Kandidáti ĽSNS podávajú trestné oznámenie na M. Flašíkovú Beňovú za jej výrok „Kotlebovská fašistická banda“. + Afričan Ibi Maiga pochválil Kotlebu

Najznámejší slovenský Afričan Ibrahim Maiga, ktorý sa na Slovensku preslávil najmä v umeleckej oblasti, už dávnejšie mnohých šokoval svojím obozretným postojom voči prijímaniu moslimských migrantov.
ibi-maiga
Teraz šokoval opäť, keď svojím statusom na sociálnej sieti Facebook vyjadril podporu Marianovi Kotlebovi, predsedovi strany ĽSNS, ktorú médiá označujú za kontroverznú stranu a jej prívržencov obviňujú z rasizmu a šírenia xenofóbie.
Scan004

Scan005

Scan006

Xenofób Ibi? Ibi Maiga vyjadril podporu Kotlebovi

Afričan Ibi Maiga bez predsudkov. Na svojom facebookovom profile pochválil Kotlebu

Najznámejší slovenský Afričan Ibrahim Maiga, ktorý sa na Slovensku preslávil najmä v umeleckej oblasti, už dávnejšie mnohých šokoval svojím obozretným postojom voči prijímaniu moslimských migrantov. Teraz šokoval opäť, keď svojím statusom na sociálnej sieti Facebook vyjadril podporu Marianovi Kotlebovi, predsedovi strany ĽSNS, ktorú médiá označujú za kontroverznú stranu a jej prívržencov obviňujú z rasizmu a šírenia xenofóbie.

Video, ktoré Ibi zdieľal, si môžete pozrieť tu:

Ibi Maiga napísal: “Milí priatelia, budete sa čudovať, som človek, ktorý je a vždy bude na strane spravodlivosti, je to jedno, kto s tým príde.

Veľa som o Kotlebovi počul, aj sledujem niektoré jeho kroky, čo sa týkajú ľudí inej rasy a Rómov. Možno on aj jeho ľudia mňa osobne nemajú radi, myslím, že dôvod by na to nemali, ale pozrel som si zo zvedavosti toto jeho video a musím vám povedať, že je tam na moje prekvapenie veľa, veľa pravdy. A ja pravdu milujem, nech je od kohokoľvek.”

Ďalej pokračuje, “chcem len, aby ste boli v obraze, aby ste pochopili, aká je dnes realita na Slovensku. Mne je jedno, kto to zmení, ale hlavne je treba zmenu, nech je to krajina slušných ľudí, krajina, kde sa človek dočká spravodlivosti a nech sa už ľudia nemusia báť a nech majú úsmev na tvári.

Status uzavrel slovami: “Nemám nič s Kotlebom ani s jeho stranou, len sa mi páčili niektoré jeho výroky, čo zdieľam s vami.”

http://www.hlavnespravy.sk/xenofob-ibi-ibi-maiga-vyjadril-kotlebovi-podporu/748902

Milí priatelia, ako viete, vláda SR odmietla dať dotácie na VÚC Banská Bystrica z dôvodu vraj “nevhodného” župana Ing. Mariana Kotlebu. Máme na vás prosbu: V týchto dňoch prebieha hlasovanie o dotáciu na opravy fresiek vybratých kostolov na Slovensku. Medzi ne patrí aj kostol sv. Martina v obci Čerín pri B. Bystrici (na obr.). Správcom farnosti je obetavý kňaz a môj kamarát vdp. Dušan Mesík.
3838-cerin_thumb

Kostol sv. Martina je umelecko-historický skvost prevyšujúci celoslovenský význam. Nachádza sa na vyvýšenom mieste nad Čerínom a spolu so zvonicou a obranným kamenným múrom so strieľňami vytvára jedinečnú siluetu po prístupovej ceste od Zvolena, zďaleka viditeľnú /v súčasnej dobe v noci osvetlenú/ Kostol sv. Martina v Čeríne pochádza zo začiatku 14. storočia a je postavený v gotickom slohu.

Nižšie je uvedený link Nadácie Všeobecnej Úverovej Banky, cez ktorú sa hlasuje, ktorý kostol dostane dotácie na reštauráciu fresiek.

ONLINE súboj sa vyostruje medzi Banskou Bystricou (KOTLEBA) a Prešovom (KDH) Hlasujte až do 29. februára 2016! Počet hlasov aktualizovaný každú hodinu! Klikni na:

https://www.vub.sk/fresky/

Čerín
ČERÍN

Kostol sv. Martina, biskupa

Počet hlasov : 3167
VIAC
HLASOVAŤ
*********************************************************************************************************************
Hlasovanie: Otvor si uvedený link, kde nájdeš spôsob ako hlasovať. Potom si klikni hlasovanie na freske Čerín, kostol sv. Martina. Podpor starobylý kostol a naprav tak aj diskrimináciu vlády SR župy Banská Bystrica! Hlasovanie môžeš priebežne sledovať na uvedenej linke. Anton Selecký

http://www.magnificat.sk/aktualne-marian-kotleba-volte-podla-srdca-nie-podla-prieskumov/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.