Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko predstavuje volebný program

Predstavujeme vám noviny s volebným programom ĽS Naše Slovensko pre parlamentné voľby 2016.
Postavime Slovensko nad
V našich predvolebných novinách sa dozviete:

Názor Mariana Kotlebu na súčasnú situáciu na Slovensku.
O výsledkoch našej práce v Banskobystrickom samosprávnom kraji a o dôvodoch, prečo sa súčasní politickí zlodeji obávajú, že tieto výsledky dosiahneme aj na úrovni celého Slovenska.
Oficiálny volebný program ĽS Naše Slovensko. Vysvetlíme vám skutočné dôvody, prečo je na Slovensku všetko hore nohami a predstavíme konkrétne návrhy pre rázne riešenie súčasných problémov.
Pravdu o predvolebných prieskumoch a divadle „štandardných“ politických strán na Slovensku.

► Volebné noviny vo formáte PDF si môžete stiahnuť tu.

Pozvanka

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/kotleba-ludova-strana-nase-slovensko-predstavuje-volebny-program/

 

 

Voľby čitateľov Aktuálne.sk: Kotleba- ĽSNS 12, 5 %
BRATISLAVA – Vyše 8000 ľudí sa zúčastnilo prieskumu simulovaných volieb na Aktuálne.sk. Víťaz neprekvapil, druhé miesto však s výsledkami agentúr nesedí.

vollby

Čitatelia Aktuálne.sk hlasovali v simulovaných voľbách Zdroj:Aktuálne.sk
Hlasovať mohli čitatelia počas celého týždňa, a to aj niekoľkokrát. Nepovolené bolo hlasovanie tzv. robotom. Prieskum sme spustili v utorok 16. februára a ukončili vo štvrtok 18. februára o 15-tej.

Do prieskumu sa zapojilo 8064 ľudí. Najviac hlasov získala vládna strana Smer-SD (20,8 percenta), druhá skončila Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko (12,5 percenta).

http://www.magnificat.sk/aktualne-odhaleny-plan-new-world-order-genocida-bielych-zajtra-kotleba-na-tv-markiza/

Milí priatelia, ako viete, vláda SR odmietla dať dotácie na VÚC Banská Bystrica z dôvodu vraj “nevhodného” župana Ing. Mariana Kotlebu. Máme na vás prosbu: V týchto dňoch prebieha hlasovanie o dotáciu na opravy fresiek vybratých kostolov na Slovensku. Medzi ne patrí aj kostol sv. Martina v obci Čerín pri B. Bystrici (na obr.). Správcom farnosti je obetavý kňaz a môj kamarát vdp. Dušan Mesík.
3838-cerin_thumb

Kostol sv. Martina je umelecko-historický skvost prevyšujúci celoslovenský význam. Nachádza sa na vyvýšenom mieste nad Čerínom a spolu so zvonicou a obranným kamenným múrom so strieľňami vytvára jedinečnú siluetu po prístupovej ceste od Zvolena, zďaleka viditeľnú /v súčasnej dobe v noci osvetlenú/ Kostol sv. Martina v Čeríne pochádza zo začiatku 14. storočia a je postavený v gotickom slohu.

Nižšie je uvedený link Nadácie Všeobecnej Úverovej Banky, cez ktorú sa hlasuje, ktorý kostol dostane dotácie na reštauráciu fresiek.

ONLINE súboj sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (KOTLEBA) a Prešovom (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Počet hlasov aktualizovaný každú hodinu! Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

Čerín
ČERÍN

Kostol sv. Martina, biskupa

Počet hlasov : 3167
VIAC
HLASOVAŤ
*********************************************************************************************************************
Hlasovanie: Otvor si uvedený link, kde nájdeš spôsob ako hlasovať. Potom si klikni hlasovanie na freske Čerín, kostol sv. Martina. Podpor starobylý kostol a naprav tak aj diskrimináciu vlády SR župy Banská Bystrica! Hlasovanie môžeš priebežne sledovať na uvedenej linke. Anton Selecký

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.