Nedovoľte, aby nám ukradli hlasy! Zabráňte falšovaniu volieb! Prihláste sa za pozorovateľa!

Dostatočný počet hlasov nám na parlament nemusí stačiť! Zo skúseností dobre vieme, že vo viacerých okrskoch dochádza k manipulovaniu s výsledkami volieb.

Man putting a ballot into a voting box - Slovakia

Tzv. štandardné politické strany, obzvlášť vládny SMER-SD, urobia všetko preto, aby nám zabránili dostať sa do parlamentu! Veľmi dobre totiž vedia, že ak bude v parlamente Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, ich špinavým kšeftom a zlodejinám bude koniec.

Falšovaniu volieb však môžeme s vašou pomocou zabrániť! Preto je dôležité, aby sa každý kto môže, prihlásil za pozorovateľa priebehu volieb vo svojom volebnom okrsku!

V deň volieb u predsedu volebnej komisie oznámte, že chcete byť pozorovateľom volieb. Sledujte ich priebeh a v prípade akýchkoľvek pochybností okamžite volajte políciu na číslo 158! Trvajte na vyhotovení písomného záznamu! Ten zoskenujte a spolu s opisom prípadu pošlite na mailovú adresu komisie@NaseSlovensko.net.

http://www.naseslovensko.net/nezaradene/nedovolte-aby-nam-ukradli-hlasy-zabrante-falsovaniu-volieb-prihlaste-sa-za-pozorovatela/

 

Viac ako 6 000 ľudí v 35 mestách Slovenska navštívilo naše predvolebné mítingy

2. marca 2016 vyvrcholili naše predvolebné stretnutia s občanmi mítingom v Banskej Bystrici. Za 2 mesiace intenzívnej kampane naši kandidáti prešli celkom 35 miest na Slovensku. Všade tam si mohli ľudia vypočuť zamlčovanú pravdu o katastrofálnych pomeroch na Slovensku, ale najmä o tom, kto je za to zodpovedný a ako chce Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko tieto problémy vyriešiť.

Vysoká účasť verejnosti, všetkých vekových kategórií, na našich mítingoch je dôkazom toho, čo hovoríme už dávno. Prieskumy, ktoré nám nedávajú šancu, sú zmanipulované. V skutočnosti za nami stojí množstvo ľudí, znechutených sústavným deštrukciou Slovenska a jeho obyvateľov. Podporujú nás všetci tí, čo vidia poslednú nádej na záchranu Slovenska v našej strane.
LSNS Rubicova kocka

Čo ponúkame všetkým slušným ľuďom? Ako chceme zachrániť Slovensko? Ako oslobodíme národ z dlhového otroctva medzinárodných bankárov? Prečo je Európska únia podvod a NATO zločinecká organizácia? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky si mohol vypočuť každý, kto sa nenechal zmanipulovať lžami, ktoré o nás sústavne šíria zapredané médiá hlavného prúdu. O tom, že odvážnych a statočných ľudí máme na Slovensku ešte stále dosť, svedčia sály preplnené do prasknutia a nebývalý záujem verejnosti o náš program a činnosť. A to všetko bez toho, aby sme ponúkali guláš či kapely ako ostatné tzv. štandardné politické strany. Pravda je totiž silnejšia, ako lacné opíjanie voliča.
CHod volit LSNS 32

Naši kandidáti navštívili v rámci predvolebných stretnutí tieto mestá: Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Čadca, Detva, Dolný Kubín, Humenné, Ilava, Kežmarok, Levice, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Martin, Michalovce, Nitra, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Piešťany, Revúca, Rožňava, Ružomberok, Senica, Sobrance, Stropkov, Šaľa, Topoľčany, Trnava, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Zborov, Zlaté Moravce a Žilina.

http://www.naseslovensko.net/nasa-praca/viac-ako-6-000-ludi-v-35-mestach-slovenska-navstivilo-nase-predvolebne-mitingy/

 

Prorocké slová Davida Wilkersona o Slovensku
David Wilkerson (1931 – 2011) bol Božím mužom. Nič nerobil pre svoj prospech, ale všetkým chcel osláviť Ježišovo meno. Počúval Ducha Svätého, preto dokázal prorokovať.
V roku 2003 navštívil Slovensko spolu so svojim synom Garym Wilkersonom.
Slovenský národ mu bol veľmi blízky. A to nielen preto, že mal predkov Slovákov (jeho stará mama bola Slovenka a emigrovala do USA). V tomto národe videl potenciál pre hlásanie Božieho Slova v Európe.

Známe sú jeho prorocké slová o Slovensku:
„Táto krajina, hovorím to prorocky, je kľúčovým národom. Je to malá krajina, ale v pohľade na to, čo Boh chce urobiť v Európe, je slovenský národ kľúčový.“
„Môže sa to rozšíriť po celej Európe, pretože Boh hovorí, že si používa to, čo je v očiach sveta bláznivé, aby zahanbil múdrych. On si nepoužije veľký národ Ameriky. On si použije človeka z malej krajiny ako je táto.“

„Boh chce, aby vaša krajina vedela a poznala, že sme víťazi. Nie je žiadny politik v tejto krajine dosť veľký, aby udržal Boha dole, vaše cirkvi nezomrú, ale oni budú rásť. Boh má mladých mužov a ženy, ktorí prinesú Božiu slávu Božiemu domu. V mojom srdci je nadšenie z vašej krajiny, tancovanie a poskakovanie, pretože Boh robí novú vec v tomto národe. Vaši mladí ľudia sa budú obracať k Ježišovi, stovky a stovky mladých ľudí prídu ku Kristovi a vy nebudete potrebovať niekoho iného, aby vám povedal ako to máte urobiť, pretože máte ľudí, ktorí sa modlia, ľudí ktorí sa budú spoliehať na Boha, a nie na metódy. Nebudete potrebovať Američanov, aby vám povedali ako sa to robí, ale získate všetko smerovanie a Božie plány priamo od Ježiša. On vám ukáže a povie, ako máte zasiahnuť tento národ. Mladí muži povstanú, ktorí budú mať čerstvé nápady, ktoré nezískali z kníh, ale získali ich na svojich kolenách. A Boh bude takto lámať moc nepriateľa. Príde hnutie Ducha Svätého v tejto krajine. Verím tomu celým svojim srdcom… “

„On povstane. Bude brániť svoje vlastné Meno. Pre seba samého, pre svoje Meno. Nielen preto, že si veľký, ale preto, lebo Ja som verný… Nielen v Bratislave, ale po celej krajine. Vidím, ako ľudia prichádzajú ku Kristovi. Vidím mladých mužov, mladé ženy, ktorí sa stanú misionármi, aby išli do iných krajín. Cirkev Ježiša Krista v tejto krajine sa stane misijnou cirkvou, ďaleko za naše najväčšie plány.

Vidím niečo ako oheň, sú to červené do žerava rozžeravené uhlíky, ktoré chladli, ale dnes, v tomto poslednom období, Boží dych na ne dýchal, oni sú znova žeravé, čoskoro prídu plamene a potom príde oheň, ktorý sa rozšíri. A oheň je v srdciach kazateľov, sú to mladí muži a mladé ženy, sú to i ľudia v strednom veku i ľudia vo veku ako som ja. Ten plameň bude horieť, oheň Kristovej lásky, skutočná evanjelizácia, ktorá vychádza zo vzťahu s Ježišom. Pros Boha, aby sa ten oheň zapálil v tvojom srdci, aby ten oheň začal horieť v tvojej krajine, v každej cirkvi, nech ten oheň horí… “
============================
Facebook: https://goo.gl/AjNawg

https://www.youtube.com/watch?v=OtoVyV12fNE

magnific2-1240x1659-224x300

 

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko podala petíciu proti príchodu imigrantov na Slovensko!

Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko dnes oficiálne podala na Úrade vlády SR petíciu, ktorou viac ako 50 tisíc ľudí vyzvalo vládu, aby vykonala všetky potrebné opatrenia na zabránenie príchodu imigrantov do Slovenskej republiky. Počet signatárov petície tak 5-násobne prekročil zákonom stanovenú hranicu na to, aby sa ňou musela zaoberať vláda. Petíciou sme jasne ukázali, že my na rozdiel od Ficovej vlády a tzv. štandardných politických strán nielen hovoríme, ale aj konáme. Vláde sme tak dali najavo, že obyvatelia Slovenska si neželajú v našom štáte ani jedného imigranta! A to bez ohľadu na to, či nám ich sem natlačí „povinne“ Brusel, alebo „dobrovoľne“ smerácka vláda. Týmto by sme chceli poďakovať všetkým občanom Slovenskej republiky, ktorí sa nenechali odradiť lživou propagandou zapredaných médií a svojim podpisom dokázali, že im záleží na osude Slovenska a budúcnosti našich detí.
DSC_0183

Petičné hárky odovzdali vo štvrtok 3. marca 2016 v Bratislave členovia petičného výboru – predseda ĽS Naše Slovensko a banskobystrický župan Marian Kotleba a tajomník strany Martin Beluský. A spolu s nimi aj členovia Predsedníctva ĽS Naše Slovensko – Rastislav Schlosár, Ján Kecskés, Peter Krupa, Ján Mora a ďalší členovia a sympatizanti ĽS Naše Slovensko.

Petícia proti príchodu imigrantov na Slovensko je veľkým mementom. Mementom, že národ nesmie nikdy zabudnúť na to, kto v Európskom parlamente hlasoval za rezolúciu o povinnom prijímaní imigrantov do štátov Európskej únie, teda aj na Slovensko. Pripomeňme si ich ešte raz – boli to europoslanci za strany SMER-SD, SDKÚ, KDH, MOST-HÍD a OĽANO!

http://www.naseslovensko.net/nezaradene/podali-sme-peticiu-proti-prichodu-imigrantov-na-slovensko/

Tento obsah bol zaradený v Domáce, Názory, komentáre, Slovania, Správy, Zahraničné, Zo života Cirkvi. Zálohujte si trvalý odkaz.