Marian Kotleba v relácii INTV. + Pri slovensko-rakúskych hraniciach budovali bariéry proti migrantom. + Vodič havaroval a auto vzbĺklo: Svedkovia uvideli Boha!

Pri bratislavskej mestskej časti Rusovce na krátky čas vyrástla bariéra, ktorá mala zabrániť nekontrolovanému pohybu osôb cez slovenskú hranicu.

Prostriedky na kilometrové bariéry
Príslušníci Policajného zboru spolu s hasičmi tu nacvičovali reakciu na situáciu, kedy by bolo potrebné zabrániť prechodu väčšieho počtu osôb na Slovensko alebo usmerniť ich pohyb. Akcia dostala názov Bariéra.
Samotná mobilná bariéra končila ostnatým drôtom. Jej súčasťou bol aj priechod, kde príslušníci cudzineckej polície vykonávali potrebné úkony. Podľa rezortu vnútra majú dostatočné prostriedky na vytvorenie bariéry v dĺžke niekoľkých kilometrov, presné číslo však nešpecifikovali.
[ZÁZNAM] INTV.sk Voľby 2016 [24.02.2016] 2.deň Záznam začína cca v čase 1 hodina 25 minút

Pri slovensko-rakúskych hraniciach budovali cvičné bariéry proti migrantom

„Ide o nacvičenie výstavby umelej bariéry, ktorú sme schopní vytvoriť na štátnych hraniciach, a to ľubovoľne na hociktorom úseku. Prioritne samozrejme slúži na usmernenie a eventuálne zabránenie prechodu väčšieho počtu osôb na naše územie, hovoríme v tomto prípade o nelegálnych migrantoch,“ uviedol veliteľ cvičenia Ladislav Scémi.

http://www.ta3.com/clanok/1078875/pri-slovensko-rakuskych-hraniciach-budovali-cvicne-bariery-proti-migrantom.html

Predvolebný míting ĽS Naše Slovensko v Piešťanoch 18.2.2016

 

 

VIDEO Vodič havaroval a auto vzbĺklo: Potom sa stal zázrak, svedkovia uvideli Boha!

MEMPHIS – Božský zásah? Okoloidúci vodiči nemohli uveriť vlastným očiam, keď sa v horiacom aute stalo niečo neskutočné. Vodič mal obrovské šťastie, keďže autonehodu prežil. Krátko po nej sa auto vznietilo a začali sa diať čudné veci.

Dopravná nehoda sa stala pri Memphise v štáte Tennessee. Auto náhle zišlo z vozovky, kde po chvíli zastavilo a vznietilo sa. Okoloidúci sa okamžite začali pristavovať a nešťastníkovi pomáhať. Medzitým na miesto dorazil policajt, ktorý vytiahol vodiča z auta.

Pozrite si video

Zakrátko sa auto vznietilo a začalo horieť. To vyhorelo až do tla. Až na jednu vec. Tou vecou bola Biblia. Posvätná kniha zostala celá zachovaná, čo si mnohí ľudia vysvetľujú ako boží zásah. Kniha ležala na prednom sedadle spolujazdca. Anita Irby dokonca na Facebooku napísala, že uvidela Boha. „Ludia vychádzali zo svojich áut, aby pomohli vodičovi. Ostatní sa zatiaľ modlili, aby Boh ochránil tohto muža zo spárov diabla. Plamene sa ho vôbec nedotkli.“

http://www.topky.sk/cl/13/1529991/VIDEO-Vodic-havaroval-a-auto-vzblklo–Potom-sa-stal-zazrak–svedkovia-uvideli-Boha-

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.