Edward Snowden: Amerika už dávno infikuje Rusov biologickými zbraňami (a nielen ich). + Vyhlásenie pražskej polície k sobotňajším policajným provokáciám

Ďalší videozáznam posolstva bývalého zamestnanca spravodajských služieb USA Edwarda Snowdena vysielaný v televízii vyvolal v ruskej verejnosti šok. Viac ako 80 % potravín, tovarov, hnojív a liekov dovážaných do Ruska z USA predstavuje nebezpečenstvo pre obyvateľstvo.

fast food

„Rusi nevedia, že väčšina z toho, čo jedia, je už dávno infikovaná…“

Dôveryhodnosť týchto informácií sa v súčasnosti potvrdzuje odborníkmi. Informátori Snowdena mu neustále hlásia nové spravodajské informácie o aktivitách USA proti Rusku.

Snowden

Ako je známe, potravinové embargo sa nevzťahuje na dovoz amerických mäsových a rybích produktov, poľnohospodárskej produkcie, rôznych vyhľadávaných tovarov ako je rýchle občerstvenie a nealkoholické nápoje. Taktiež polotovarov pre fast foodové reštaurácie, ktoré sú v Rusku veľmi populárne. Podľa Snowdena, vo všetkých potravinách, ktoré konzumujú Rusi, sa nachádza bomba pomalého pôsobenia – špeciálna rôznorodosť parazitov.

Snowden: „Na prvý pohľad sa to zdá smiešne, ale v USA sa už dávno vedie rozsiahly výskum škodlivých účinkov na ľudský organizmus. Testovaných infikujú špeciálnymi vyšľachtenými formami parazitov. Zistiť ich v organizme je takmer nemožné. Ide o nebezpečný biomateriál, ktorého hlavným účelom je doslova „požierať“ a ničiť človeka zvnútra!“

voľby-6-1024x480

Nemýľte si ich s jednoduchými formami parazitov ako sú škrkavky alebo mrľe. Keď sa tieto špeciálne mikro-druhy dostanú do ľudského tela, tak migrujú po celom organizme. Často sa zhluky týchto parazitov nájdu v tom alebo inom orgáne ľudského tela až po pitve.

Najlepšie prostredie pre ich život a rozmnožovanie je ľudská pečeň, svalové tkanivá, očné buľvy a samozrejme ľudský mozog, do ktorého sa paraziti dostávajú do 10 – 12 rokov. Tu už ide o extrémnu úroveň kontaminácie, z ktorej sa človek už nikdy nedokáže zregenerovať. Ničenie organizmu prebieha pomaly, človek to veľakrát nedokáže ani zaregistrovať. Smrť je výsledkom v 9 prípadoch z 10.

Na otázku, prečo nikto už skôr nevyhlásil poplach kvôli tomuto prípadu, dal Snowden presvedčivú odpoveď: „Uvediem niekoľko faktov. Štatistika úmrtnosti v Rusku hovorí, že v 87 % prípadoch je príčinou intracerebrálne krvácanie – cievne mozgové príhody. Je to náhoda? Počas posledných 20 rokov sa toto ochorenie dostalo na prvé miesto medzi príčinami úmrtia obyvateľstva. Lekári stanovujú túto diagnózu pri akomkoľvek porušení mozgu, ale čo je reálne príčinou sa nikdy nikto nedozvie, keďže v tomto prípade sa ani pitva neprevádza.“

[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Najčastejšími prvými príznakmi sú únava, slabosť, bolesti hlavy, poruchy spánku. „Zvykli sme si pripisovať príznaky na všetko možné: magnetické búrky, tlak, stres. Avšak vôbec nepodozrievame, že už máme zapnutý mechanizmus zničenia,“ hovorí Snowden.

Ciest infikovania je veľa. Najhlavnejšie nebezpečenstvo sú reštaurácie rýchleho občerstvenia. Zvlášť nebezpečná je športová výživa, potravinové doplnky, lieky a vakcíny – cez ktoré je 100 % infikovanie.

 

Preklad tabuľky:

Hovädzie mäso – 70 % – Najväčší stupeň kontaminácie!

Kuracie mäso – 68 % – Najväčší stupeň kontaminácie!

Ryby – 45% – Najväčší stupeň kontaminácie!

Mlieko a mliečne výrobky – 68 % – Stredný stupeň kontaminácie

Zelenina a zemiaky – 34 % – Stredný stupeň kontaminácie

Sýtené nápoje a šťavy – 74 % – Stredný stupeň kontaminácie

Potravinárske výrobky – 56 % – Nízky stupeň kontaminácie

Doplnky stravy a športová výživa – 89 % – Vysoký stupeň kontaminácie

Vakcíny a lieky – 16 % – Vysoký stupeň kontaminácie

Hnojivá – 60 % – Vysoký stupeň kontaminácie

V nedávnej minulosti hlavná hygienická služba krajiny zatvorila časť reštaurácií rýchleho občerstvenia „Mc’Donalds“. Hlavnou príčinou boli početné porušenia sanitárnych predpisov. S potravinárskym gigantom hygienická služba bojuje už dávno. Pokuty, súdy, ale všetko bezvýsledne. Pred dvoma rokmi boli reštaurácie na pokraji zatvorenia, do Moskvy prileteli aj predstavitelia spoločnosti. Opäť sľúbili vykonať poriadok a pokračovali v expanzii v regióne.

Ruský poľnohospodársky sektor je tiež v ohrození. Väčšina používaných hnojív je dovážaná z USA. Zástupca hygienickej správy oznámil, že aj v hnojivách sa našli paraziti.

Snowden hovorí: „Bojovať s tým nemá význam, pretože mechanizmus je už spustený. USA si uvedomujú zlyhanie činnosti v politickej sfére a sú pripravení použiť ľubovoľnú metódu, ako dostať Rusko na kolená. Rozložiť ho zvnútra v priamom zmysle. Ide o neviditeľnú vojnu. Preto vyzývam občanov k bdelosti!“

Vyhlásenie Snowdena komentoval riaditeľ Štátneho vedeckého centra mikrobiológie a biotechnológií: „Tieto informácie sú závažného charakteru. Je potrebné vykonať naliehavú kontrolu všetkých existujúcich bodov sietí rýchleho občerstvenia. Občania krajiny musia byť informovaní o možnom ohrození a podľa možností úplne vylúčiť zo stravy vyššie uvedené produkty. Ako preventívne opatrenie doporučujem použitie antiparazitík s rozšíreným spektrom účinku.“

http://www.biosferaklub.info/edward-snowden-amerika-uz-davno-infikuje-rusov-biologickymi-zbranami/

 

 

Vyhlásenie pražskej polície k sobotňajším policajným provokáciám pripomína vyhlásenia policajných orgánov spred novembra 89

Vyhlásenie pražskej polície k sobotňajšiemu incidentu v Prahe, okolo ktorého koluje rad špekulácií.

Pražská polícia reaguje na početné otázky a nezrovnalosti v médiách. Dôrazne sa tak znovu ohradzuje proti špekuláciám, ktoré sa šíria na sociálnych sieťach a niektorých spravodajských serveroch.

Na snímke stret dvoch skupín s protichodnými názormi na križovatke ulíc Thunovská a Mostecká v Prahe, ku ktorému urobila pražská polícia vyhlásenie
Na snímke neonacisti, ktorých verejnosť pokladá za prezlečených policajtov. Svedčí o tom videozáznam, z ktorého verejnosť nadobudla dojem, že muž v hnedej bunde identifikovaný ako kriminalista riadi “neonacistov”

1. Kategoricky odmietame špekulácie, že by pri strete dvoch skupín s protichodnými názormi na križovatke ulíc Thunovská a Mostecká bol niekto z maskovaných útočníkov policajt alebo sa jednalo o policajne riadenú akciu. Kriminalistom sa do tejto chvíle už podarilo zistiť totožnosť niektorých z maskovaných útočníkov, jedná sa o radikálnych extrémistov z futbalového prostredia. Ich konanie, ktoré bolo zaznamenané, bude štandardne preverované pre podozrenie z porušovania poriadku. Policajti sa budú zaoberať aj podozrením z priestupku proti zákonu o zhromažďovacom práve v súvislosti s maskovaním tvárí týchto útočníkov.

2. Takisto dôrazne odmietame špekulácie, že muž na záberoch v hnedej bunde s šálom okolo krku riadil celú akciu alebo akokoľvek napomáhal útoku. Práve naopak! Jednalo sa o kriminalistu, ktorý velil sobotňajším bezpečnostným opatreniam a jeho úlohou bolo okrem iného eliminovať možné konflikty názorovo odlišných skupín. Na križovatke ulíc Thunovská a Mostecká v jednej chvíli hrozilo, že by taký konflikt vznikol, preto kriminalista koordinoval policajta v uniforme, aby oddelili zátarasmi obe skupiny, než na miesto dorazia posily. Medzi tým začal komunikovať s maskovanými mužmi a snažil sa ich presvedčiť, aby od útoku upustili, čo sa podarilo a okrem niekoľkých predmetov, ktoré preleteli vzduchom, k stretu skupín nedošlo. V tejto súvislosti patrí jemu a jeho uniformovaným kolegom obrovská vďaka za ich statočnosť, že sa nebáli postaviť takej presile. Ako povedal riaditeľ pražskej polície Mgr. plk. Miloš Trojánek: “S týmito policajtmi sa hodlám zísť a poďakovať im za ich prácu a odvahu, ktorú ukázali!”

Na snímke polícia, ktorá sa zisťovala podrobnosti o strete dvoch skupín s protichodnými názormi na križovatke ulíc Thunovská a Mostecká v Prahe
Na snímke polícia, ktorá monitorovala podrobnosti stretu dvoch skupín s protichodnými názormi na križovatke ulíc Thunovská a Mostecká v Prahe. V hnedom podľa vyjadrenia polície jej zamestnanec – kriminalista
3. K otázkam a špekuláciám, ktoré sa množia ohľadom vstupu maskovaného útočníka počas incidentu do dverí budovy na adrese Thunovská 9 uvádzame, že sa jedná o budovu ministerstva vnútra, ktorú využíva Polícia Českej republiky ako technické zázemie. Z našich zistení a vyhodnotením zhotovených záznamov vyplýva, že išlo o náhodný vstup resp. vpád účastníka protestu, ktorý tu hľadal útočisko. Nakoniec mu to však nebolo nič platné, keďže prístup do útrob budovy nebol možný. Vzhľadom k tomu sa takmer vzápätí ocitol späť na ulici 4. Čo sa týka prípadných konkrétnych omylov alebo podozrení z údajnej nečinnosti policajtov, pražská polícia už v priebehu včerajšieho dňa informovala v tlačovom vyhlásení o skutočnosti, že postup polície v súvislosti so sobotňajšími bezpečnostnými opatreniam v metropole je predmetom ďalšieho šetrenia kontrolných orgánov krajského riaditeľstva polície a policajného prezídia.

por. Bc. Jan Daněk, PČR

Viac sme o udalosti písali TU

http://www.hlavnespravy.sk/vyhlasenie-prazskej-policie-k-sobotnajsim-policajnym-provokaciam-pripomina-vyhlasenia-policajnych-organov-spred-novembra-89/742348

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.