Video: Marian Kotleba na TA3. Zúfalé stiahnutie Kotlebovej ĽSNS z ponuky stávkovej kancelárie FORTUNA?

Prestrelka o programe SaS pokračuje: Do exministra sa obul mladý bloger, u Sulíka našiel chybu
Niekto má plné gate. Kotleba donedávna bol v stávkovej kanc. Fortuna – už nie je!

CHod volit LSNS 55 pekne
Niečo sa v zákulisí SMER-u deje. Smer si dal vypracovať predbežné výsledky volieb a Fico má vrásky na tvári. Žeby odliv zo SMER-u do LSNS?

Kotlebova strana stále narastá na voličoch a stávková kancelária FORTUNA v sekcii Politika musela stiahnuť práve stranu Mariana Kotlebu, keďže jeho kurz išiel smerom dolu a to znamená väčšiu šancu na výhru. Sami vidíte demagógiu a ovplyvňovanie verejnej mienky v praxi.

Fortuna uz bez Kotlebu
https://gloria.tv/media/6i7hD72LQYK

Prestrelka o programe SaS pokračuje: Do exministra sa obul mladý bloger, u Sulíka našiel chybu

CHod volit LSNS 34 srdce krvave

BRATISLAVA – Prestrelka pokračuje. Ekonomický bloger poukázal na nezrovnalosti odvodového bonusu strany SAS. Zareagoval na neho sám exminister práce Jozef Mihál. To však mladíka neodradilo a odhalil zmeny, ktoré celý odvodový bonus stavajú do úplne iného svetla.

Podstata jeho kritiky v prvom blogu spočívala vo výpočtoch. Tie Saskárom podľa Kuruca príliš ľuďom s prijímom do 1 700 eur príliš nepomôžu. Práve naopak. Ten, kto zarába minimálnu mzdu, v čistej podobe o takmer 2 eurá nižšiu výplatu. Naopak ten, kto zarába v hrubom vyše 1700, by si mal prilepšiť o takmer 40 eur. S platom nad 2200 eur by malo pribudnúť na konte ďalších 224 eur.

Bohatým dávať

Na výplatnej páske by si po odvode našli menej aj ľudia so mzdou 900 či 1000 eur. „Všetkým čo zarábajú do 1600 eur treba zobrať na čistej mzde, no niektorým pridať od 0,25 eura po 13,03 eura. V momente ako začnete zarábať viac ako 1700 eur, váš čistý príjem začne oproti dnešnému stavu stúpať raketovo,“ píše bloger Kuruc.

Jozef Mihál
Mihál jeho výpošty spochybnil. Tiež zverejnil blog, v ktorom opisuje detaily ekonomického programu Slobody a Solidarity. Zároveň mladíkove tvrdenia spochybnil a označil ich za nezmysly.

CHod volit LSNS 69 za krestanske hodnoty

Predvolebná manipulácia?

To však bloger Kuruc nenechal len tak a zareagoval zase. „Zatiaľ čo SaS pôvodne rátala s odvodom do 2. dôchodkového piliera vo výške vo výške 6,66 %, dnes už ráta so sadzbou o 55,55 % nižšou, čiže po novom si na dôchodok budete podľa SaS šetriť len odvodom vo výške 2,96 %. Samozrejme, keď znížite sadzbu, tak aj čistá mzda vám vyjde vyššia.

CHod volit LSNS 71 vzdelavat na krestanskych principoch

Na tejto zníženej sadzbe je však zaujímavé to, že ani samotná strana SaS s ňou vo svojom programe nesúhlasí. To však Mihálovi nebráni, aby ju pred voľbami použil vo výpočtoch, čo samozrejme spôsobí, že mu vyjde vyššia čistá mzda pre každého. Tomu sa hovorí predvolebná manipulácia,“ tvrdí Kuruc.

Iba pre horných 8 percent

Keďže liberáli z SAS zmenili sadzby, zmenia sa aj čisté sumy na výplatnej páske. Prejaviť by sa to malo tak, že by zarobilo iba horných 8 percent. „Zatiaľ čo ten, čo má dnes minimálnu mzdu vo výške 405 euro v hrubom, dostane po zavedení odvodového bonusu navyše 22 eur, ten čo má dnes plat 2000 eur, dostane navyše 256 eur.

Chod volit LSNS 9

Keď sa na to pozrieme percentuálne, dostaneme rovnako nepekný obraz. Človeku s minimálnou sa po zavedení odvodového bonusu zvýši čistá mzda o 6%,zatiaľ čo človeku s mzdou 2000 eur sa čistá mzda zvýši o 18 %,“ dodáva ekonomický bloger. Na záver mladík dodáva, že aj keď je daňovo-odvodový systém treba zreformovať, na Slovensku sme ešte nedozreli.

http://www.topky.sk/cl/1000863/1529927/Prestrelka-o-programe-SaS-pokracuje–Do-exministra-sa-obul-mlady-bloger–u-Sulika-nasiel-chybu


Rabín podnecoval k nenávisti voči kresťanom. V Izraeli ho čaká súd

Katolícki biskupi Svätej zeme odsúdili vyhlásenie rabína Gopsteina ako “skutočnú hrozbu voči mierovému spolužitiu v tejto krajine”

Predseda židovskej organizácie “Lehava” Ben-Zion Gopstein je vyšetrovaný kvôli svojim vyjadreniam namiereným proti kresťanom. Izraelské noviny “Haaretz” píšu, že prokurátori dali polícii zelenú v pokračovaní procesu.

CHod volit LSNS 63 super market

Gopstein spolu s ďalšími členmi “Lehavy” bol obviňovaný z požiaru židovsko-arabskej školy v Jeruzaleme už pred rokom. Nedal si však pokoj a v novembri podnecoval k podpáleniu kostolov. Vo svojom článku v decembri nabádal k vyhnaniu kresťanov a označil ich za “upírov a pijavice”. Okrem iného chcel zabrániť sláveniu kresťanských Vianoc, ktoré podľa neho nemajú miesto vo Svätej zemi. Kresťanom v Izraeli navrhol venovať sa židovským misiám.

Katolícki biskupi Svätej zeme sa proti týmto vyjadreniam ihneď postavili a Gopsteina vyhlásili za “skutočnú hrozbu voči mierovému spolužitiu v tejto krajine”. Ani reformovanému židovskému “Izraelskému centru náboženských akcií” (IRAC) sa Gopsteinove výroky nepáčia a požiadal tak prokuratúru o začatie vyšetrovania za údajné podnecovanie a urážanie náboženského cítenia. Advokát z IRAC Orly Erez-Likhovski dúfa v rýchle vyšetrenie prípadu a odsúdenie jedného z najväčších podnecovateľov nenávisti.

http://www.hlavnespravy.sk/rabin-podnecoval-k-nenavisti-voci-krestanom-v-izraeli-ho-caka-sud/747957

 

Milí priatelia, ako viete, vláda SR odmietla dať dotácie na VÚC Banská Bystrica z dôvodu vraj “nevhodného” župana Ing. Mariana Kotlebu.

Máme na vás prosbu: V týchto dňoch prebieha hlasovanie o dotáciu na opravy fresiek vybratých kostolov na Slovensku. Medzi ne patrí aj kostol sv. Martina v obci Čerín pri B. Bystrici (na obr.). Správcom farnosti je obetavý kňaz a môj kamarát vdp. Dušan Mesík.
3838-cerin_thumb

Kostol sv. Martina je umelecko-historický skvost prevyšujúci celoslovenský význam. Nachádza sa na vyvýšenom mieste nad Čerínom a spolu so zvonicou a obranným kamenným múrom so strieľňami vytvára jedinečnú siluetu po prístupovej ceste od Zvolena, zďaleka viditeľnú /v súčasnej dobe v noci osvetlenú/ Kostol sv. Martina v Čeríne pochádza zo začiatku 14. storočia a je postavený v gotickom slohu.

Nižšie je uvedený link Nadácie Všeobecnej Úverovej Banky, cez ktorú sa hlasuje, ktorý kostol dostane dotácie na reštauráciu fresiek.

ONLINE súboj sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (KOTLEBA) a Prešovom (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Počet hlasov aktualizovaný každú hodinu! Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

Čerín
ČERÍN

Kostol sv. Martina, biskupa

Počet hlasov : 3167
VIAC
HLASOVAŤ
*********************************************************************************************************************

CHod volit LSNS 81 cudzie nechceme
Hlasovanie: Otvor si uvedený link, kde nájdeš spôsob ako hlasovať. Potom si klikni hlasovanie na freske Čerín, kostol sv. Martina. Podpor starobylý kostol a naprav tak aj diskrimináciu vlády SR župy Banská Bystrica! Hlasovanie môžeš priebežne sledovať na uvedenej linke. Anton Selecký

http://www.magnificat.sk/aktualne-marian-kotleba-volte-podla-srdca-nie-podla-prieskumov/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, External Videos, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.