Veľké posolstvo Panny Márie z La Salette. + Modlitba za ochranu nedele a posolstvo z Lutiny

„Mnohí opustia vieru. Počet kňazov a rehoľníkov, ktorí sa odlúčia od pravej viery, bude veľký, medzi týmito osobami budú dokonca aj biskupi.
Na svete bude veľa zlých kníh a duchovia temnoty budú všade šíriť svoj chlad voči všetkému, čo sa týka služby BOHU. Budú mať veľkú moc nad prírodou. Budú kostoly, v ktorých sa bude slúžiť týmto zlým duchom.
M. Kotleba a kandidati LSNS v Senici 31.1. 2016
Zástupca môjho Syna na zemi bude musieť veľa trpieť, pretože Cirkev bude na istý čas vystavená ťažkým časom prenasledovania. To bude doba temnoty. Cirkev bude prekonávať strašnú krízu. Keďže viera v BOHA upadne do zabudnutia, bude sa každý jednotlivec chcieť riadiť sám a stáť nad seberovnými. Odstránia sa občianske aj cirkevné autority. Každý poriadok, každá spravodlivosť sa bude šliapať nohami. Ľudia budú vidieť iba vraždy, nenávisť, neprajnosť, lož a rozkol bez lásky k vlasti a k rodine. Svätý Otec bude veľa trpieť. Ja budem pri ňom až do konca, aby som prijala jeho obetu. …

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Občianske vlády budú mať všetky rovnaký cieľ – zrušiť náboženské zásady a nechať ich vymiznúť, aby sa vytvorilo miesto pre ateizmus, špiritizmus a všetky druhy rúhania …
Na prvé švihnutie mečom, ktoré udrie ako blesk, budú sa hory a celá príroda od zdesenia triasť, pretože nezriadenosti ľudí a ich zločiny preniknú až do nebies.
Paríž bude vypálená a Marseille pohltená. Viaceré mestá budú vypálené a pohltené zemetrasením. Ľudia si budú myslieť, že je všetko stratené. Bude vidno iba vraždenie ľudí. Bude počuť iba hluk zbraní a rúhanie sa Bohu.

 
Spravodliví budú veľa trpieť, ich modlitby, ich pokánie a ich slzy vystúpia do neba a celí Boží ľud bude úpenlivo prosiť o odpustenie, milosrdenstvo a volať o môj príhovor.
Potom Ježiš Kristus skrze jeho spravodlivosť a jeho veľké milosrdenstvo prikáže svojim anjelom, aby všetkých jeho nepriateľov vydali na smrť. Zrazu budú zničení všetci prenasledovatelia Cirkvi Ježiša Krista a všetci ľudia, ktorí sa oddávali hriechu. Zem sa stane púšťou. Potom nastane pokoj, zmierenie BOHA s ľuďmi. Ľudia budú slúžiť Ježišovi Kristovi, klaňať sa mu a oslavovať ho.

 

Zabudnuté La Salette: Modlitba za ochranu nedele

Panna Mária nedeľná sa zjavila 8. júna a 8. júla 1873 Augustovi Arnaudovi v Saint Bauzille de la Sylve. Ako aj v La Salette napomenula: „V nedeľu sa nemá pracovať“. SVEDECTVO: Zuzany Feketovej o zjavení sv.Mikuláša v Ľutine – posolstvo o svätení Nedele

„Panna Mária nedeľná,
urob moju dušu krásnou vinicou,
chránenou pred chorobou príliš materialistických starostí,
zbavenou buriny hriechu
a nositeľkou večného ovocia.“

Francúzska verzia a príslušný link Notre-Dame du Dimanche,
Faites que mon âme soit une belle vigne,
Préservée de la maladie, des soucis trop matériels,
Débarrassée de la mauvaise herbe du péché
Et porteuse de fruits éternels.

http://trinite.1.free.fr/vos_infos/notre_dame_du_dimanche.pdf

 

SVEDECTVO: Zuzany Feketovej o zjavení sv.Mikuláša v Ľutine

Ľutina (Bazilika Minor) – pútnicke miesto zjavenia sv.Mikuláša (posolstvo o svätení Nedele)
Ľutina – okres Sabinov, leží na južnom svahu Čergovského pohoria v doline potoka Ľutinka. Vznik obce sa spomína od roku 1330.
Gréckokatolícky chrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky postavený v rokoch 1896-1900. Rok 1851 bol začiatkom nových dejín Ľutiny i celej gréckokatolíckej eparchie. Boli to zjavenia, ktoré spôsobili, že sa Ľutina stala najväčším mariánskym pútnickým miestom gréckokatolíkov na Slovensku.

[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Tradícia o zjaveniach na Ľutinskej hôrke hovorí toto: 1
19. augusta 1851 ráno, asi okolo deviatej hodiny, na sviatok Premenenia Pána (podľa Juliánskeho kalendára bol teda sviatok) išla Zuzana Feketová s tromi deťmi zbierať huby na Ľutinskú hôrku.

Keď prišla na miesto, kde teraz stojí pri prameňovej kaplnke kríž, naľakaná si kľakla na zem, lebo zbadala v bezprostrednej blízkosti slávnostne oblečeného biskupa, ktorý sa podobal na sv. Mikuláša zobrazeného na ikone miestneho ikonostasu. Biskup sa prísnym pohľadom pozrel na preľaknutú ženu a karhajúcim hlasom povedal: „Dnes je veľký sviatok Pána, zbožný ľud je v chráme, spieva na liturgii a ty tu zbieraš huby?“ 2

Zuzana so strachom odpovedala: „Otče, ja viem, že je dnes sviatok, ale ja som chudobná žena, mám tri deti a nemám im čo dať k obedu na stôl.“ Svätec pokračoval: „Aj včera si mohla nazbierať huby, nie dnes ráno! Preto Boh trestá ľudstvo, lebo si neváži nedele a sviatky a namiesto chvály svojimi ústami uráža Boha. Na pamiatku nášho stretnutia sa tu má postaviť svätý kríž. Toto všetko povedz svojmu duchovnému otcovi.“

http://r-m-v-n.webnode.sk/news/svedectvo-zuzany-feketovej-o-zjaveni-sv-mikulasa-v-lutine/

http://www.azn.nawebe.net/view.php?nazevclanku=zabudnute-la-salette-modlitba-za-ochranu-nedele&cisloclanku=2015060001

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.