Na mítingy ĽS Naše Slovensko chodí čoraz viac ľudí, ktorí chcú počuť pravdu! + Aké to je zomrieť: Spovede ľudí, ktorí zažili smrť, ich slová vás rozhodne prekvapia

Cez víkend 13.-14. februára 2016 sa konali ďalšie zo série predvolebných mítingov ĽS Naše Slovensko.

Tentoraz sme zavítali do Ružomberka, Dolného Kubína a Topoľčian. Na stretnutia kandidátov našej strany s občanmi chodí čoraz viac ľudí, ktorí si chcú vypočuť zamlčovanú pravdu. Fakty, ktoré im vláda ani médiá nepovedia.
IMGP1936
Dokazujú to aj plné sály na posledných mítingoch, na ktorých sa zúčastnilo viac ako 1 000 ľudí. Dodajme, že na naše stretnutia chodia ľudia bez toho, aby sme ich museli zvážať autobusmi, hostiť gulášom či zabávať známymi kapelami, ako to robí SMER či KDH.

RXZ29VU
Pozvanka
R021TIS
streda 17.2.2016 o 18:00 – Veľký Krtíš (Mestské kultúrne stredisko, Nám. A.H. Škultétyho 4)

štvrtok 18.2.2016 o 18:00 – Piešťany (MsKs, Malá scéna I.Krasku, A.Dubčeka 27)

sobota 20.2.2016 o 15:00 – Ilava (Kultúrny dom)

sobota 20.2.2016 o 18:00 – Nové Mesto n. Váhom (Spoločenská sála)

nedeľa 21.2.2016 o 16:00 – Partizánske (UNISPORT /bývalý areál ZDA/, Nitrianska 2110/13)

Fico o jednoznačnom víťazstve Maňku – Kotleba nemá žiadnu šancu.

utorok 23.2.2016 o 18:00 – Žilina (Hotel Slovakia, Nám. Ľudovíta Štúra 2)

streda 24.2.2016 o 16:00 – Martin (Kaviareň Čáry-Máry, Námestie S.H.Vajanského 2)

streda 24.2.2016 o 18:00 – Turčianske Teplice (Kultúrny dom Kasska, Kollárova ulica)

štvrtok 25.2.2016 o 18:00 – Čadca (Dom Kultúry, Matičné námestie 14)

sobota 27.2.2016 o 15:00 – Zlaté Moravce (Klub ROH, Robotnícka ulica)

sobota 27.2.2016 o 18:00 – Nitra (Dom Matice Slovenskej, Dolnočermánska ulica)

nedeľa 28.2.2016 o 16:00 – Trnava (Kultúrny dom Kopanka /U Kubáňa/, Ľudová 14)

pondelok 29. 2. 2016 o 17: 00 – Bratislava (Hotel Bratislava Seberíniho 9)
voľby-6-1024x480

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/na-mitingy-ls-nase-slovensko-chodi-coraz-viac-ludi-ktori-chcu-pocut-pravdu/
Milí priatelia, ako viete, vláda SR odmietla dať dotácie na VÚC Banská Bystrica z dôvodu vraj “nevhodného” župana Ing. Mariana Kotlebu. Máme na vás prosbu: V týchto dňoch prebieha hlasovanie o dotáciu na opravy fresiek vybratých kostolov na Slovensku. Medzi ne patrí aj kostol sv. Martina v obci Čerín pri B. Bystrici (na obr.). Správcom farnosti je obetavý kňaz a môj kamarát vdp. Dušan Mesík.
3838-cerin_thumb

Kostol sv. Martina je umelecko-historický skvost prevyšujúci celoslovenský význam. Nachádza sa na vyvýšenom mieste nad Čerínom a spolu so zvonicou a obranným kamenným múrom so strieľňami vytvára jedinečnú siluetu po prístupovej ceste od Zvolena, zďaleka viditeľnú /v súčasnej dobe v noci osvetlenú/ Kostol sv. Martina v Čeríne pochádza zo začiatku 14. storočia a je postavený v gotickom slohu.

Nižšie je uvedený link Nadácie Všeobecnej Úverovej Banky, cez ktorú sa hlasuje, ktorý kostol dostane dotácie na reštauráciu fresiek.

ONLINE súboj sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (KOTLEBA) a Prešovom (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Počet hlasov aktualizovaný každú hodinu! Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

Čerín
ČERÍN

Kostol sv. Martina, biskupa

Počet hlasov : 3167
VIAC
HLASOVAŤ
*********************************************************************************************************************
Hlasovanie: Otvor si uvedený link, kde nájdeš spôsob ako hlasovať. Potom si klikni hlasovanie na freske Čerín, kostol sv. Martina. Podpor starobylý kostol a naprav tak aj diskrimináciu vlády SR župy Banská Bystrica! Hlasovanie môžeš priebežne sledovať na uvedenej linke. Anton Selecký

http://www.magnificat.sk/aktualne-marian-kotleba-volte-podla-srdca-nie-podla-prieskumov/

Aké to je zomrieť: Spovede ľudí, ktorí zažili smrť, ich slová vás rozhodne prekvapia

LONDÝN – „Nepovedala by som, že som nič necítila. Cítila som pohodlie. Cítila som, že nie som sama,“ to je len jedna z mnohých spovedí tých, ktorí sa dostali do kontaktu so smrťou. I keď zrejme každého z nás desí, vraj to nie je až taký nepríjemný zážitok.

Všetci o nej premýšľame, no len málo z nás je schopných o smrti otvorene hovoriť. Aké je to zomrieť? Niektoré štúdie zistili, že po klinickej smrti (keď prestane biť srdce) mozog ešte určitý čas pracuje. K dispozícii sú tiež dôkazy, ktoré naznačujú, že existuje akési „pohotovostné“ vedomie, ktoré je zodpovedné za prežívanie zážitkov blízkych smrti, kedy ľudia dokážu počuť, cítiť a dokonca aj vidieť veci po tom, ako klinicky zomrú. Mozgová aktivita síce ustane, ale ľudia, ktorých sa aj v tomto štádiu podarilo oživiť, rozprávajú o tom, čo sa deje počas procesu umierania.

Aké to je zomrieť:
Webová stránka Quora, kde ľudia odpovedajú na otázky najrôznejšieho typu, sa pýtala, aby užívatelia opísali svoju vlastnú skúsenosť so smrťou. Dostala veľmi zaujímavé odpovede. Tu sú:

Smrť nie je nevyhnutne zlá

Mnohí ľudia mali prekvapivo so smrťou pozitívne zážitky. Jedna žena povedala, to bolo „blažené, pokojné, vzrušujúce a oddychové“. Muž, ktorého sa podarilo defibrilátorom oživiť po tom, ako utrpel srdcovú zástavu, zas skonštatoval, že „umieranie bolo až pozoruhodne pokojné“. „Jednoducho som zaspal. Žiadna bolesť, nič zlé som necítil. Na to, ako sa mi zastavilo srdce, si vôbec nepamätám. Len dúfam, že keď zomriem naozaj, bude to rovnako pokojné.“

Ďalšia žena, ktorá „zomrela“ dvakrát, zažila toto: „Prvýkrát som cítila mier a pohodlie. Cítila som, že nie som sama. Videla som veľa farieb. Druhý raz som zomrela ako 23-ročná a cítila som presne to isté. Pocit, že som obklopená niečím známym. Pocit pokoja a bezpečia.“

Títo ľudia poznajú najväčšie tajomstvo života: Vieme, čo príde po smrti, zažili sme to

Vaše zmysly ochabnú

Viacerí ľudia opísali, že počas umierania stratili niektoré zo svojich piatich zmyslov. „Ako sa blížila moja posledná chvíľa, začali ma postupne opúšťať zmysly. Jeden po druhom. Najprv som stratil hmat, potom sluch. Neskôr čuch a aj chuť. Nakoniec som prišiel o zrak a nastala beloba,“ hovorí o svojej skúsenosti istý mladík. Ďalší užívateľ zas opísal iný zmyslový zážitok. „Počul som dokonale pípanie monitora, aj vravu lekárov, ale iné zmysly som necítil. Ako som tak upadal do bezvedomia, cítil som sa veľmi uvoľnene, nemusel som dýchať, žiadna bolesť, jednoducho totálna pohoda.“


Dozvieme sa niekedy zvyšok príbehu?

Rozoznávame tri druhy smrti – klinickú, biologickú a organickú (prírodnú). Pri klinickej smrti prestáva biť srdce a práve vtedy ľudia prežívajú svoje „posmrtné“ zážitky. Ostatné dva druhy smrti sú hlbšie a prakticky nezvratné. Počas biologickej smrti prestávajú pracovať orgány, napr. pečeň, obličky či pankreas. Organická smrť nastáva vtedy, keď umrie mozog.

Ak sa aj niekedy podarilo priviesť niekoho späť z tohto štádia, jeho telo, resp. myseľ, už nefungovala natoľko, aby bol schopný o tom porozprávať. „Smrť nie je náhla udalosť, ale skôr progres k tomu, čo dnes nazývame nezvratným bodom,“ tvrdia odborníci.

http://www.topky.sk/cl/13/1527425/Ake-to-je-zomriet–Spovede-ludi–ktori-zazili-smrt–ich-slova-vas-rozhodne-prekvapia

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.