Magnificat Slovakia: Výzva voličom. + Správa a foto s predvolebného mítingu ĽS Naše Slovensko -Bratislava, 29. 2. 2016,

V pondelok 29. februára 2016 sa v Bratislave konal predvolebný míting Ľudovej Strany Naše Slovensko. Ľudia sa začali do kongresovej sály hotela Bratislava schádzať už krátko po 16-tej hodine, pričom samotný míting začal oficiálne o 17.15 hodine.
[edsanimate animation=“pulse“ delay=“4″ infinite_animation=“yes“ animate_on=““ ]

Vycisteny letak

[/edsanimate]

Úvodné slovo mala pani Evka Zelenayová, v ďalšom slede nasledovali príspevky pani Natálie Grausovej, Mariana Chmelára a Antona Čulena, ktorý prítomných pozdravil krasťanským Pochválený Buď Ježiš Kristus.
Po príspevkoch nasledoval príspevok riaditeľa BBSK, pána Milana Uhríka, ktorý prítomným predstavil výsledky práce BBSK pod vedením Mariana Kotlebu. Na týchto príkladoch predstavil víziu, ako by sa malo hospodáriť v celoslovenskom meradle.

Krátko po 18- tej hodine sa do doslova preplnenej kongresovej sály dostavil aj predseda strany pán Marian Kotleba. Privítal ho obrovský hlasný potlesk vyše 500 prítomných ľudí.
Vo svojom príspevku predseda strany predstavil program, s ktorým sa Ľudová Strana Naše Slovensko uchádza o priazeň voličov. Vysvetlil a vykreslil prítomným mnohé strategické ciele a riešenia problémov, ktoré trápia bežných občanov. Avšak ciele strany vysvetlil aj v širšom globálnom meradle, z ktorých jedným je napríklad právne postavenie Slovenskej republiky nad politiku EÚ, či vystúpenie Slovenskej republiky zo zločineckej organizácie NATO. Jeho prejav bol mnohokrát prerušovaný nadšeným potleskom prítomných ľudí.


Po skončení mítingu sa ešte dlho venoval osobným kontaktom s voličmi, ktorí si odstáli vyše 40 minút, len aby s ním mohli osobne prehodiť pár slov.

Miroslav Šuňal

Magnificat Slovakia: Výzva voličom

DSC_0920upravena

DSC_0923upravena

DSC_0952upravena

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.