej blízkosti.

Práve teraz je čas, kedy sa musíme aj my v Dolnom Kubíne postaviť proti šíreniu politického extrémizmu a povedať jasné NIE snahám importovať takéto názory k nám. Nebudeme si zakrývať oči, ani ticho tolerovať akúkoľvek formu nenávisti.Chceme ju jasne odmietnuť.

Každý, kto nerešpektuje základné práva a slobody jednotlivca, jeho dôstojnosť a právo na miesto v spoločnosti, nemá medzi nami a v našom meste, čo hľadať.

Pripojením k tejto výzve, sa spoločne postavíme proti snahe priniesť do nášho mesta politiku nenávisti, xenofóbne a rasistické postoje, šírenie neznášanlivosti, ktorá sa skrýva pod hlavičkou predvolebnej politickej kampane Kotlebovej – Ľudovej strany Naše Slovensko.

Hovoríme Nie v našom meste!
NIE v Dolnom Kubíne!

VÝZVU PODPORUJÚ:

JÁN RACLAVSKÝ – poslanec mestského zastupiteľstva
MIROSLAV MIKOLÁŠIK– poslanec Európskeho parlamentu
PETER MARKOVIČ – predseda Centra pre otvorenú politiku
PETER HUBA – riaditeľ Oravskej knižnice A. Habovštiaka
ĽUBOMÍR BLÁHA – prednosta okresného úradu
ANDREA BIELOVÁ – občianska aktivistka
KATARÍNA BRENKUSOVÁ – učiteľka súkromnej ZUŠ
JAKUB KRUPA – občiansky aktivista
MILOŠ DIEŽKA – občiansky aktivista
JOZEF HUNČAGA – predseda Rady seniorov
EVA HRUDOVÁ– lekárka
ERIK MARKO – občiansky aktivista
LUKA BRASE – výtvarník

https://www.facebook.com/events/431600330378751/

[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Ústava SR
Čl. 28
(1) Právo pokojne sa zhromažďovať sa zaručuje.
(2) Podmienky výkonu tohto práva ustanoví zákon v prípadoch zhromažďovania na verejných miestach, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, ochranu verejného poriadku, zdravia a mravnosti, majetku alebo pre bezpečnosť štátu. Zhromaždenie sa nesmie podmieňovať povolením orgánu verejnej správy.

Najvyssi cas vyhnat zlodejov z parlamentu

Čl. 29
(1) Právo slobodne sa združovať sa zaručuje. Každý má právo spolu s inými sa združovať v spolkoch, spoločnostiach alebo iných združeniach.
(2) Občania majú právo zakladať politické strany a politické hnutia a združovať sa v nich.
(3) Výkon práv podľa odsekov 1 a 2 možno obmedziť len v prípadoch ustanovených zákonom, ak je to v demokratickej spoločnosti nevyhnutné pre bezpečnosť štátu, na ochranu verejného poriadku, predchádzanie trestným činom alebo na ochranu práv a slobôd iných.
(4) Politické strany a politické hnutia, ako aj spolky, spoločnosti alebo iné združenia sú oddelené od štátu.

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.