Aktuálne: Kampaň začína naberať na intrigách – Web AZN bol znovu záhadne vypnutý! Video, stiahnuté “pod poslušnosťou”

Vážení priatelia,

ako ste si všimli, dnes v noci bola naša webová stránka znovu vypnutá. Web AZN čelí neustálim útokom neznámych hackerov. Preto vás prosíme o pochopenie a ďakujeme Vám za vašu priazeň aj v čase výpadku. DDoS útok pretrváva – snaha zahltiť ju požiadavkami na odpoveď – firewall na webe hlási viac ako 15 000 požiadaviek a stále to pokračuje.

Boh žehnaj Slovensko

Anton Čulen, predseda AZN a kandidát na poslanca za ĽSNS č. 38
azn
Začali uplatňovať ” balíček opatrení? * Je predvolebná kampaň “extrémizmom”? Webová stránka Aliancie za nedeľu Antona Čulena vypnutá * Čudné stiahnutie videa o KDH * Sloboda na stračej nôžke *
Milí priatelia, ako už médiá aj my oznámili, od 1. januára 2016 začal platiť vládou SR schválený “balíček protiteroristických opatrení” podľa ktorý je možné prevádzkovateľni vypnúť webové stránky

Weby šíriace extrémizmus budú vypínať

Zákon prinúti majiteľov webových hostingov na príkaz sudcu vypnúť internetové stránky, na ktorých dochádza k schvaľovaniu teroristických činov, šíreniu politického alebo náboženského extrémizmu alebo propagácii sektárskeho zoskupenia.

https://dennikn.sk/315584/vypinanie-webov-sledovanie-mobilov-kontroly-aut-prehlad-noviniek-protiteroristickeho-balika/

Nie je tomu tak dávno, čo bol kandidát strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko v médiách atakovaný za “nedovolenú kampaň” na škole, kde pôsobí.

Učiteľ náboženstva z Kotlebovej kandidátky mal kampaň v škole

Iniciativa 2016 viac ako tajomstvo

Zdroj foto: http://www.bumm.sk/cimke/anton-culen

Letáky kandidáta ĽSNS a učiteľa v bratislavskej škole rozdali žiakom. Kampaň v školách zákon zakazuje.


https://dennikn.sk/370078/ucitel-nabozenstva-kotlebovej-kandidatky-mal-kampan-skole/

****************************************************************************

Zablokovaný slobodný názor o. Miroslava Čajku

Ďalším problémom sa stalo video katolíckeho kňaza – redemptoristu Miroslava Čajku (na obr.) pod pseudonymom “Eirene”, ktoré zverejnil na TV Gloria pod názvom “Prečo mi svedomie nedovolí voliť KDH” . Video nabralo na popularite až na vyše 15 000 pozretí. Prosím, môžu byť rôzne pohľady na takúto prezentáciu názorov. Ja sám mám na predmetné video svoj názor. Ale evidentne došlo k porušeniu práva na slobodu názoru o. Miroslava Čajku, jeho prejavu a presvedčenia! Získali sme totiž informáciu, ohľadne o. Miroslava Čajku, ktorú tlmočím: “Dostal príkaz od svojho nadriadeného stiahnuť video pod poslušnosťou. “ Zaujímavé, že tento príkaz (ktorý odniekiaľ pramení) prišiel až po dlhšom čase!…

Nehorázny tlak na kresťanské Slovensko

Primátor Rimavskej soboty ku obvineniu z podpory strany Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

Sme tu pre záchranu Slovenska

Juraj Blanár: nechceme mešity

Nábytek z Turecka
17.2.2016 Přišlo emailem Témata: Turecko, Invaze kobylek do Evropy166 slov

Tato zásilka “nábytku” dorazila do Řecka. Zasilatel je Turecká fabrika zaregistrovaná coby LLC (Limited Liability Comp.) v New Yorku a na Floridě a působící po celých USA od doby, kdy Liberální Obamaova parta ovládla Bílý dům. Prapodivná shoda náhod.
Zásilka “nábytku” byla určena k zlepšení podmínek života lidí v uprchlických táborech v Řecku. 52 tun pušek a nábojů ve 14 dvojitých 12 metrových konteinerech následuje migranty na jejich pouti do Evropy.Pokud toto neukazuje na ozbrojenou invazi Evropy, pak již nic. Jsou ty davy mladých mužů ve vojenském věku, bez žen a dětí opravdu jen uprchlíci a refugees? Přicházejí tak jak slíbili. Do neozbrojených fabrik, škol, státních budov a úředů.
http://www.zvedavec.org/prispevky_6779.htm

http://www.magnificat.sk/aktualne-kampan-zacina-naberat-na-intrigach-kandidat-strany-kotleba-lsns-vypnuty-video-stiahnute-pod-poslusnostou-odpoved-primatora-rimavskej-soboty-miting-kotleba-piestany-mesita-v/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.