Kotleba podáva trestné oznámenie: VIDEO Pellegrini ho verejne označil za fašistu. + POZOR! Prišli vyprovokovať vojnu vnútri EÚ?

BANSKÁ BYSTRICA – Župan banskobystrického kraja podal ďalšie trestné oznámenie. Tentokrát mu prekáža, že ho v relácii verejnoprávnej televíznej stanice označili za fašistu. Ako uvádza vo svojom podaní na neznámeho páchateľa, on sám to síce nepočul, no volali mu viacerí ľudia, ktorí túto skutočnosť potvrdili.
[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

„Ja, Ing. Mgr. Marián Kotleba, …, podávam trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania trestného činu ohovárania,“ začína sa dokument, ktorý banskobystrický župan pred pár dňami osobne podal na krajskú prokuratúru v Banskej Bystrici. K skutku malo prísť ešte 10. januára v relácii RTVS O päť minút dvanásť, vtedy boli hosťami Richard Sulík z SaS a predseda parlamentu Peter Pellegrini zo Smer-SD.

Kotleba podáva trestné oznámenie:
Kotleba v trestnom oznámení uviedol, že dôvodom je to, čo odznelo „zo strany pozvaných diskutujúcich politikov, ktorí ma označili slovným spojením fašista“. Ako sám priznáva, „ku skutočnosti, ktorý konkrétny diskutujúci politik, resp. ktorí konkrétni diskutujúci politici vyslovili toto tvrdenie, sa ja vyjadriť neviem, nakoľko som uvedenú reláciu nesledoval“.

Zisťovali sme, či k takémuto druhu ohovárania muža, o ktorom je známe, že má blízko ku krajne nacionalistickým myšlienkam, skutočne došlo. A je to tak. Autorom výroku je Peter Pellegrini, ktorý tieto slová adresoval Sulíkovi: „Vy už keď hovoríte, čo všetko máte na kandidátke, my sme si nedali na kandidátnu listinu človeka, ktorý je pravá ruka Mariána Kotlebu, fašistu.“ Ako budú orgány činné v trestnom konaní ďalej konať, to zatiaľ zrejmé nie je.

http://www.topky.sk/cl/100535/1527875/Kotleba-podava-trestne-oznamenie–VIDEO-Pellegrini-ho-verejne-oznacil-za-fasistu

 

POZOR! Prišli vyprovokovať vojnu vnútri EÚ?

Milí priatelia, musím sem napísať jeden postreh z posledných mesiacov. Ako vieme, imigrantská vlna z krajín stredného východu, Afriky ako aj strednej Ázie neveští nič dobrého. Jednak počet neskutočného množstva mladíkov – povedal by som – v brannom veku, ich technické vybavenie, oblečenie, a čo ja viem čo ešte zostalo skryté, potom ich ťaženie naprieč Európou ako kobyliek, keď vzbudzovali dojem všetkého iného len nie ľudí, ktorí si chcú zachrániť život.

voľby-6-1024x480

Ďalej ich chovanie sa v azylových centrách, ich nepochopiteľné požiadavky, neochota podriadiť sa azylovému procesu a napokon hromadné úteky po krajinách, kam dorazili.

Z toho všetko napokon došlo až na to najhoršie – otvorená neúcta, ba odpor proti zákonom a spoločenským pravidlám krajín, do ktorých došli, na ich bezbrehé kriminálne chovanie a napokon sexuálne napádanie žien a detí, ako aj zúrivosť proti obyvateľom Európy.

My sme si to akosi nechceli pripustiť, ale z tohto všetkého vyplýva:

Niekto zámerne pustil tieto hordy medzi nás, aby ich vojnu v ich domácom prostredí preniesol ku nám. A nielen to: Tento NIEKTO chce, aby sa tu rozpútala aj vojna imigrujúcej „civilizácie“ proti Európanom vôbec.

Keď sa zamyslíme nad logikou vecí, vyplýva z toho nasledovné. Všetok tento násilný trend, a nepochybne aj posledný kriminálny čin Afgánca v Nitre, má za cieľ jedno. VYPROVOKOVAŤ všeobecnú a chaotickú vojnu, a to na našom území, v ktorej sa bez prípravy už len veľmi ťažko budeme orientovať, kde nám bude hroziť na každom kroku, že nejaký imigrant-terorista čaká na svoj signál aby sa odpálil, alebo zaútočil.

Zrejme vsadia na všeobecný chaos, ktorý nastane, a predpokladám, že naše ozbrojené zložky nebudú v tomto smere efektívne.

Zatiaľ sa u nás imigranti a ich domáca “Piata kolóna” – na verejnosti skôr skrývajú ako prezentujú. Ale len do času! Pozorujte, najmä na vidieku, kto sa motá vo vašom okolí, nebodaj skrýva po lesoch, pozor na „milých turistov” z batohmi, akoby sem prišli tráviť leto, pozor na hnedých či tmavých švihákov, ktorí ponúkajú veľké peniaze za prespatie alebo podnájom. Vyhoďte ich a kontaktujte políciu. Nedajte sa nabaláchať peniazmi ani falošnou „charitou“, pretože odmena za vašu dobrú vôľu bude zrejme krvavá. Takže POZOR! Anton Selecký

http://www.magnificat.sk/volby-2016-kotleba-podava-trestne-oznamenie-prochazka-dobra-stat-sluzi-pente-usa-nie-je-krestansky-narod/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.